Treść opublikowana przez coli1981
-
[ALL B5] Drży pedał hamulca przy hamowaniu
Na hamulcach nie oszczędzaj ja kupiłem tanie tarcze i klocki i jest lipa powyżej 120 jest problem z dobrym hamowaniem, jesli miałes używana tracze pewnie miała już niezły skos jak ktoś ci ją przetoczył zle to nadal będą takie drgania , pozatym tarcza do kolocków troch zejdzie zanim sie ułoży
-
[ALL B5] Trzeszczenie , jakies wasze sugestie co to moze byc.
u mnie wahacz górny do wymiany i pomogło z jednej strony druga też juz do wymiany ale jak narazie ratuje się wd40 pomaga na jakiś czas i nic nie skrzypi
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
Co do obniżonego i twardego zawieszenia plastiki nic nie trzeszczały bynajmniej umie gorzej dołki i nierówności na drodze samemu jazda super ale w 5 osób porażka .
-
[ALL B5] Zawieszenie obniżone a komfort jazdy
też podobały mi sie obniżone auta dopóki sam nie kupiłem takiego pół roku wytrzymałem i dosyć, nie na moje drogi , wstawiłem 1be i po kłopocie
-
[ALL B5] Wymiana wahacza (BANAN)
Dziś jestem właśnie po wymianie tego wahacza ostatni sygnał już był dla niego też się z ty troszkę pomęczyłem
-
[ALL B5] Drgania silnika po wgraniu softu
Problem rozwiązany tak jak pisałem wcześniej na logach wyszło ze przepływomierz niedomaga ,po wymianie na nowy wkład boscha wszystko jet Oki , koszt softu u mechanika 450 zł po znajomości , nie kopci spalarnie nie wzrosło
-
[ALL B5] Drgania silnika po wgraniu softu
Witam Dziś u znajomego mechanika wymieniłem sobie kości z nowym softem na 140 ps . po wymianie na pierwszych testach zauważyłem lekkie drgania silnika przy około 2000 obrotach jak przyśpieszam mocno , po przekroczeniu drgania ustępują , według niego po logach wywnioskował ze jest nieprawidłowa praca przepływomierza i on jest główna przyczyna może powodować te usterki , i przynajmniej muszę na chipie nowym trochę kilometrów zrobić być może się samo uspokoi . Zacząłem czytać na forum trochę sporo jest tego np wymiana dwumas do tej pory nie miałem z nim problemy wiec nie biorę go pod uwagę . łatwo wymienić parę części tylko że to kosztuje a nie chciał bym wydawać w ciemno , może macie swoje doświadczenia w tej kwestii .
-
[ALL B5] Zmiana twardego zawieszenia na miększe
Kupiłem na allegro wszystko , za sprężyny i amory dałem 460 z wysyłką no i jeszcze wymiana w warsztacie 250 zł
-
W jakim banku konto osobiste ?
ipko mam do tej pory ale zieniem na ing jest tańsze
-
[ALL B5] Szum powietrza koło kierowcy
u mnie jest sparciała uszczelka wokół szyby widać wyraźnie szczelinę i przy prędkościach strasznie szumi
-
[ALL B5] Kluczyk został w środku
w ten sylwester w warszawie miałem podobny przypadek podczas zamykania drzwi w aucie zablokował sie kluczyk w zamku drzwi sie zamknęły ale kluczych nie chciał wyjść , skonczyło sie na wezwaniu pomocy za 230 zł koleś z serwisu najpierw ssawką odciągnął szybe wsadził dmuchaną poduszke powietrzna potem drucik do klamki i po kłopocie szkoda ze tylko tyle mnie to kosztowało .
-
[B5 AFN] Jak podnieść zawieszenie
Wymieniłem na 1be aktualne zdjęcie
-
[ALL B5] Zmiana twardego zawieszenia na miększe
sprężyny i amory komplet jest super auto poszło do w górę ale nadal jest sztywne w zakrętach
-
[B5 AFN] Wężyk od spryskiwaczy
u mnie ciekło pod uszczelką pompki spryskiwacza wystarczył dobry klej i pomogło
-
[B5 AFN] Dziwne głośne stukanie przy ruszaniu
miałem to przy ruszaniu ale słychać tez to było na dołkach , górny i dolny wahacz do wymiany pomogło
-
[ALL B5] Zmiana twardego zawieszenia na miększe
Ja własnie jestem po wymianie z - 35 na 1BE i jestem zadowolony, samochod sprawuje sie swietnie ma spory prześwit wiec o nic nie wadze a zarazem jest sztywny i trzyma sie dobrze na zakrętach niebuja nim przy szybkich manewrach .
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
u mnie wymiany dolny tylni wahacz do wymiany i pomogło ,
-
[ALL B5] Drgania Przy Hamowaniu....
też obstawiam zużyte tarcze ,jak kupiłęm autko z niemiec sporowadzone koleś założył nowe klocki na tarcze które były w strasznym stanie brały tylko 3 cm od góry bicia miałem za***iste przy hamowaniu i podczas jazdy słychac było stukanie z klocków
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
moja pierwsza i jak na razie jestem zadowolony
-
[B5 AFN] Skrzypienie przy skręcaniu
miałęm podobnie , u mnie wahacz górny piszczał , na pewien czas pomagało wd 40 psikasz po gumach i spokój
-
[ALL B5] Słabo hamuje
Miałem podobny problem , po wymioanie tarcz i klocków przejechaniu wielu kilometrów nadal hamowanie był słabe , przyczyna chciałem zaoszczędzić i kupiłem tanie klocki remes i słabe tarcze nienadają sie piszcza klocki i nierówno tarcze łąpią . wstawiłem na nowe lepsze części wszystko wróciło do normy
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
gdy tylko paliwo było tańsze
-
Jak nie A4 to co... ?
może volvo
-
[B5 AFN] Duże spalanie silnik
Moja bryczka również lubi paliwo jeżdżę do pracy codziennie 30 klio. w 5 osób trasa po mieście srednio jak zatankuje za 100 zł paliwa to do rezerwy zrobię 350 kilometrów wychodzi jakieś 6,7 litra
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
Powiedz jak na tym zawieszeniu sprawuje sie auto nie masz problemów na naszych drogach