Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darekul

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Szukam, czytam i w sumie już nie wiem co i jak, mianowicie w moim avancie (silnik 1.9, BRB) wyczytałem że mam zawieszenie 1BA czyli standardowe-komfortowe. Niestety ale to co odczuwam w aucie podczas jazdy na naszych drogach ciężko nazwać komfortem, w szczególności że wcześniej jeździłem peugeotem. Po wnikliwej lekturze wyczytałem że z tyłu mam oznaczenie 0YK, czyli kategoria wagowa 10. Wg mnie to jest chyba przyczyną że tak jest twardo. Mam pytanie czy do mojego auta mogę założyć z tyłu amoryzatory i sprężyny z kategorii wagowej niższej (jakie ewentualnie) i jaki to będzie miało wpływ na: - czy auto będzie miększe - czy tył będzie siedził nisko - jak się będzie zachowywało auto podczas jazdy Z góry dziękuję za odpowiedź pozdro
  2. Jakie miałeś objawy przy walniętym czujniku?
  3. a jak to sprawdzić, by mieć 100% pewności?
  4. tak mi powiedział mechanior jak sprawdzał na kompie
  5. u mnie PD sprawdzane, wszyskie dobre
  6. witam Mam to samo , tyle że te drgania są też na ciepłym silniku. Jeden mechanior powiedział że to dwumas. Tyle że u mnie nic nie szarpie przy ruszaniu tylko to telepanie budy przy 1100ob/min. Czekamy na jakieś opinie:)
  7. W tym rzecz że nie był wymieniany żaden pasek... Czy są może jeszcze jakieś teorie?
  8. witam ...szukam, czytam i niestety nic nie pasuje do mojego przypadku:( Mianowicie na postoju gdy lekko podgazuje to szarpie/lekko "skręca" (nie wiem jak to określić) budą. Jeżeli "wykręcę" obroty na 1100 to odczówalne jest telepanie całej budy. Na wolnych obrotach raczej nic nie czuć. Podczas jazdy też nic nie jest odczywalne. Nic nie szarpie, nic nie stuka żadnych dziwnych dźwięków, moc właściwa. Poduszki pod silnikiem wymienione. Przebieg niecałe 100 tys. Żadnych błędów na kompie, więc popowtryskiwacze dobre. Co to może być? Proszę o jakąś diagnozę. pozdrawiam Czyżby nikt się nie spotkał z takim przypadkiem:(
  9. witam tak jak w temacie, poproszę o nr tłumika pulsacyjnego od filtra powietrza (ta część która znajduje się między nadkolem a błotnikiem) pozdrawiam
  10. Jak w temacie!!! Właśnie jestem nowym posiadaczem A4 i jestem z tego bardzo szczęśliwy:) pozdrawiam wszystkich [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.