Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
pin w liczniku od prędkości
ale to dopiero w weekend bo jestem w pracy poza domem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara łykasz mnie o włos a popatrz kolega tymi minkami wyrobił sobie 2 miejsce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to już aż za dość
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara to drugie dzisiaj po fejsie latało z rana ale święta prawda
-
pin w liczniku od prędkości
jest w zielonej kostce w zegarach PIN 21 wyjście 1 i PIN 6 wyjście nr 2
-
Sygnał GALA
No właśnie kolego Gregorio z tym jest mały problem bo u mnie na tym kanale mam ERROR na NAVI jak i na RADIU ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:31 ---------- Audi Radio/Navigation System (RNS-Low) - Ross-Tech Wiki czy ta adaptacja odnosi się do RNSD ? czy do BNS ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Normalnie mamy tu Dodę i Majdana razem wziętych
-
Sygnał GALA
Panowie pytanie jaka może być przyczyna że radio nie zmienia głośności podczas jazdy sygnał podpięty jest na 21 pin zielonej kostki w zegarach do RNS-D na zasilającej kostce na pin1 i czarnej do NAVI na lewe koło połączenie jest OK sprawdzane miernikiem, czy w zegarach jakoś koduję się ten sygnał bo już mi ręce opadają z tą nawigacją a co lepsze to dziś na chwilę załapała i zaczeła prowadzić ale po 300 metrach znów to samo OFF ROAD. ---------- Post dopisany 11-03-2013 at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2013 at 10:51 ---------- Kolejne pytanie sie nasuwa czy jak mam autko z 2002 roku jest opcja zebym nie mial czujnika predkosci na skrzyni biegow przez co nie ma tego sygnalu na zegarach Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
kamil może to raczej sprawa kierowcy nie bierz tego do siebie ale dziadek co mnie na moto uczył jak mu marudziłem na MIŃSKA to zawsze mi powtarzał MASZYNA GWIZDA TYLKO KIEROWCA piz*a
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
chorowałem na nie ze 2 lata i w końcu udało się kupić
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
dopiero wyglądu nabiorą jak je założe ładnie się wypełni wnęka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
spoko spoko narazie w moto wpakowałem kase i do audi ni ma ale do lata coś tam wymyśle
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nikt nie bedzie patrzył na kiczowate listwy tylko na fele muszę w gorlicach dorawać listwy S-line na drzwi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
235/35r19
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Probka wygladu jak sie podoba ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Szaman miałem poliuretan w A3 i powiem Ci że na tym to twardo jak jasna cholera przez rok było super ale nawet zimówka na profilu 65 nie poprawiała komfortu jazdy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Do bukowiny w tym roku jak nie bede mial zajec to sie wybiore mam nadzieje ze na 19 juz Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
siara to chyba ciepłe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
migiem spawaj mi za 2 lata jeszcze nie odpadły
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ewentualnie może uda mi się koło 14 podjechać ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:15 ---------- ostatni moment na zakup alu bo jak nie ma tutaj chętnych to jadą do Rybnika po weekendzie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to my chyba tego nie skończymy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
wiem ale rano nie mogę dopiero koło 16-17 jestem wolny do oporu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek a sobota wieczorem ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tylko weekend ---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:36 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-navigation-plus-66239/index10.html ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting rzuc okiem na te linki
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jareczku co z moją nawigacją ? ---------- Post dopisany at 06:26 ---------- Poprzedni post napisany at 06:21 ---------- Pasowały by mi takie http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/recaro-kubly-rs4-b7-pelen-sport-skora-255437/