Treść opublikowana przez dawidos89
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Znacie kogoś w Elblągu lub okolicach co dosyć ładnie i dobrze obszywa kierownice?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najlepiej to wykombinować coś prostego po domowemu. Bo większość firm montujących zabezpieczenia montuje je w standardowych miejscach o których większość cwaniaków wie. Taka wskazówka dla nie których poróbcie jakieś swoje odcięcia zapłonu samemu albo u zaprzyjaźnionych elektryków lub też przenieście sobie w swoje miejsce złącze diagnostyczne a w miejsce fabrycznego wsadźcie samą wtyczkę dostępna w ASO za ok 15zł, tez można od wtyczki diagnostycznej zróbić jakiś kabel odpinany żeby z autem nie można było się połączyć.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Potrzebuje ktoś z was może jakieś kosmetyki do auta bo będę niedługo robił zamówienie dla siebie więc można się przyłączyć ShowCarShine - Detailing Shop ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kolego zadzwon do tego gościa Burakowski Adam 0-509 752 402, /0-55/ 236-71-26 jest konkretny i nie wciska ludzią kitu jak coś może załatwić to załatwi a jeśli nie to mówi prosto a nie czaruje jak większość pseudo sprzedawców części używanych w elblągu. On jeździ co tydzień na giełdę do poznania. Napewno o mijaj szerokim łukiem Kieraka który będzie chciał Ci wcisnąć częsci aby tylko sprzedać nawet klepane złomy w cenie idealnej części. Na allegro z takimi elementami też bym uważał bo dużo osób robi ładne foty a potem przychodza maski z wgniotkami rdzą lub zderzaki z połamanymi zaczepami lub zniekształcone i popękane:/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jeśli nie będę pracował to postaram się podjechać, a jak nie to najwyżej na mieście któregoś razu się spotkamy i sobie lukniesz.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja wczoraj dawałem na polerkę Skodę Fabie czarny metalic do Marcina (Pączka) na ul. Stawidłową 14 naprzeciwko Straży Granicznej i ogólnie jestem zadowolony. Prawie 2 tygodnie czekałem na termin do niego także to o czymś świadczy. Jak będziesz chciał zobaczyć jak to wyszło i czy to wam odpowiada to daj znać.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jeszcze troche i zjedzie z ceny i to sporo, kiedyś na forum passata sprzedawał Skode Superb pierwsza cena była 52tyś a za 2 miesiace zszedł z ceny na 42tyś a później jeszcze niżej.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Osuszacz sie wymienia co jakiś czas, ja w zeszłym roku wymieniałem u siebie w passacie kupowałem w autolandzie firmy Behr hella płaciłem za niego coś ok 120zł, a poprawa w wydajności klimy spora. Z tym że u mnie był już dosyć zapchany i nie był wymieniany ani razu.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Słyszeliście panowie dzisiaj Tune up sie spaliłhttp://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Pozar-po-wybuchu-w-warsztacie-samochodowym-w-sw-Wojciechu-n55649.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kuzyn bierz ml 145 polecam z sirio bardzo dobrze wykonana antenka, lepiej niż President ML 145 a cena znacznie niższa. U mnie 4 lata śmiga bez problemu. Podjedź do Marka do Tacho Serwisu ul Warszawska, powinni mięc ja w dobrej cenie może uda Ci sie jakis rabat wynegocjować, na miejscu od razu za darmo Ci ją zestroją.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja akurat leje Dynamica czasami zwykły ON ale miałem chwile czasu i okazję więc postanowiłem po eksperymentować. a gdzie Adaś tankujesz? Od lewej ON Lotos Optima z ul. Rawskiej z denaturatem który podobno ma chłonąć wode, w środku Lotos Dynamic diesel, po prawej ON Statoil(wszystkie paliwa stały ok 4h na słońcu) ON Statoil po przechyleniu słoika
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To w takie mrozy lepiej niech się przerzuci na dynamica bo zwykły ON z lotosu przy -16C się wytrąca osad a dynamic elegancki jest. Ja ostatnio zrobiłem próby pobrałem próbki paliw w słoik z Lotosu zwykły ON i Dynamic oraz z Lotos Optima, Statoil i Neste, wystawiłem za okno i wszystkie zwykłe ON zmieniają swój kolor oraz przestają być klarowne i wytrąca się osad przy -16C -17C a na wszystkich stacjach zapewniono mnie że ich paliwa krzepną przy -25C -27C. Jedyne klarowne i przejrzyste pozostaje paliwo Lotos Dynamic diesel. Dzisiaj dodatkowo po lekturze akademii parkingowych kierowców większych aut i starych drajwerów, postanowiłem spróbować dolać do próbki denaturatu który podobno wiąże wodę w paliwie i zauważyłem że w ogóle denaturat nie chce połączyć się z ON po dolaniu, denaturat skrapla się na dnie słoika czyli dużego pożytku z niego niema. Do następnej próbki dolałem trochę płynu hamulcowego DOT 4 i zobaczę co z tego wyjdzie, podobno to najlepszy sposób na nie zamarzanie paliwa kierowców z dalekiego wschodu oraz tych którzy jeżdżą na daleką Rosję gdzie panują siarczyste mrozy.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam Panowie mam do was pytanko zwłaszcza do posiadaczy aut z silnikiem diesla gdzie w Elblągu tankowaliście paliwo w ostatnich dniach? I czy tankowaliście zwykły ON czy ulepszony? Czy stosujecie jakieś dodatki?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może też być czujnik temperatury do wymiany. Najlepiej kupić ori lub dobrej firmy bo niektóre zamienniki źle wskazują.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bartek a może coś takiego http://moto.allegro.pl/bardzo-szybkie-audi-rs6-578km-740nm-i1919638887.html ??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mi to nie było potrzebne bo do VW nie pasuje więc nie otwierałem, a że w firmie zwrotów nie było i część mało chodliwa więc musiałem zostać jej posiadaczem. A ostatnio robiłem porządki w piwnicy i znalazłem może komuś się przyda nowa w Gajosie 56zł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Witam Chłopaki nie wiecie może ktoś szuka takiej zaślepki? http://allegro.pl/klapka-reflektora-przednia-lampa-ori-audi-a4-b6-i1869949487.html Jak jeszcze pracowałem w Autocentrum to przez przypadek zamówiłem gościowi nie tą stronę co potrzebował Dla forumowiczów taniej sprzedam.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To byłem ja ale już tam nie pracuje i zmieniłem nick. A co potrzebujesz coś?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk czyżby praca przy budowie S7?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam co nie którzy z Elbląga pewnie nas kojarzą ze sprzedaży częśći oryginalnych do ich aut.