Treść opublikowana przez Mike_G_A4
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co ty masz do rocznicy teściów, jak oni brali ślub to Ciebie na świecie nie było, co będziesz obchodził rocznicę święta na którym Cie nie było
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
co znaczy miałem ? już Ci się zmienił ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja w sumie też mam zamiar się pojawić chociaż nie wiadomo co bedzie po sobotnich imieninach a może kuzyn ze mną przyjedzie swoim A4 zanim do chrzanowa poleci
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z tamtych okolic nikogo nie ma, ale jakbyś chciał to ze mną możesz się spotkać w Grybowie i polecimy razem do sącza w sumie ta sama droga
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kolego Kuna zapraszamy w niedziele o 16 do nowego sącza pod media markt na ul. tarnowskiej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Matys 216 jakbyś miał łykam bez zastanowienia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Cudów nie ma moja przy takiej jezdzie miała 5,6 l/100
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No raz w życiu mi się trafiło, że mam części do swoich aut pod nosem,Crisu jak dzwoniłeś w sobotę to właśnie grzeboliłem po składowisku okazji
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A co ty masz w tej Szcawnicy, że tak tam jezdzisz ? A tak apropo fotele w A3 już grzeją, manetka do kompa trafiona tylko brak licznika i przy okazji tempomat się trafił
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No nie sprawdzałem ale zabiorę te numery ze sobą może coś znajdę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobra jak nie zapomnę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba jutro chyba pojadę do gorlic to mogę Ci wziąc co tam potrzebujesz napisz mi sms koło 13 żebym nie zapomniał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ryba byłem dzisiaj, bede za tydzień w środe
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no to prawdę mówiac teraz to już nie wiem po czym to szukać bo właśnie dużo było 190/300 a potem znaleźliśmy 220/300 myślałem że to te, a to po czym poznać że końcówka wieksza ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no właśnie a rozmawiałem z kumplem i mowił, że nie ma się co zastanawiac i brać bo mówi, że nie ma się co ich bać bo bawi się tym i nie slyszał żeby im się coś działo i szczerze mowiąc chyba zaryzykuję na weekend te wtryski i zobaczymy co się będzie działo no takie było na nich oznaczenie 220/300 BOSH
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No własnie mam 0.220 za 200 zł i jeszcze im wcisne moje stare to bedzie mniej, jak chcesz to możemy się np w sobotę umówić i podjechać do gorlic może znajdą drugi komplet wtrysków
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja bym przy okazji turbo ARL zakupił i mogę się pozbyć mojej turbiny, możliwość sprawdzenia na aucie jak serducho dmucha Ale narazie na sobotę plan wymiany wtrysków z 0,185 na 0,220 podobno odczucia po zmianie wtrysków są natychmiastowe ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- Matys a może wtryski też chcesz tak czytam o tym i po wymianie samych wtrysków tak jak u mnie to ze 20 KM na dzien dobry zbierasz bez jakichkolwiek zmian w sofcie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Matys ile dajesz za turbo ? ---------- Post dopisany at 19:37 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- Songo tym razem już nie powiesz że Cie nie widziałem.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara jak będą za 40 zł to biorę od razu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek poduszkę muszę skasować w A3 bo mi zaświeciła przy wymianie fotela, Wollant wezmę mam zawsze ze sobą. ---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ---------- Jarek a co do Jeepa to już się pomysł zmienił powiem Ci na spocie, jednak AUDI będzie nadal
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek weź VAGA
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No niestety się mylisz, TT ma całkowicie coś innego było rezania i to cały dzień od 8 rano aż do 18 bo jeszcze musiałem przesuwanie fotela kierowcy zrobić bo nie było uchwytu i całość trzeba było zrobić, ale skóra ma parę wad ale to się powolutku zrobi. ---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- A najlepsze jest to, że te fotele są podgrzewane instalacja i będzie gitara na zimę, już mam klimatronik z A4 i teraz jeszcze szukam z A3 z grzanymi stołkami. ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ---------- Jarek ty ogarniesz takie podłączenie grzanych foteli bo pomoc by mi się przydała jakbyś znalazł chwile, ty a może koła Ci przywieść ?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja będę na 100 % muszę się pochwalić stołkami No i na grillu mam coś co Jarek chce opatrzeć <br /><br />
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dokładnie od TT, trochę zabawy ale podejdą już ja je do tego zmuszę. ---------- Post dopisany at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- i w dodatku jak się nie mylę są podgrzewane
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No fuksem trafiłem nie są super idealne ale da się to przeżyć przynajmniej za taką kasę mieli wywalić to co bym sobie nie zabrał