Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marekg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marekg

  1. Stary ale masz A8.... Puenta Puenta powinna byc taka, ze czy nowa czy stara A8 to ciagle jest A8 i trzeba miec pieniadze na jej eksploatacje. Za stosunkowo niewielkie pieniadze mozna kupic 12 letnia limuzyne i cieszyc sie komfortem jazdy ale jakim kosztem?. Osobiscie uwazam, ze jesli nie stac mnie na nowa A8 to rowniez nie jestem w stanie utrzymac kilkuletniej. No chyba, ze wszystkie dochody wpakuje w utrzymanie auta... mozna i tak ale czy o to chodzi? Oczywiscie absolutnie nie pije w tym momencie do szczesliwego posiadacza, skoro ladujesz tyle kasy w auto tzn, ze cie stac i ciesze sie. Gorzej byloby gdyby ktos kupil niunie a potem ja zniszczyl niefachowa obsluga i brakiem kultury eksploatacji. Trafila na dobrego Pana i tyle
  2. "Uwaga! W zakresie AC nasze towarzystwo nie ubezpiecza pojazdów o wartości powyżej 100 000 pln oraz aut marki BMW, Mercedes, Audi, Jaguar wyprodukowanych po 2000 roku oraz samochodów amerykańskich. " to taki drobny druk na dole strony jak juz policzylo skladki
  3. Czy ktorys z kolegow ma jakies doswiadcznia z serwisem jak w temacie?
  4. Witam szanownych forumowiczow. Imie i miejsce pochodzenia zdradza temat watku Od prawie dwoch lat nosze sie z zamiarem kupienia Audi. Najpierw myslalem o A4 B5, potem z powodow finansowych na afiszu byla 80 z ostatniego rocznika. Niedawno wskoczyla na afisz A6... Suma sumarum chyba stanelo jednak na A4B6 z pierwszego rocznika i oby na wiosne zakup doszedl do skutku. Mam nadzieje, ze na tym forum znajde wiele cennych informacji/porad, ktore pomoga bezpiecznie kupic wymarzony samochod. Do uslyszenia na innych watkach tematycznych... :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.