Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
A4 B6 Delfin Grau AVANT 2002 r
Siara wedle zyczenia narazie wrzuce nowe kolo na lato 235/35/R19 Wpadła też nawigacja RNS-D miał być tuner TV DVBT ale narazie leży w bagażniku bo nie chce się odpalić na moim RNSD a na MFD w VW działa no i z NAVI taki problem że nie śledzi ruchu.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Lecą powolutku narazie tylko jedna poprawka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no ja właśnie raczej się nie pojawie, ale siara nie martw się folia na Ciebie czeka ty też bądź cierpliwy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ok Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poprawka od 11 do 12 mam i bede kolo 10 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wollant ma jutro o 10 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sam mowiles o piatku kolego szanowny a auto to nie wiem czyje Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Co pumy ? Dokladnie tak chcialem zeby moje audi wygladalo nie rozumiem po co jeszcze mam tlumaczyc o co chodzi na tym zdjeciu Jarek bede w saczu kolo 17 to moze podzialamy z godzinke nad tym cholernym navi bo google mnie wczoraj w pole z kalisza wyprowadzily Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To zdjecie nastawia mnie pozytywnie do lata Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Apoko Zemis jak nie pojda dam Ci znac ale mysle 1200 za 18 z dobrymi oponami to nieduzo Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na 1 maja po dobrej cenie prostuja Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
W b5 to 16 bym sie bal Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba masz pecha tez ma 18 Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No obok mnie nie stawaj bo bedziesz jak wuzek z supermarketu wygladal Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
16 to juz na zime ma malo kto Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zemis na moich felach dwie opony jak nowki a dwie na sezon w piatek pomierze dla kolesia z allegro to napisze ile dokladnie maja ale wszystkie to GoodYear Eagle F1 Asymetric Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- Jarek zainteresowany jestes ? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fele super jedna spawana ale na rancie tylko i opony tez spoko jestem mega zadowolony Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Młody fela tak ładna że nawet HUSKY się zainteresował
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Napewno repliki bo pisze na nich NOT ORIGINAL EQUIPMENT ale nie mogę znaleźć jakiej produkcji a dekle to mam swoje a te w sumie nie są złe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kola dotarly Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co kur....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mam nadzieje że już będzie ciepło bo w połowie marca pakuje już koło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
w świniarsku kolo robi za 60 zł za fele ja u niego robiłem do A3 18 do sprzedania ponawiam 1200 zeta
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mlody nie chcialem ale poglady sie zmieniaja bo mam za takie pieniadze te fele ze zaloze ten dystans tylko 10 mm i ET35 mi wyjdzie Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2