Treść opublikowana przez myklas
-
[B5 AFN] Szarpanie skrzynią
nie puszczone do konca tylko jak zaczyna juz łapać
-
[B5 AFN] Szarpanie skrzynią
u mnie po ostrej jezdzie jak sie zatrzymam to po włozeniu 1 biegu i ruszaniu dzieje sie tak jak by sprzegła popuszczało(tzn. tak szarpie,jak bym wciskal i pszczał sprzegło) podczas noralnej jazdy,tzn, spokojna jazda zatrzymam sie i nie ma tego ojawu przy ruszaniu. dodam ze sprzegło wysoko mi bierze
-
Domykanie szyb z kluczyka
po czym sprawdzic czy w samochodzie jest moduł komfortu,szyby mi sie otwieraja i zamykaja jak przekręcam kluczykiem,mam teraz tez zamykanie na pilota,tzn. podłaczyłem sterownik pod włacznik zamykania i otwierana ten przy klamce kierowcy,czy mozna zrobic cos z tym zeby tez sie otwierały szyby i zamykały z tego pilota?
-
[ALL] oświetlenie kratek nawiewów
czy w audi a4 B5 ja poswietlone kratki(wyloty) powietrza? w passacie B5 są czy w audi tez powinny byc?
-
[B5 AFN] pokrywa silnika
a ta cena to dobra czy za duza? ile one mniej wiecej kosztuja?
-
[B5 AFN] pokrywa silnika
tylko nie moge takiej nigdzie dostac
-
[B5 AFN] pokrywa silnika
czy ta osłona silnika pasowałaby do mojego 1,9 TDi AFN rok 96,czy potrzebne by były jakies przerobki?? http://moto.allegro.pl/item319602326_audi_1_9_tdi_pokrywa_silnika_okazja.html
-
[B5 AFN] Sprężyny obniżajace WEITEC (-30mm) do avanta.Proszę o opinię.
ja jezdze na eibach -30mm ale w sedanie i wyglada ok jest troche twardszy i jezdzi sie ok
-
[ALL B5] Jak zmienić uszkodzony ślizg do szyby elektrycznej
panowie jak zdjac boczek drzwi kierowcy, prosze o jakies zdjecia, ja widze tam tylko dwie sróbki
-
Poszukuje Tapicerki!!!
to daj pare fotek bo ja mam tez przetarty i moze go jakos naprawie z gory dzieki
-
Jak obnizyc A4 ????
Kod: 1531.140 Nazwa: Audi A 4 Sedan (B5/8D) 11.94 - 11.00 Opis: przód: EW 1531001 VA; tył: EW 1531002 HA; obniżenie: 30 mm; obciążenie przód: 995 kg; obciążenie tył: 970 kg; zawieszenia eibach takie juz załozyli w niemczech
-
Sterownik zamka centralnego z pilotem RTX RANGER KE1S
http://moto.allegro.pl/item285501085_sterownik_c_zamka_scyzoryk_f_komfort_kierunki_.html co o tym sadzicie a moze ktos juz to zakładał, ile to roboty??
-
[B5 AFN] --- Prędkość maksymalna w moim bordziuchu ---
moja leciałem 205 km/h i wcale dlugo to nie trwało
-
[B5 AFN] oponki z www.oponytanio.pl
ja tez tam kupowałem opony kumho 205/55/16 duzo taniej niz normalnie i przysłali w ciagu 4 dni a teraz zamowiłem tez zimowki kumho asymetryczne pewnie wtorek sroda beda. opony nie sa stare
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
mysle ze to lipa bo nie ma bezpiecznika nr 11 a to chyba od tempomatu,nie ma tam nawet blaszek zeby go włozyc
-
[B5 AFN] pokrywa silnika
mi nie chodzi o osłone pod silnik (tą mam) chodzi mi o osłone silnika na gore silnika powinien byc tam napis TDi Dlatego prosiłem Cię żebyś dokładnie opisał,to czego szukasz.Czy to taki problem? [cayenne] [br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 23:20 _________________________________________________nie sorki ale dobrze ze sie wkoncu dogadaliśmy
-
[B5 AFN] pokrywa silnika
Czy pasuja jakies inne osłony, jak tak to jakie?[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 15:43 _________________________________________________ popraw temat Rozwiń bardziej to,o co chcesz zapytać. [cayenne][br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 21:51 _________________________________________________chodzi mi o ten plastik przykrecany co przykrywa silnik [br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 22:51 _________________________________________________chodzi o osłone silnika TDi :bicz3: Oferty kupię/sprzedam w innym dziale. [spedyt]
-
[B5 AFN] --EMBLEMATY-- Jak Je Porządnie Przyczepić ?
ale przeciez A4 jest chyba połaczone na emblemacie, tak wyglada. Fabrycznie tak nie wychodziły bo myslałem ze tak bo widziałem pare A4 z odwocona czwórka
-
[B5 AFN] --EMBLEMATY-- Jak Je Porządnie Przyczepić ?
ja mam na klapie tylnej a i 4 odwrocona, to znaczy ze mam klapę z anglika??
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
to chyba ktos zakombinował z tą manetka
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
to jest taka manetka jak w instrukcji na stronie 97
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
mam jeszcze jedno pytanie w sprawie FIXa są od niego dwa bezpieczniki tj. nr 11 i nr 31 u mnie jest tylko 31 to pewnie nie mam tempomatu
-
Spoty Olsztyńskie
jutro pod Carrefour o godzinie 19.00 to chyba wpadne
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
od tempomatu? a jak sprawdzic czy jest tempomat i jak to sie ustawia
-
[B5 AFN] przełacznik kierunkowskazów z FIX-em
witam mam przełacznik kierunkowskazow z FIX-em to chyba jest przełacznik od wyswietlacza komputera(spalanie i inne rzeczy) ten wyswietlacz u mnie nie działa tylko nie wiem czy ten przełacznik to orginał czy moze ktos zamienił zwykły na taki. Jak to sprawdzic?