Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mike_G_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Mike_G_A4

  1. Nie zamknął ale był oczywiście z powodu
  2. Jak mi się uda to wpadnę o 17 na chwile bo o 18 mam kolejny egzamin ale będe A3
  3. Nie mam i narazie do a4 nie będzię, odpuścilem chwilowo temat bo mam kolejnego pacjenta teraz do zabawy
  4. Siara dzięki za linki ale dopiero na lato pójdę w większe zabawy narazie zima, jak zdąrzę to jutro nią będe na zlocie ale nie obiecuje bo o 18 dopiero mi się egzamin zaczyna ale podejrzewam że będzie szybki więc przed 19 powinnienem się pojawić.
  5. No garaż to kumpla warsztat tam się stołują moje auta, a co do niedzieli to ja też nie wiem czy będę bo mam egzaminy ale jak mi się uda to podskoczę
  6. Moja już tak zaczyna wyglądać powoli bo stoi od rana na polu Rodzynak trafiony wczoraj w Skawinie A tu nowe OKA w A3 oraz inwencja twórcza na zajęciach w nieziele :polew:
  7. No u mnie to samo musiałem zderzak czyścic jak na drogę wyjechałem bo cały IC zawaliło ale po moim zjezdzie Mamusia juz Tiguanem przejedzie bez problemu
  8. Siara i LOKO to jak bedziecie farbe brać to dajcie znać bo pod s3 mi bedzie kolor pasował, dziś zakupiłem fele do A3 a co najlepsze to takie same jak mam na A4 tylko że 17 cali z dwoma dobrymi oponami a dwie muszę kupić ale groszę wyszły i jeszcze w miarę mają wygląd
  9. wolant Ci autem skoczy :polew:
  10. dojść nie mogłeś LOKO ? :polew: :polew:
  11. no to takie mogę zakupić :> Dobra dość o pierdołach dawaj te foty
  12. Ale zrob proszkowo nie zwyklym lakierem
  13. Młody jak je zrobisz na biało to ja już ich nie będę napewno chciał ;(
  14. E tam nie lakieruj za dużo będziesz chciał później jak się namyślisz na sprzedaż :> A tak apropo 22 się zbliża masz juz zdjęcia przygotowane ??
  15. Więc jakbyś mógł to przywieź mi na spota, postaram się nie zgubić tak jak kabla Przemkowi ;( , chyba że Cię nie bedzie to może jakoś inaczej się ugadamy, ja teraz jestem do konca tygodnia w domu to mogę podjechać
  16. jak już coś to do A3, A4 uważam, że jest wystarczająco nisko, żona nią jezdzi więc zawieszenia nie chcę już obniżać bardziej
  17. wejdzie wejdzie jakby Ci to nie robilo problemu to 2 bym Ci zakosił żeby sprawdzić założyć i ją na ziemi postawić jak to się zachowa
  18. A coś ty taki ciekawski ?? Krzycz ile chcesz za te swoje i się dogadamy co będe obcemu płacił
  19. No właśnie taki wzór jak twoje Młody i jest 5 sztuk[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 21:20_________________________________________________http://allegro.pl/255-35r19-audi-a6-s-line-oryginalne-okazja-i2045888892.html
  20. super choć mam w krakowie 5 sztuk z oponami z 2010 za 3 tys, ale musze najpierw te 18 opchnąc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.