Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

majtuch3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez majtuch3

  1. Witam! Koledzy mam taki problem, mianowicie przy dohamowywaniu do np, skrzyzowania pedal hamulca robi sie twardy oraz slychac jakby zgrzytanie, nieraz pedal zrobi sie twardy jest zgrzytanie a samochod mi nie hamuje wcale. Bledow komputer nie pokazuje. Czasami w trasie zapalaja mi sie kontroli od abs i esp i po jakims czasie gasna. Prosze kolegow forumowiczow o pomoc.
  2. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    no tak pewnosci nie mam
  3. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    no chetnie bym to zrobil ale nie mam odpowiednich narzedzi i miejsca [br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 13:42_________________________________________________ogolnie moj pomysl polegal na tym aby kupic uzywana turbine zamontowac ja i jezdzic a ta stara jakbym mial czas to ladnie odkrecic i wyczyscic pozniej moglbym ja sprzedac lub zostawic w razie czegos
  4. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    sztanga sie zacina i turbo przeladowuje juz od 1500 obrotow
  5. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    Bylem u mechanika i powiedzial ze turbo ma wine i teraz pytam czy lepiej dac ja do regeneracji czy kupic uzywana??
  6. Prosze o analize Log (0 - 003,008,011) Log (1 - 003,008,011) Log (2 - 003,008,011)
  7. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    czy ktos z okolicy Mroczy moze sie podjac czyszczenia turbiny i ile bedzie chcial za ta prace?
  8. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    jak turbo bedzie stanowilo problem to pojade na regeneracje turbiny i bede mial z nia spokoj na amen i pozostanie mi jeszcze 1 problem z hamulcami
  9. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    dzisiaj bylem umowic sie na komputer. jutro wstawie logi.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 15:25_________________________________________________a moze ktos podpowiedziec jak zrobic reczny rozruch sztangi
  10. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    byly przyznaje sie do bledu. pomylilo mi sie z hamulcami bo tez mam z nimi problem i przy nich nie pokazywalo bledu. za duzo na glowie
  11. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    no byl blad przeladowanie i turbina juz byla dana do czyszczenia i problem powrocil [br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 00:31_________________________________________________ale mozliwe ze mechanik sie nie postaral
  12. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    jadac do domu przeciaglem auto na 3 biegu do 4 tys obrotow i silnik pracowal normalnie nie wszedl w tryb awaryjny a natomiast majac 5 bieg i predkosc 120 km/h silnik oczywiscie wszedl w tryb awaryjny
  13. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    przy 120 km/h to jak db pamietam 3 tys
  14. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    no ze nie ma zadnego bledu
  15. majtuch3 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam!!! Mam problem z turbina. Problem polega na tym ze jadac turbo sie rozlancza i slinik wchodzi w tryb awaryjny. Bylem sprawdzic na komputerze co sie dzieje ale komputer pokazuje ze wszystko jest ok. Problem zaczal sie jak przyszly przymrozki. Co moze byc problemem? Moze czujnik turbiny daje nieprawidlowe informacje do komputera a on wlacza silnik w tryb awaryjny? Prosze o pomoc !!!
  16. jeszcze nie wymienialem pompy. Jak wymienie to napisze czy wlasnie ta pompa byla przyczyna. [br]Dopisany: 29 Maj 2011, 14:56_________________________________________________Bylem u mechanika i sprawdzal cisnienie vacumierzem i mowil ze cisnienie jest wzorcowe i watpi ze to pompa vacum. Typuje on serwo. Teraz to juz nie wiem co robic. Prosze o pomoc.
  17. Moze ktos mi powiedziec gdzie sie znajduje pompa vacum przy silniku?? Bo nie wiem gdzie szukac Slyszalem ze sa 2 rodzaje pomp i chce sie zorientowac jaka jest przy mojej audi. Czy ta nowsza czy starsza.
  18. Witam!!! Jadac samochodem i gdy hamuje dociskajac pedal hamulcu w jednym poziomie ( hamujac powoli) hamulce same od siebie dociskaja sie. Czasami wystepuje takie zgrzytanie pedal robi sie twardy i nic nie hamuje, wtedy musze puscic pedal i znow przyhamowac. Komputer pokazuje ze wszystko jest OK z hamulcami wszystkie czujniki od abs-u sa dobre, wymieniane byly tarcze i klocki hamulcowe na nowe. Prosze o pomoc!!!
  19. podjade do jakiegos serwisu
  20. Witam!!! Mam problem mianowice audi ciezko odpala i slychac stuki na pompowtryskiwaczach. Moze ktos mi pomoze nie bylem pod vag.
  21. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    Temat do zamkniecia Moim powodem braku mocy w audi to mianowicie wypadniecie wezyka cienkiego ktory odchodzi od turbo do malego plastikowego "trojnika" (nie daleko czujnika turbo) wystarczylo wlozyc wezyk do trojnika i problem z glowy. Dziekuje wszystkim za pomoc. Wpadlem na usterke poprzez sprawdzanie wezow. [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 13:50_________________________________________________A jednak temat nie do zamkniecia Przejechalem ok 40 km i silnik znow pracowal w trybie awaryjnym (brak mocy). Uruchomilem ponownie silnik i wszystko wrocilo do normy. I to sie powtarza w kolko. Aby wrocila moc to musze auto uruchomic ponownie. Nie wiem o co chodzi i prosze ponownie was o pomoc. A i jak bylem podlaczyc audi pod kompa to mechanik mowil ze turbina jest przeladowana czy jakos tak. Pozdrawiam
  22. majtuch3 odpowiedział(a) na majtuch3 temat w 1.9TDI
    Na 1 i 2 biegu no jest prawie dobrze ale jak wrzuce 3 i dalej to masakra powoli sie rozpedza...ja tam mu pedal gazu do konca a on swoje powolne rozpedzanie
  23. majtuch3 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam!!! Mam taki problem... Mianowicie moja Audi [ A4 1.9tdi rocznik 2000] nie ma mocy. Mam takie wrazenie jakbym zwyklym dieslem jezdzil. Bylem dzisiaj na sprawdzeniu kompa i wyskoczyly 2 bledy sporadyczne takie jak: 1. Czujnik temperatury plynu chlodniczego (wskazowka dochodzi tylko max do 70 stopni) 2. Nie odpowiednie cisnienie w turbinie.(czy jakos tak) Mechanik mowil ze powodem tego moze byc przeplywomierz...i czy on ma racje czy cos moze byc innego?? Pozdrawiam wszystkich!!!
  24. Witam!!! Tak jak w temacie brak temperatury silnika na zegarze. To chyba czujnik...ale nie wiem ktory czy moglby mi ktos pomoc i pokazac jaki to czujnik?? I czy to moze byc takze termostat?? Audi A4 1.9 TDI 2000r. 115 KM Sedan
  25. to wiecie ile kosztuje diagnoza przez VAG??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.