Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. spoko spoko ja na sobotę mam moda RNS-D plus TV DVBT i kiera multi wiec na spota przyjadę nieźle wyposażony z Jarkiem będziemy to składać
  2. no ja bym z chęcią jakąś 19 przytulił na lato, obiecam nawet że będzie u mnie miała dobrze gumy zapewniam i o bezpieczeństwo nie będzie musiała się martwić
  3. Ty no podczas jazdy będzie mi ciężko tą osłonę ściągać. daj znać jak kupisz ten konwenter czy doszedł i też powinny być te mini ISO
  4. OSLONA PLYNU WSPOMAGANIA AUDI A4 B6 (3022532416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. OBUDOWA FILTRA POWIETRZA DO AUDI A4 B6 (3022525587) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. do B6 i to u jednego kolesia
  5. No szkoda że nie założyłeś bo bym wiedział jak to leży, patrzyłem na zdjęcia u niego to nie ORI napewno
  6. Ryba a on ma ORI te obudowy ?
  7. ja patrzyłem na allegro śmieci po 100 zł a tak jak ma być to 350 ;( przynajmniej do mojej
  8. No i ja dołączylem do szczęśliwych posiadaczy odsłoniętego silnika bo po powrocie od Klaczka przez Królową i Cieniawe zostawiłem obudowę po drodze ale auto na zimę 15 km nieodśnieżoną drogą i obudowa nie wytrzymała, Jarek kiera wysłana a moduł mam już w rękach
  9. dobra może wieczorem to będę wiedział czy mam już wszystko na miejscu
  10. Jarek na piątek ma podobno być u mnie RNSD tuner TMC i wtyczki potrzebne do niego mam trochę kabli zabieram je ze sobą i jak masz czas to w sobotę jestem i rezamy a potem się zastanowie nad tym tunerem WIWA do DVBT on ma też mp3 i filmy można odtwarzać, mapy mam już 2012/2013 tylko wypalić i będzie gitara i koszty połowa ceny RNS-E
  11. Jarek a jakby coś takie zamoncił widziałem wczoraj opis instalacji tego do RNS-D i muzyke też odtwarza Rarytas Tuner DVB-T WIWA HD-95 HDMI USB Szczecin ! (2959741692) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. albo takie coś z VW http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=19&t=459938
  12. kupiłem sobie RNS-D jakby co to mam symphony za 200 zł do sprzedania
  13. A gdzie jakies zdjecia ze spota ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  14. miałem ten klimatronik co ty masz w A3 i nie działało dzielił temperaturę i oszukiwał jak diabli dało się to zrobić ale trzeba było jakieś oporniki zakładać
  15. Jareczku gówno prawda jak podepnie pod klimatronik to mu zgłupieje wszystko niestety ale musi miec osobny czujnik jak bede w gorlicach to wpadne tam do nich oni mi je za darmochę dają to Ci wollant przywiozę.
  16. Dobre lubie takie tematy bo uśmiać się można z teksów do łez
  17. Dwójka przyjaciół obchodziła urodziny. Upili się w trupa, i zdecydowali że idą do burdelu. Tam, kiedy zobaczyli jak są upici, dali im dmuchane lale. Nazajutrz obaj opisują wrażenia. - Moja była ekstra! - mówi pierwszy - Taka gibka, giętka, przerobiłem z nią wszystkie pozycje kamasutry! - A moja była dziwna... Jak ją ugryzłem w sutek to laska pierdnęła i wyleciała przez okno...
  18. To jest dobry konkurs jak uzbierasz tylko 24 punkty możesz je na rower wymienić mało punktów szybko zbierasz PAŃSTWO o nas dba
  19. No wiem że zgrzebany bo dawał nieźle sobie radę GRATULUJĘ CÓRECZKI
  20. Dixon miałem z nim spotkanie wczoraj i ma tam trochę w tym passacie powqurwiałem go na początki od Łęki do Korzennej a potem w korzennej odpuściłem i mijał mnie przy 60 km/h a potem to już poszedł do przodu musi miec grzebanego tego paska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.