Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. Lampy w środku nie ma skopanej przecież - a chodzi mu o styki z lampy :gwizdanie:
  2. Andy, weź miernik i sprawdź sobie przecież...
  3. :hi: ja jeszcze nie wiem czy będę
  4. heh :gwizdanie: nie polecasz bo żarówki nie ogarnąłeś, a czujnik deszczu i inne rzeczy działają?
  5. chopyyyy, macie ktoś oscyloskop pożyczyć, albo udostępnić gdzieś?
  6. Andy, pisałem od początku - spróbój pozmieniać żarówki, jeśli kable masz dobrze podłączone. zamiast 2 włókien wsadź jedno, kombinuj
  7. sprawdziłeś na pewno taśmy/kostki/styki czy wszystko jest na pewno OK ? vaga trza jeszcze zapiąć i zobaczyć czy coś pokaże... jak byś przejeżdzał jutro koło mojej roboty, to tyrknik - wyskocze na chwile i zapniemy vaga zobaczyć
  8. co, już się wyzbywasz? :polew:
  9. haha, ok! tatku, tatku - rzuć 3 tysie na półskóre S-Line :polew: :polew:
  10. :hi: Andrzej - haha, do nikogo nie należę - co ja murzyn?? :polew: jak coś to poświęcam Ci dzień na rezanie fury - żeby była jasność układów Arturo - a teile załatwiłeś jakieś żeby to rozgryść?
  11. Dzieki za spota Arturo, jak CLH? Ciekawe czy jeszcze jakis bug jest w kodzie..
  12. Gymkhana 4 z wczoraj :gwizdanie: polecam w HD
  13. a Wy zamiast naprawiać to na forum siedzicie
  14. :hi: Przemo - mam wyjmaki do radia, tylko nie wiem czy się nie pokrzywią, bo to podróby jakieś Będę dziś na spocie od 17:30 jak coś Arturo - poprawiam kod do CLH i zrobimy dziś update Pepoż - przywieź teile dzisiaj, obadamy
  15. jak o 19 zaczniemy wsadzać ziemniaki, to do 20:15 może zjemy
  16. jak pierwszy rezałem to wszystko to sprawdzałem kolory kabli i ich pozycje w kostce w B6, zanim założyłem MCE z B7. zgadzał mi się każdy kabel i kolor..
  17. tiaaa, wpadać jutro na kiełbache i ziemniaki, posiedzimy dłużej
  18. przybywajcieeee i ziemniaki zabierajcieeee :gwizdanie:
  19. świeci się z żarówki środkowej (stop) żarnik 5W. pamiętaj że mam sedana, więc nie wiem jak w avancie jest ja mam 3 żarówki na lampę - przy światłach mijania świecą się wszystkie 3 żarówki: - 5W włókno ze środkowej - zewnętrzna żarówka - wewnętrzna żarówka przeciwmgielna (na obciętej mocy)
  20. mi się wydaje że to C/3 i C/6 ehhhh, ja miałem u siebie ORI high wszystko.. przy M2 i M4 u mnie pali się też jedno włókno właśnie, ale jak dam na światła postojowe z włącznika, to pali się cała lampa..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.