Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. No to masz dobre wytłumaczenie, ale zawsze mogłeś kierowcy powiedzieć, że jest promocja w MM to by podjechał
  2. bronek to czemu nie wpadłeś chociaż się przywitać ? trudno już tą zdradę na żabojadów przebolejemy nie obawiaj się możesz przyjechać
  3. Soczek łosiu piłem, co miałem piknik urządzać i kubki plastikowe przynieść
  4. no to dobrze to ja biorę flachę i zrobimy wymianę
  5. już do sącza ? i pewnie zapomniałeś mi radio zabrać
  6. Crisu jak się dziś wybierasz to radio mi przywieź
  7. czuj się potrzebny a nie narzekaj, że coś od Ciebie chce:grin:
  8. No to spoko bo mam do Ciebie sprawę odnośnie radia
  9. No to ja Ci nie pomogę bo ja po drodze mam tylko ten orlen
  10. Ryba a wiesz, że zaraz obok media jest ORLEN dosłownie 200 m i jak się nie myle będziesz go miał po drodze
  11. no ja tez i mam akurat w niedziele od 16 do 18 ale wpadne tam chyba tylko na chwile i koło 17 się pojawie na spocie chyba, że coś mi się zmieni
  12. spoko to nie ma problemu ja jak wyskocze koło 12 z pracy to na 13 będe w Gorlicach
  13. no to możemy się umówić np. o 13 w Gorlicach
  14. a co ? masz dla mnie jakieś zajęcie ?
  15. byłem wczoraj w sączu czemu się nie odezwałeś ? a jak co to wezme w niedziele
  16. no pewnie w soboty chłopaki też pracują, nie ma problemu
  17. pewnie bym znalazł ale dopiero za 2 tyg sie wybieram do nich a małe sumu to o audi
  18. A daj spokój gorszy ten nałóg niż fajki ale na szczęście to małe kwoty do wydania
  19. A to znajomemy pokazywałem, a chodzi o to że w A3 taka bedzie trochę Audi 80 trąci ale mi się podoba licznik z angola z FISEM będę miał w piątek i dlatego te tarcze
  20. no teraz to ty błysnąłeś mądrością
  21. Dzwonił do mnie w sobotę, i na widziany ma czas napisać a u nas to nic, ale mówił że w niedziele się pokaże, a ty LOKO co sarkazmujesz też masz KLI gdzie solidarność ?
  22. no widzisz tak to już przerąbane homonto zobowiązuje
  23. ja bym tam nie poszedł, ale pewnie żona by mnie zmusiła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.