Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dawidos89

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dawidos89

  1. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Sławek czym robiłeś ? Ja sie tak bawiłem latem Pierwszy raz musze lepsza paste zalatwić i twardszy pad albo filc
  2. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego są firmy co wsadzą Cie na tydzień z kimś i tyle będzie nauki. Jak powie że dajesz rade to po tygodniu ruszysz sam. Brak kierowców to nie którzy nawet bez doświadczenia dadzą Ci auto stwierdzając że prawko zdałeś to sobie poradzisz.
  3. Zobaczymy jak to będzie jak będe w Egu to postaram się wpaść
  4. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No to te czerwone 105 I 106 ostatnio często mijałem.
  5. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio Edyta często sie z Twoimi Dafami mijam. U was wszystkie na boku mają napis Bytów?
  6. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    wypisu graty przerzucone Co to za przesiadka?
  7. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego cytując klasykę " nie znasz się" nie wiesz że wielu ludzi tak jeździ. Bo szkoda czasu, bo to bez sensu. U nas na browarze są giganci co nawet 3 desek na kłonicy im się nie chce założyc tylko jedną żeby było bo poco więcej. I tak nei trzeba skrzynek pasami spinać ani nic ale deski założyć to też za dużo roboty bo jak twierdzą to i tak nic nie da, a bez desek szybciej się bok otwiera.
  8. Kolego a przypadkiem nie jest tak że policja podczas wyprzedzania nie może zmierzyć Twojej prędkości ponieważ manewr wyprzedzania musisz wykonać w miarę szybko i sprawnie?
  9. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Firana unipex'u w tle? Dokładnie tak. Foto robione w Słupsku.
  10. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Gili szef juz zamówienie złożył? Te mniejsze Many mają wnętrze bardzo podobne do TGA. Kabina duzo sie nie różni wyglądem od większych braci. Lodówka nawet taka sama jest.
  11. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Moje obecne żelazo...
  12. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    mi gabalo ogarnął. karta z E-plus, za 15€/30 dni mam 3GB. ja jade w telefonie i jak na razie jest ok, po parkingach zasięg elegancki, sporo rozmawiam przez whatsapp - ale to na prawdę sporo i tragicznie nie pobiera tego pakietu, wystarcza jak na razie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Słyszałem, że każda kartę trzeba zarejestrować tak? Też latam najczęściej na de i czasem by się przydał internet;) są jakieś sposoby, aby korzystać dalej bezpłatnie przez wi fi z McDonald'sa po tych 3h?Wysłane z mojego LG-D802 Jak często jesteś w tym de? Poco kombinować jak możesz u polskiego operatora teraz wykupić takie usługi. W t-mobile jest teraz zrobiona strefa roamingowa i de sie łapią. Ja płacę abonament 59zł i mam nielimitowane połączenia w de i z de oraz innych krajów strefy bez limitu a dodatkowo 1GB neta w roamingu. Mam to awaryjnie bo póki na kraju latam.
  13. Dziś 20 spot przy hali CSB na Grunwaldzkiej koło PWSZ. Kto chce to wpadać.
  14. Ale jeśli kolega szuka kombi to na pewno VI jest wieksza od b7 i to o wiele. Wyposażony jest lepiej niż Audi bo w standardzie od wersji comfortline były 4 szyby w prądzie podłokietnik na środku wraz z nawiewami dla pasażerów tylnej kanapy. Czego w B6-b7 nie było w żadnej opcji. Bagażnik z podwójną podłoga super rozwiązanie, mega pojemny. Użytkowałem Golfa V w wersji combii. Byłem z niego naprawdę zadowolony dużo fajnych ciekawych rozwiązań. Szuflady pod fotelami kierowcy i pasażera. Bardzo dobre światła w nim były poprzez zastosowanie dosyć dużych reflektorów. Dodatkowo jak na swoja masę 1419kg był bardzo oszczędny. W trasie przy prędkościach ok 100km/h 4.2-4.5l/100km Jako ciekawostkę dodam że auta w wersji combi tak jak Jetta produkowane są w Meksyku.
  15. Kolego b6 a b7 to praktycznie ten sam samochód w środku więc żadna różnica. Jedynie wygląd z zewnątrz. Ja na twoim miejscu brałbym Golfa 6 nowocześniejszy i dużo lepszy silnik. Cr oszczędniejszy i mniej awaryjny niż 2.0TDI. A dodatkowo jest większy w środku niż Audi. Nie wiem pod jakim względem kolego patrzyłeś, że twierdzisz że B7 jest większe od Golfa VI?
  16. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Witam leci ktoś za tydzień na Master Trucka do Opola?
  17. Mi raczej pasuje powinienem zjechać już.
  18. z tym się absolutnie zgadzam i to mój jedyny concern, że tak powiem natomiast fakt, że w ASO OOOO za olej żądają sobie 98 zł za litr, a w VW on kosztuje 40 - no to mnie aż po prostu nosi bo to nie jest żaden prestiż, a zwykłe złodziejstwo w białych rękawiczkach Przecież możesz jechać do serwisu ze swoim olejem oraz swoimi filtrami. Czy ten z serwisu audi czymś sie różni?
  19. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego kategoria C jest osobno i C+E też robisz osobno. Najpierw robisz C a dopiero potem robisz C+E.
  20. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeździłem trochę Manem i szczerze powiedziawszy strasznie plastikowy w środku. Plastiki w środku twarde trzeszczące skrzypiące zwłaszcza na Polskich drogach. Na równe niemieckie autostrady ok. Jeśli chodzi o miejsce w kabinie to duża przestronna na pochwałę zasługują boczne schowki oraz lodówka która jest duża i pojemna, całkiem dobrze chłodzi. Przy ściankach wiele produktów potrafiła mrozić. Minus to bardzo słabe wykonanie tej lodówki zawiasy plastikowe od podnoszonej klapy które się często wyłamują. Łóżka nie należą do zbyt wygodnych. Na minus też szczelność kabiny zwłaszcza od spodu przez którą dostaje się sporo kurzu do środka. Kilka razy dziennie trzeba kurze ścierać.
  21. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    To jest trochę roboty w trójmieście dla młodych z nie dużym doświadczeniem. Spytaj w Firmie Auto-Diesel, Rapid z Pruszcza, Ir-Trans, Alegre, Bulczak transport z Gdyni(tu na priv mogę Ci podać numer i więcej info sam tam zaczynałem). Ale większość fimr mieści się w trójmieście więc tam lepiej szukać Widzę auto masz więc niema problemu z dojazdem.
  22. dawidos89 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Kolego w naszym regionie jest sporo firm z trójmiasta co szukają kierowców bez doświadczenia. Także jest w czym wybrać. Poszukaj dobrze na olx.pl Organika jak Patryk mówi działalność i sprzęt leciwy. A dodatkowo masz wszystko kraj i zagranica. Zależy gdzie Cie wywalą. Najlepiej idź gdzieś do firmy na umowę. Jeździłeś gdzieś czy jesteś świeżo po prawku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.