Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KFX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KFX

  1. :hi: ja też będę w środę, Pepoż też masz być!
  2. tyrknij, albo tyrknij i podjedź na kawe
  3. nex: yup, jak mówi Arturo, jestem z komo, mieszkam pomiędzy tymi (chyba) stawami co wspominasz, a kościołem w komorowicach Arturo: oby już było dobrze z motorem. ciekawe czy teraz poczuje Twoje spaliny na trasie Przemo: nie wiem co mam Ci poradzić, trza rozkręcić i zobaczyć no. obawiam się że przez weekend nie dam rady, widziałeś dziure na drugi garaż? poza tym mam swoją robotę zaplanowaną już na niedzielę i poniedziałek nie jestem w stanie czasowo Ci pomóc teraz, przeżyj kilka dni jeszcze jak coś..
  4. będzie ktoś dziś? ja nie dam rady niestety, mam robotę w domu
  5. spoko Przemo, tylko wyjmaków nie mam. musiałby ktoś wziąć
  6. :hi: bądź w tą środę ostatnio ludzie zajęci troche
  7. Tiaaaa czarny sufit wisi, wszystko porobione. Czekam jeszcze tylko na kratke konsoli z ASO.. Dzieki za pomocną dłoń
  8. niezłe kapciochy :gwizdanie: http://allegro.pl/chevrolet-corvette-pro-street-drag-custom-700-km-i1740612714.html
  9. dzięki Przemo, jeszcze nie wiem czy jutro bo jednak się trochę pokomplikowało u mnie czasowo ale jak coś to w niedzielę na pewno działamy! ogarniemy lekko we 2 z kumplem, ale jak chcesz to możesz wpaść do mnie na rezarnię dzynkne Ci jak obierzemy termin i zobaczymy czy dasz radę
  10. :hi: Arturo, jak furacz? jutro przyjedzie kumpel rano i rezamy podsufitkę, więc we dwóch ogarniemy to myślę, bo założyłem że nie dojedziesz :gwizdanie:
  11. Arturo, to jutro nie robimy.. Też nie wiem czy dojadę jutro [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 00:13_________________________________________________ :hi: jak dziś frekwencja?
  12. musze się temu przyjrzeć Andy, jak będę grzebał przy aucie to zerkne. dla rezaczy: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=207136.0 tu jest czujnik deszczu z uchwytem na szybe potrzebnym do zamocowania lustra od B7
  13. hahaha, bankowo do rana :polew: :polew:
  14. hehe
  15. akurat tego nie planuje adamooo, z zabezpieczeniami mi się to będzie gryzło :gwizdanie: PDC mam (tył, ale styka) a siatki nie trzeba, mam co innego
  16. szukałem kilka miesięcy czarnej podsufitki do sedana, w końcu się trafiła. a akurat kiere i listwy też mam okazję kupić, na miejscu
  17. + wewnętrzne listwy progowe S-Line

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.