Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wybiera sie ktos na spota dzisiaj ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no zobaczymy clonem tez próbowałem ale mialem wrażenie że większą nagrywal bo za szybko to szło na starym kompie i nero9 też minimum mi widzi 10 wiec już sie nie bawiłem nawet zobacze czy coś z tej twojej płytki wypali jutro
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja mam jeszcze puchę białego PLASTIDIP nie ruszana za 50 zeta oddam, Jarek jaką prędkością nagrywałeś spolszczenie?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara jak obiecałem to Ci przywiozę spokojna twoja rozczochrana
-
RNS-D czy da radę podłączyć mp3
Wal smialo
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Bede na spocie nagrywalem nero clonem i nic nie dziala sproboje na starszym kompie
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja mam N i mam multirooma dekodery spiete kablem siecowym podpiete do neta nie latam z kartami w pracy w mieszkaniu mam cyfre + i obraz w porownaniu z N jest kicha telewizory podobne a roznica kolosalna
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Spoko jak mi jakieś zostaną to Ci przywiozę bo zaczynam 3 wypalać mam starszego lapka fujitsu może na nim mi się uda a jak ta nie pójdzie to zostało mi w paczce 7 to Ci przywiozę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
http://chomikuj.pl/amruss/Spolszczenie+do+Audi+Navigation+Plus+RNS-D
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jakbym ja mial miejsce to bym organizowal Jarek daj znac czy bedziesz mial chwile mi to nagrac
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Taaa tylko ze od 2 lat jest w planie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Strefa motocyklistów
Witam mialem husqvarne te510 z 2009 juz na wtrysku byla na cross i na supermoto super motocykl zima w lesie a lato trochw lasu troche asfaltu i bawila mnie strasznie jazda na szosowych kolach dobra alternatywa na zabawe na drodze jak sie ma jeszcze inne moto bo na dluzsza jazde jak dla mnie sie nie nadawalo Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
RNS-D czy da radę podłączyć mp3
Kolego z RNS-D właśnie przechodzę montaż i mam już go dość do sprawnego działania potrzebujesz 1 antene GPS najlepiej na podszybie na środku miałem pod deską ale słabo łapała 2 tuner TMC do wyświetlacza FIS bo RNS przez niego tłumaczy sygnał dla FIS ( można bez niego zainstalować) 3 kostkę do RNS-D 26 pinów ( tam wpinasz tuner TMC masę plus po stacyjce i sygnał GALA) I jak to wszysko podłączysz radio powinno banglać ---------- Post dopisany 16-03-2013 at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 20:50 ---------- Dzis rozwiazalem problem z sygnalem predkosci wpiolem sie pod niebiesko bialy kabel w czarnej kostce pod pin 13 kolo podstopnicy i wszystko dziala jak nalezy Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Sygnał GALA
Niczyja wpiolem sie pod abs Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ty a wiesz gdzie to ustawic i mialbym prosbe moglbys mi nagrac plytke ze spolszczeniem bo ja nie mam dostepu do xp a na win7 nie chce mi dzialac jutro bysmy wgrali na spocie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
pin w liczniku od prędkości
Witam zapomnialem zrobic tego zdjecia zielonej kostki ale u mnie tego sygnalu tam nie bylo ale rozwiazalem problem wpinajac sie pod niebiesko bialy kabel pin 13 w czarnej kostce kolo podstopnicy jest to sygnal abs i odpalilem navi i gale Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Sygnał GALA
Problem rozwiazany wszystko dziala Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek wkoncu mozesz spac spokojnie wszystko dziala podpiolem sie pod abs i gala i navi dziala poprawnie tylko ze strzalka na navi idzie mi w dol nie do gory moze to tylko kwestia ustawien Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
[Małopolska] Widziany, widziana
A4B6 czarne na wielickiej z boxem na dachu kolo 15 klubowe ramki i kobieta za kierownica Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis obyś nie miał z tym tyle pier...nia co ja bo już mam dość tego rns-d
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Apropo kozy ---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- i jeszcze jeden
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ryba walą punkty w statystykach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ale ktoś pokarał to corrado normalnie tragedia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
widzisz gościa sie podlizał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody czy Tobie ktoś trzymał wczoraj pistolet koło głowy (crisu ?) czy jak bo ten tekst to mi jakoś w ogóle nie pasuje I w końcu bierz dupe w troki i pakuj się na spota z tymi 20 na pokładzie