-
Spoty Katowice i okolice
Bezpieczne Tylko traci "odrobinkę" przyczepności jak zaczyna padać Nigdy się nie psuje...taaaaa xDD i dlatego przez ostatnie 3 tygodnie nie moge dotrzec na spota? Keżor Współczucia dla brata Btw. Jakiś czas temu wieczorem byłem w realu i stało kilka A4 ale to było w czwartek..Tylko jedna rzuciła mi się w oczy bo na starych blachach była :> Ale czy to nasze forum ? :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Sonda lambda - błąd po wymianie
Dlaczego? i jaką? i dlaczego po wymianie błąd wyszedł na czujniku Halla... edit. Ma ktoś może schemat do mojej audiczki jak dostac sie do czujnika halla?
-
Spoty Katowice i okolice
- [B5 ADP] Sonda lambda - błąd po wymianie
Jest to sonda firmy BOSAL Niestety za Boscha sobie trochę liczą...- Spoty Katowice i okolice
Tyle, że to podpięcie i tak mi niewiele dało, bo nie wiem co dalej robić Wymieniliśmy tą sondę która jest widoczna, a tej drugiej to nawet nie wiem gdzie dokładnie szukać a moj ojciec jeszcze lepiej bo myślał, że jest jedna sonda :gwizdanie: / on twierdzi ze w naszej jest jedna ze w nowszych sa dwie ; o- Spoty Katowice i okolice
odczyt błędów :gwizdanie: :gwizdanie: ~30zł u znajomego więc różnie bywa ;P albo przy okazji się go tam podepnie :>- Spoty Katowice i okolice
która? ; o- Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165812.new#new Zapraszam do zapoznania się z tematem Może będziecie mogli coś poradzić, a że jesteście z regionu to lepiej was o pomoc pytać edit. Dziś to co niektórym zazdroszcze:P Wy idziecie walić do ryja a ja nocka w pracy -.-- [B5 ADP] Sonda lambda - błąd po wymianie
Witam, wymieniłem z tata sonde lambde w naszej a4 no i problem jest następujący...autko w ogóle nie chce wchodzić w obroty, 1.5 tys obr/min to max. Sondę zalecono nam wymienić ze względu na duże spalanie - 10l/100km. Podłączyliśmy do komputera no i wyszło nam coś takiego: Uploaded with ImageShack.us Czego dotyczą błędy? Zapomniałem dodać, że wykasowanie błędów nic nie daję..- Spoty Katowice i okolice
Tacy to pożyją...;d właśnie z roboty wróciłem -.-- Spoty Katowice i okolice
Chciałbym, żeby to był ten dywanik Niestety...gaz do dechy i ani rusz...- Spoty Katowice i okolice
Niestety dziś to będzie niemożliwe, ale następnym razem postaram się zjawić Tatuś tak grzebał przy a4, że teraz nie chce złapać obrotów większych niż 1500...szczerze mówiąc nie wiem jak on w ogóle pod blok podjechał z pod garażu, w dodatku twierdząc, że wszystko jest ok ;o no ale cóż, muszę zaczekać aż wróci a na razie śmigać swoim lanosikiem- Spoty Katowice i okolice
Niestety A4 sobie choruje...a myślałem, że uda mi się wpaść na pierwszy spot jak dla mnie... Mam nadzieje, ze na kolejnym już się zjawię.- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem nowym użytkownikiem forum ;D co prawda audi ma ojciec...ale jest i bardzo mi sie podoba chociaz jest stare Sam od niedawna jezdze lanosem i komfort jazdy nie nieporownywalny mimo ze lanos jest mlodszy 4 lata A co do autka to jest to A4 B5 1995r silnik 1.6 - [B5 ADP] Sonda lambda - błąd po wymianie
Zipek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta