-
[ALL B7] Zmiana zawieszenia na bardziej komfortowe
Witam Szukam, czytam i w sumie już nie wiem co i jak, mianowicie w moim avancie (silnik 1.9, BRB) wyczytałem że mam zawieszenie 1BA czyli standardowe-komfortowe. Niestety ale to co odczuwam w aucie podczas jazdy na naszych drogach ciężko nazwać komfortem, w szczególności że wcześniej jeździłem peugeotem. Po wnikliwej lekturze wyczytałem że z tyłu mam oznaczenie 0YK, czyli kategoria wagowa 10. Wg mnie to jest chyba przyczyną że tak jest twardo. Mam pytanie czy do mojego auta mogę założyć z tyłu amoryzatory i sprężyny z kategorii wagowej niższej (jakie ewentualnie) i jaki to będzie miało wpływ na: - czy auto będzie miększe - czy tył będzie siedził nisko - jak się będzie zachowywało auto podczas jazdy Z góry dziękuję za odpowiedź pozdro
-
[B7 BRB] Dziwne trzesienie silnikiem przy równym gazie 1100 obr/min
Jakie miałeś objawy przy walniętym czujniku?
-
[B7 BRB] Dziwne trzesienie silnikiem przy równym gazie 1100 obr/min
a jak to sprawdzić, by mieć 100% pewności?
-
[B7 BRB] Dziwne trzesienie silnikiem przy równym gazie 1100 obr/min
tak mi powiedział mechanior jak sprawdzał na kompie
-
[B7 BRB] Dziwne trzesienie silnikiem przy równym gazie 1100 obr/min
u mnie PD sprawdzane, wszyskie dobre
-
[B7 BRB] Dziwne trzesienie silnikiem przy równym gazie 1100 obr/min
witam Mam to samo , tyle że te drgania są też na ciepłym silniku. Jeden mechanior powiedział że to dwumas. Tyle że u mnie nic nie szarpie przy ruszaniu tylko to telepanie budy przy 1100ob/min. Czekamy na jakieś opinie:)
-
[B6 BRB] Dziwne wibracje przy 1100
W tym rzecz że nie był wymieniany żaden pasek... Czy są może jeszcze jakieś teorie?
-
[B6 BRB] Dziwne wibracje przy 1100
witam ...szukam, czytam i niestety nic nie pasuje do mojego przypadku:( Mianowicie na postoju gdy lekko podgazuje to szarpie/lekko "skręca" (nie wiem jak to określić) budą. Jeżeli "wykręcę" obroty na 1100 to odczówalne jest telepanie całej budy. Na wolnych obrotach raczej nic nie czuć. Podczas jazdy też nic nie jest odczywalne. Nic nie szarpie, nic nie stuka żadnych dziwnych dźwięków, moc właściwa. Poduszki pod silnikiem wymienione. Przebieg niecałe 100 tys. Żadnych błędów na kompie, więc popowtryskiwacze dobre. Co to może być? Proszę o jakąś diagnozę. pozdrawiam Czyżby nikt się nie spotkał z takim przypadkiem:(
-
[ALL B7] Nr tłumika pulsacyjnego
witam tak jak w temacie, poproszę o nr tłumika pulsacyjnego od filtra powietrza (ta część która znajduje się między nadkolem a błotnikiem) pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jak w temacie!!! Właśnie jestem nowym posiadaczem A4 i jestem z tego bardzo szczęśliwy:) pozdrawiam wszystkich [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]
darekul
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta