Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. dawaj te foty a nie pytaj, Dixon kojarzysz niebieskiego passata 1.8T na blachach SRB ?
  2. nie chce się bawić w wysyłki szukam kupca na miejscu a jak nie znajde to na allegro mam inne 18 na oku
  3. nie chcesz do b5 moich 18 z A4 ?
  4. to się wypchaj sam sobie przejadę
  5. dixon to może spotkanie po drodze ?
  6. Ja także potwierdzam przybycie
  7. Żeby to paliwo nie było takie drogie to bym się połakomił na nią boska jest
  8. Chłopie ty sobie nick zmien na Czikita z bananem w avatarze
  9. no ale jak nikt wcześniej nie chciał to teraz kase zamiast na zderzak wyda na podróż Siara zderzak poskręcał jednak jak patrze na S4 to wole ten mój ( z wkrętami i trytytkami)
  10. Ciekaw byłem kto pierwszy znajdzie ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- Brać polecam
  11. Panowie dobrego lakiernika na gwałt potrzebuję może ktoś podrzuć adres w Tarnowie
  12. spoko dawaj cene to wpadne jutro jak masz chwile koło 13-14 to przymierzymy czy wejdą w ogóle i będziemy gadać
  13. dawaj cenę na PW i jutro jestem w sączu mogę podjechać aczemu bez opon ?
  14. Młody dawaj 19' tym razem konkretnie gadamy a nie jak chce kupić to ty nie sprzedajesz a jak chcesz sprzedać to ja nie chce kupić kiedy mogę wpaść na przymiarkę ?
  15. Ryba no wiem że coś ostatnio nie halo z tym samochodem 2 tygodnie i tyle uszkodzeń że przez 3 lata tyle nie miałem
  16. chce S4 ze względu na IC wiem że gorzej wygląda narazie go poskładałem na wkrętach i trytytkach i jakoś się to trzyma
  17. Panowie szukam zderzaka S4 bo mi żona dzisiaj poprawiła wygląd autka z przodu jakby ktoś coś wiedział proszę o link ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:29 ---------- na allegro kupa ogólnie
  18. dajcie jakies namiary na ten tor co chcecie pojedzic bo w sączu jeszcze nie byłem na gokartach
  19. szkoda że nikt nie uwiecznił kółeczek ale jeszcze będzie okazja
  20. Ryba no coś ty jeszcze się w domu chwalił że drifcik był
  21. Pod Sandecją na polu trochę sypało ale dało się wytrzymać
  22. Młody Misiek przy trzecim kółku już krzyczał " Tata dość, nie wytrzymam" i resztę drogi musiałem jechać powoli bo na mnie krzyczał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.