-
[B6 AVB] Sprężarka a4 a superb?
b6
-
[B6 AVB] Sprężarka a4 a superb?
witam, panowie mam problem, mianowicie w moim a4 1.9tdi 105KM padla sprezarka, kupilem uzywke od superba (wizualnie jest niby taka sama) ale sterowanie z niej wychodzi za pomoca jednego kabla a w a4 jest wtyczka z 2 przewodami;/ co teraz ??
-
[B6 AVB] Problem z praca silnika
witam mam problem w mojej a4, mianowicie poki auto jest nierozgrzane do 90stopni czasem wlacza sie konntrola trakcji i silnik zaczyna dziwnie pracowac, po ponownym uruchomieniu jest juz ok i gdy auto jest cieple taka przypadlosc sie nigdy nie powtorzyla. znajmy twierdzi ze to pompowtryskiwacz co wy sadzicie ? dziekuje i pozdrawiam
-
[ALL B6] Pompowtryskiwacz
czy pompowtryskiwacz np od 115 konnej audi pasowalby do mojej ?
-
[ALL B6] Pompowtryskiwacz
witam, mam pytanko czy nie zna nikt z was namiaru do jakiegos goscia ktory sprzedjade uzywane czzesci np z rozbitych aut, czy po rozbiurce? bardzo pilnie potrzebuje pompowtryskiwaczz do audi a4 1.9TDI 101KM, ratujcie (( jaki jest numer katalogowy takiego pomowtryskiwacza?
-
[B6 AVB] Problem z pompowtryskiwaczem
korekcja wtrysku czyli co ? jak to trzeba zrobic zeby mi partactwa jakis mechanik nie odwalil ;/
-
[B6 AVB] Problem z pompowtryskiwaczem
a jak sprawdzic pozostale ? czy te pompowtryskiwacze zawsze szybko padaja czy po jakims konkretnym przebiegu ?
-
[B6 AVB] Problem z pompowtryskiwaczem
no to juz nie wiem bo przed chwila jeen gosc mnie zapewnil ze u mnie juz sa pompowtryski z racji tego ze mam 101PS a wtych silnikach audi juz robi wszystko z pompowtryskami;/
-
[B6 AVB] Problem z pompowtryskiwaczem
witam, mam problem z moim audi mianowicie czasem przestaje pracowac jeden wtrysk i silnikiem troszke trzepie ze nie da sie jechac. bylem dzis na diagnostyce i komputer wskazal ze winien jest pierwszy wtrysk. tera tylko pytanie czy nie da sie tego jakos naprawic czy od razu musze kupic nowy? pytanie numer 2 to ile bedzie mnie to kosztowac ? aha no i zasadnicze czy w moim audi a4 b6 1.9TDI 74 KW sa zwykle wtryskiwacze czy pompowtryskiwacze ? dzieki za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam bardzo serdecznie uzytkownikow Audi
pieczka
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta