Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kluczyk został w środku


exe

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, piszę tutaj bo najczęściej zaglądacie. Jedyny kluczyk jaki mam został w środku a ja zatrzasnąłem drzwi :confused4: Bez bicia szyby się obejdzie? Dodam, że z jednej strony nie mam wkładki w zamek, może jakoś ten środek rozwiercić? Pomóżcie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kiedyś ściągnął uszczelke, która idzie przy szybie, włożył twardy zagięty drut i jakieś cięgno zahaczył przy zamku i otworzył. Ale to nie było audi tylko jakiś peugeot czy renault :(.

Możesz też zadzwonić do firmy która się tym zajmuje koszt 150-250zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w necie , widziałem jak A4 otwierał facet za pomocą gumowego przepychacza do umywalek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w necie , widziałem jak A4 otwierał facet za pomocą gumowego przepychacza do umywalek .

to tylko mit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żebyś wiedział jak łatwo jest taką B5 odpalić z tzw gwozdzia :) Większość dobrych mechaników zna sposób na te autka tylko jest o tym sza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przeraził mnie fakt otwarcia A4 za pomocą śrubokrętu w 2 sekundy przez kogoś kto zawodowo się tym nie zajmuje... :kwasny:

jakoś go otworzyłem, sam byłem w szoku, że tak szybko się udało ;p dobry śrubokręt- innym się nie dało, bo próbowałem na drugi dzień :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ten sylwester w warszawie miałem podobny przypadek podczas zamykania drzwi w aucie zablokował sie kluczyk w zamku drzwi sie zamknęły ale kluczych nie chciał wyjść , skonczyło sie na wezwaniu pomocy za 230 zł koleś z serwisu najpierw ssawką odciągnął szybe wsadził dmuchaną poduszke powietrzna potem drucik do klamki i po kłopocie szkoda ze tylko tyle mnie to kosztowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze mozna sie samemu pogimnastykowac i odchylic dzwi na wysokosci szyby tak aby wsadzic drucik twarty zagiety ja mialem latwiej bo auto chodzilo i alarm byl taki ze zamykal czasami sam to wystarczylo dostac sie drutem do panela szybek i otworzyc szybke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przeraził mnie fakt otwarcia A4 za pomocą śrubokrętu w 2 sekundy przez kogoś kto zawodowo się tym nie zajmuje... :kwasny:

dobrze powiedziane

skoro amator temat ogarnął w chwilkę, to przecież to auto aż się prosi żeby podprowadzić ..... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co kontynuować tematu :P Ja to bym go do kosza wywalił bo jeszcze ktoś niepowołany to zobaczy i będzie potem próbował :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...