Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba ale VP a nie PD
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody kur........ ja Cie zatłuke jak mówiłem, że biore to nie chciałeś sprzedać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no cos ciekawego wymodził
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba popatrz jak ładnie wplotłem twój nick w zdanie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko spoko ja się tam nigdzie nie spiesze LOKO, daj jakiś link co za 17" chcesz kupić, Jarek daj propozycje to się dogadamy, może być i stalówka mi tam wsio ryba na zimę na czym pójdzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No właśnie tak się zastanawiam na jakich kołach sprzedam to auto, no ale jak tak dalej będzie to LOKO bedziesz miał koło bo zima się zbliża
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Nie wiem narazie fajna zabawa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Biedactwo ;( nie promuję nowego forum tylko licznik mi się spodobał ---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ---------- Dla wollanta to ja będę miał pare nowości jak przyjadę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No ja już jestem obowiązkowo bo dawno mnie nie było
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja się pisze tylko zimówki założe, i napewno LOKO też nie odmówi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
miałem nagrany nocleg 50 € doba na wyspie VIR
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam po urlopie powiem wam, że pogoda za***ista, woda słona jak diabli, ale wakacje udane i co najlepsze A4 bez awaryjnie objechała 3 tys km i nawet spaliła 6,5/100 przy jezdzie 140-160 po autostradzie.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A właśnie zapomniałem Adaś widziany na skrzyżowaniu Barskiej i Lwowskiej w sączu w piątek koło 10
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja przejade koło was jak będę jechał na Chorwacje bo wyjeżdżam w niedziele koło16-17 z Nowego Sącza, wiec tam wam zatrąbię Zobaczymy jak A4 zniesie taka wycieczkę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Taaa jak bedzie dobra pępkówka to on się w niedziele dopiero obudzi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dixon kup sobie w spray za 15 zł masz puche i spokojnie na błotnik wystarczy, ja brałem do forda pare lat temu podałem im tylko kod i on mi od razu dał puche a jak nie będą na miejscu mieli to Ci zrobią, a jak chcesz to i sam lakier mają.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dixon na kunegundy mają chłopaki na rogu sklep zaraz za cechamotem i tam mają lakiery po kodzie ja u nich brałem w spray'u i było spoko dopasowane, songo a ile ta szyba bo za wklejenie mi krzykneli 120 zł plus szyba to lepiej nową kupić z wklejeniem tak mi przynajmniej wyszło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja do A3 dałem 420 zł w tarnowie, a jak Ci się wycieraczki zablokowały to masz zapieczony układ od strony kierowcy bo tam się woda leje, ja u siebie to robiłem w zeszłym tygodniu bo zatrzymały mi się na środku szyby
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
songo używki nie kupuj bo koleś u którego robiłem A3 to mówił, że nie da gwarancji i powiedział że prawdopodobnie strzeli za niedługo, a jakbyś chciał to w tarnowie albo w nowym są czu jest oddział MARCO-POL czy POLO jakoś tak mi w tarnowie robili 2 h i po sprawie i szyba do dziś cała
-
Lotka AVANT montaż
Kolego ja mam od roku wklejoną na kleju do szyb i nic jej nie jest.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
JA miałem wpaść chopperem ale kuzynem się na kawe po słowacji umówiliśmy i z Krynicy do domu pojechałem od razu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no widzisz Nissan Nissan i jak to brzmi ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No spoko rozumiem Fx przyciąga uwagę tym swoim dziwnym wyglądem, a to w ogóle jest jakies dziecko nissana ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A podpytałeś go o tego jeepa jak to się ma na codzień
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A to w limanowej zdjęcie ? Co oni tam nawet parkingów nie mają ?