Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przegląd OOOO w ASO VW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pany

jakie są ceny w ASO każdy wie, więc nie ma się na ten temat co rozpisywać

wpadł mi ostatnio do głowy pomysł by zapytać o przegląd gwarancyjny mojego autka w ASO VW - nie ma co, jest spora różnica cenowa w porównaniu do Audi

z tego co czytam na stronie - Zapewniamy profesjonalny serwis zarówno samochodów osobowych grupy Volkswagen (Audi, Seat i Skoda) ....

rzecz jasna do tego walą pieczątkę w książkę i generalnie - zapewniają pełną gwarancję

pytanie - czy ktoś już to przećwiczył?

czy ewentualnie jakichkolwiek kłopotów można się spodziewać?

chętnie poczytam opinie

pozdrufka

t.

Opublikowano

Ja powiem na przykładzie wuja...Audi Q5

Pojechał do ASO VW (bo było taniej) na wgranie nowego oprogramowania do skrzyni S-tronik.

Na miejscu dowiedział się że nie ma takiej możliwości :D

I nie było możliwości o ile dobrze pamiętam serwisu do bazy.

Edytowane przez cabanmat

Opublikowano

I nie było możliwości o ile dobrze pamiętam serwisu do bazy.

czyli wykonac przegląd można ale nie będzie wpisu odnotowanego w bazie grupy VAG?

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

O ile dobrze pamiętam, tak było.

Opublikowano

Ja tak robilem. Warsztat musi mieć licencje "Audi Service". Zwykle takie sa w miejscowościach bez aso Audi.

Opublikowano

Sam przegląd, z wymianą filtrów, olejów itd. zrobią Ci bez problemu, ale wydaje mi się, że kilka lat temu poblokowali sobie nawzajem dostęp do baz danych, bo koleś w VW nie potrafił mi znaleźć jakiejś części do Audi. Ale jak mu dałem numer, to bez problemu.

Więc proste rzeczy zrobisz, ale jakiejś aktualizacji oprogramowania albo coś, to pewnie nie albo jeśli serwisowiec nie będzie obeznany w zamienności części to też.

Na sam przegląd pewnie można jechać, zawsze wpis w książce będzie.

Tylko, czy raz w roku warto oszczędzić parę stówek za ewentualny spokój?

Chociaż, Twoje auto po gwarancji już?

Mój kumpej swoje S3 serwisował w Skodzie, bo tam pracował jego kolega i miał pewność, że wszystko jest zrobione na tip top.

Przy odsprzedaży nie miało to żadnego znaczenia. Ale też kupujący nie był jakimś schizem na punkcie pieczątki OOOO.

Opublikowano

Ja robiłem wymianę paska z przodu i napinaczy w ASO seata :) jeden właściciel więc nie miałem problemów.

Opublikowano

A poza tym na każdą robotę, część masz gwarancję.

W razie jakiegoś fackupu, i tak jeden importer, więc dobry prawnik sobie poradzi.

Opublikowano

A poza tym na każdą robotę, część masz gwarancję.

W razie jakiegoś fackupu, i tak jeden importer, więc dobry prawnik sobie poradzi.

Dokładnie.

Opublikowano
  • Autor

Tylko, czy raz w roku warto oszczędzić parę stówek za ewentualny spokój?

z tym się absolutnie zgadzam i to mój jedyny concern, że tak powiem

natomiast fakt, że w ASO OOOO za olej żądają sobie 98 zł za litr, a w VW on kosztuje 40 - no to mnie aż po prostu nosi :kwasny:

bo to nie jest żaden prestiż, a zwykłe złodziejstwo w białych rękawiczkach

Opublikowano

Tylko, czy raz w roku warto oszczędzić parę stówek za ewentualny spokój?

z tym się absolutnie zgadzam i to mój jedyny concern, że tak powiem

natomiast fakt, że w ASO OOOO za olej żądają sobie 98 zł za litr, a w VW on kosztuje 40 - no to mnie aż po prostu nosi :kwasny:

bo to nie jest żaden prestiż, a zwykłe złodziejstwo w białych rękawiczkach

Przecież możesz jechać do serwisu ze swoim olejem oraz swoimi filtrami. Czy ten z serwisu audi czymś sie różni?

Opublikowano
  • Autor

Nie każdy serwis się na to zgadza. Do tego wpisują w komp że przywiozles coś swojego. Więc w przypadku fackupu masz problem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.