Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

coli1981

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez coli1981

  1. no w końcu udało mi sie podnieść moją niunie znalazłem na necie w dobrym stanie zawieszenie 1BE samochód sporo podniósł sie o wiele lepiej jeździ sie na takim zawieszeniu nie jest jescze bardzo miękkie w sam raz no i nierobie już w zimie za pług śnieżny , moje stare obniżało o jakies -40 , sprężyny przód pro spotr 29 89 VA - amorki 33-089F jazda na naich była super ale nie na nasze drogi mam je obecnie do sprzedania cały komplet jakby ktoś chciał http://moto.allegro.pl/macpherson-audi-a4-1-9-tdi-98-rok-sprezyny-i1375411974.html
  2. witam chce kupić sprężyny , sprzedawca twierdzi ze to 1ba od avanta 98 r tdi , ktoś mi to potwierdzi zanim wydam kasę http://postimage.org/image/18lwvxjms/
  3. Witam zastanawiam sie nad kupnem sprężyn z allegro czy ktos z was miał juz moze te sprężyny poniżej adres strony http://moto.allegro.pl/sprezyna-audi-a4-95-2001-tyl-sprezyny-nowe-i1300887762.html
  4. Dzięki serdeczne
  5. iz tm jest związane moje pytanie aby ktoś mi podał konkretne numery model zawieszenia 1BA do audi a4 afn avant ?
  6. Witam , koledzy może ktoś z was pomoże mi dobrać odpowiednie sprężyny i amortyzatory, mam to auto od niedawna i kupiłem go juz jak widać na obniżonym zawieszeniu lecz niejestem wstanie powiedziec wam jaki to model , problem polega na tym ze auto jest zbyt niskie stoi na 17 calowych felgach i tre o wszystkie , progi zwalniające i garby na drodze a na większych hopkach trze mi koło o nadkole , chciałbym podnieść to auto do góry lecz żeby było sztywne nie chce pływać po drodze czy jest to możliwe i jaki zestaw mi polecacie konkretnie , auto fabrycznie a4 avant 1,9 tdi AFN ZAWIESZENIE według tabliczki powinno być 1BA , obecnie auto prezentuje sie niezłe trzyma sie swietnie drogi lecz jak jedzie kilka osób to musze na wszystkich dołkach zwalniać bo haczę spodem .
  7. Witam mam problem z moją a4 1,9 td 110 ps, mianowicie kupiłem ja taka jak na zdjęciu , lecz jest tak niska ze stukam spodem o wysztko co jest na drodze np garby na jezdni i progi zwalniające jest to dosyć meczące ze muszę wszędzie zwalniac do zera , cz ktoś może mi poradzić jakie spreżyny i jakie amortyzatory musze kupić abo auto podnieś by nadawało sie do jazdy . ?
  8. Witam . pozdrawiam wszystkich , jestem nowym członkiem forum ale i także nowym posiadaczem a4 avant 1,9 tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.