Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Tomasz jak dasz radę to pojaw się na spocie taki świąteczny wypadnie
  2. no dla mnie to cały nowy sącz do przejechania ale jak się mamy z taką pałą użerać to mam to gdzieś
  3. doopa nic sie nie odzywają jedziemy na Sandecję 23
  4. nawet to koło ładnie się wpasowuję w tą dziurę na lato też by się nadało
  5. szukam anteny presidenta takiej około 30 cm montażowej jakby coś ktoś wiedział to proszę o INFO no i ewentualnie spliter do anteny CB na FM
  6. Ryba ja mam pakt z Luckiem już mnie drugi raz od siebie wywalił i narazie nie chce mnie widzieć, wszystko już ok dobrze się już czuję
  7. Golf na żyletki idzie tam nie ma co zbierać
  8. A ja byłem dziś w Gorlicach i A3 ma już skórzaną kanapę z tyłu stan perfekt
  9. No a jak 10 min wcześniej wysiadłem na zapleczu rzeczy zostawić no i wsiadłem i już się nie zapiołem ale poduszki w Golfie V są miekkie bo na pysku nie mam śladu zresztą wogóle nie mam śladu na sobie tylko mnie wszystko j...e:decayed:
  10. a co ty jak narazie nie jest źle ale guza na głowie to znalazłem jak jajko dopiero przed chwilą napisze jutro na forum wcześniej niż ty ---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ---------- Trza być twardym a nie miętkim
  11. dixon ma ją jeszcze bo wczoraj nią był ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ---------- Kolory iście Kamilowe
  12. no teraz to już coraz gorzej jutro chyba na jakieś prześwietlenie się przejdę bo już mnie wszystko boleć zaczyna
  13. pie..ole ją nie tam zamarznie
  14. no tak ale wstać musze np. do drukarki to sycze jak blowoff w 3.0 TFSI
  15. nie no co ty w pracy jestem jakie chorobowe trochę motoryka mi siedzi bo ciężko się ruszać ale do końca tygodnia przejdzie
  16. no niestety wskoczyła mi praktycznie na maskę skubana
  17. Nie ja tylko poobijany ale na szczęście nie na twarzy zawionołem ale sarnę
  18. no teraz to już nie mam wyjścia
  19. W robocie spoko AC jest a na zegarze tylko 100
  20. Wczoraj poraz ostatni mieliście okazje oglądać golfa zdjęcie z dzisiaj 6 rano po spotkaniu najpierw z sarną a potem z barierą na nowej A4 http://img818.imageshack.us/img818/4271/20121210721.jpg
  21. No zrobiłem sobie pogadankę z ochroniarzem ale do sciany monolog ma ten sam skutek aż w końcu wyjechaliśmy ale jakby się tak zastanowić to niech na spoty przyjedzie 2-3 dziewczyny i pójdą do galerii no to łatwo policzyć 300x3x2x12=21600 trochę kasy odpadnie jak nie będzie spotów wiem że nie jesteśmy tam cały rok ale argument jest
  22. wywaliłem im maila zobaczymy co bedzie za odpowiedź

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.