Treść opublikowana przez dawidos89
-
Truckerzy
Mam takie pytanie do ludzi z pomorza i okolic znacie jakieś w miarę normalne firmy gdzie przyjmują kierowców bez doświadczenia? z góry dzięki za pomoc:)
-
Truckerzy
Panowie i Panie słyszał coś ktoś o firmie Scandinavian Express? Może ktoś z was tam pracował albo znajomi pracują akieś opinie? warto tam iść do pracy?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja będe o 18. Kogoś po drodze zgarnąć?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może jutro o 18 co wy na to??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Łukasz ale ten przebieg przebieg przecież on dopiero powinien mieć 150tyś km
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Marek a do jakiej kwoty szukasz? To poszukam na giełdzie forum vw-passat.pl. Może coś takiego? 1.9Tdi 130 koni Recaro Webasto Navi Highline Skóry (4208300247) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zukom gum na Malborskiej potrzebne swoje wiadro gabka woda, jakiś ręcznik do wytarcia, 4-8 zł i czas na umycie swojego auta. Dla mniej dbających o stan lakieru wystarczy gąbka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może ktoś chętny jutro na ręczne mycie auta?? Bo ja będę się wybierał popołudniu.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bielik dawaj pochwalisz się autem kuzynowi w końcu:)
-
Truckerzy
Gili nie tankowałeś dzisiaj przypadkiem na statoilu przy obwodnicy Elbląga?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może jakiś spocik w czwartek??
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No niestety miłośnicy Skody szukają aut z przebiegiem do 100tyś km bo przecież tym dziadki jeżdżą głównie do kościoła takie chore przekonanie naszego narodu. Więc nadal jestem w jej posiadaniu, ale też nie mam jakiegoś szybkiego parcia na sprzedaż więc za dużo z ceny nie zjadę żeby ją oddać za pół darmo. A tego handlarza to znam osobiście przez znajomego, ale jest tak jak mówisz niezły cwaniak jak coś dobrego ma to woła za to dużo więcej powyżej rynkowej. Części pochodzą z anglików kupuje tanio i rozbiera.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Po tym handlarzu to raczej rewelacji bym się nie spodziewał. Zazwyczaj części od niego mają jakieś bolączki o których dowiemy się na miejscu bo jakieś rysy wgniecenia czy pęknięcie to nie wady. Kiedyś potrzebowałem maskę do passata to zaproponował mi maske z wgniotką na przetłoczeniu.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ktoś chętny na oliwę albo coś innego od dzika??
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Nie tłumaczy się tylko stwierdza fakt. Prędkość nie zabija. Zabija zbyt gwałtowne jej wytracenie. Moim zdaniem do 0,5 promila powinna być kara grzywny powiedzmy 1000pln. Powyżej 0,5-08 zarekwirowanie samochodu bądź równowartości jeżeli kierujący nie jest właścicielem oraz 2 letni zakaz prowadzenia. Jeżeli delikwent wsiądzie za kółko w okresie zatrzymanego prawka kara finansowa + 6 miechów ciupy. Dla tych powyżej 0,8 od razu kraina tysiąca bram i jednego klucza na 5 lat + wpłata 20k pln na leczenie ofiar wypadków. Zamiast kar grzywny po prostu powyżej 0.5 czy tam ile od razu odsiadka z 40 dni a czym więcej tym większa kara tak żeby żaden bogaty, nie mógł się wykręcić kasiorą oraz nie starczyło mu dni urlopu aby w pracy usprawiedliwić swoją nieobecność to by jeden z drugim poważnie się zastanowił zanim by wsiadł za kółko po kielichu.
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Tylko że temu tym razem tchórzostwo odbije sie na całe życie zamiast zatrzymać sie i ponieść konsekwencje to z własnej głupoty zabił brata. Chociaż pewnie zaraz zacznie sie nagonka na policje że to przez nich bo ich gonili, a oni uciekali bo byli nie winni jak to już wiele razy w naszym pięknym kraju bywało.
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Kolego w typowym ASO Skody nie będziesz miał ciągłości serwisowej bo system w ASO działa od kilku lat i oni nie mają dostępu do baz danych AUDI czy VW bo to trzeba mieć autoryzację a to kosztuje. Ewentualnie jak pojedziesz do jakiegoś Multidealera co ma te marki wtedy jak najbardziej będzie ciągłość. A tak to jedynie dadzą Ci fakture i podbiją książkę.
-
Ile jest w stanie przejechać niezniszczalna jednostka 1.9TDI?
Tu kiedyś kolega z forum passata znalazł w sieci taki przypadek UKpassats.co.uk • View topic - Ladies and gentlemen, I am proud to announce... z tego co ustalił jest to silnik o kodzie AVB i podobno dalej jeździ.
-
Kto z was serwisuje samochód w ASO ?
Jak ktoś już tak bardzo chce jeździć do ASO to niech sobie jeździ. Tylko jaki sens jest jeździć po różnych warsztatach i tak nic na tym nie zyskujecie. Jak już robić serwisy w ASO czy warsztacie to chociaż w jednym konkretnym przynajmniej wtedy macie możliwości do jakiejś gwarancji bo jak skaczecie po serwisach to zrobię w Audi to Seacie a coś u pana Miecia to podczas błędu któregoś z warsztatu nikt nie weźmie za to odpowiedzialności bo każdy będzie zwalał winę na kogoś innego. A błędy ludzkie coraz częściej się zdarzają. Auto jak jest po gwarancji to poza pieczątką i historią oraz pustką w portfelu nic się nie zyskuje. Nawet śmieszna gwarancja 12 lat na perforacje jest tak naprawdę nic nie warta czy auto będzie serwisowane czy nie będzie bo ta gwarancja tak naprawdę kończy się wraz z upływem gwarancji na powłokę lakierniczą czyli 3 lata tak obecnie sytuacja wygląda w całej grupie VAG.
-
Co po poczciwej B5 ?
Kolego a może warto pomyśleć o Golfie V-VI kombi albo Octavii II auta te są dosyć tanie w eksploatacji, pakowne mają sporo miejsca w środku, ekonomiczne. A w tej kwocie możesz mieć śmiało roczniki 2008-2010 więc jakiś czas pojeździsz i dużo nie stracisz bo powyżej 5 lat w miarę dobrze trzymają swoją wartość.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Najmocniejszy i najdłużej pachnący jest oczywiście wiśniowy i dosyć fajnie pachnie moim zdaniem:) Ja jeszcze z poprzedniego zamówienia mam puszeczki więc mogę Ci niektóre pokazać jak pachną...Ale tutaj też sobie zamówię jak oczywiście dojdzie do realizacji...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
adadur coś kiedyś wspominałeś że byś chciał zamówić cena dosyć dobra Zapach do Auta CALIFORNIA SCENTS Grupowe zamówienie - Blogi - Audi A4 Klub Polska
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jakby ktoś potrzebował opony zimowe w rozmiarze 195/65R15 to bym miał na zbyciu Dębica Frigo2 w dobrym stanie po jednym sezonie za 430zł komplet więcej info na pw
-
Truckerzy
Facet miał sporo szczęścia...Podobno wyszedł o własnych siłach. Ciężarówka podnoszona z rowu. Siódemka zablokowana
-
Air Show Radom 2017
Bardzo fajny i ciekawy filmik:) Zdjęcia jednak tego nie oddają. Byłem całą niedziele na pokazach na następne oczywiście tez jadę