Treść opublikowana przez MłodyA4
-
[ALL] Niezrozumiała instrukcja kd2006
Panowie jest pytanko w sprawie tego kd 2006 czy centralka wam po zazbrojeniu rozłącza wam obwody, po tych 30sekundach??
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Mentos pytanie za milion punktów co w końcu zrobiłeś z tym imo?? :gwizdanie: te piloty mają miejsce na to aby przełożyć oryginalną pestke??
-
[B5 ADP] Łącznik stabilizatora - prośba o poradę
Tnij widziałem jak to fachowiec robił tylko że on pieprzył się brzeszczotem
-
[ALL] Problem z interfejcem
Witam Panowie jest taki problem. Mam Viste kabel viakena kkl line obd usb. zainstalowałem wszystkie sterowniki ale w menadzerze urzączen obok portu COM i LPT istnieje zainstalowany interfejc viakena ale z wykrzyknikiem tak jakby sterowników nie było:/ a w teście w ustawieniach VAG com 208.1 wyskakuje ze port jest OK ale pod spodem nie znane urządzenie. Powiedzcie mi co zrobić bo jestem zupełnie zielony a nikt tu nie pisał o takim problemie. Prosze o pomoc
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
a tu możesz mieć racje ale tam nie było opcji ze taki motor o danym oznaczeniu ma niby więcej niż na starym kontynencie:) nie zakładali napewno takich slikników jak u mnie jest taki troszke większy od kosiarki :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
niby dlaczego miała by być :gwizdanie:
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
własnie tez czytałem:D
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
!Tommy poważnie to działa?? Po myciu przypadkiem nie wychodzi wszystko spowrotem??
-
[ALL B5] Lusterka boczne
Obsession powiem tak. Jest jedna wielka lipa bo na samym początku plastik trzeba pokryć miedzią. Niestety te plastiki od tych wszystkich srodków są tak nasiąknięte tłuszczem że nawet papier ścierny nie pomaga:/ miedz miejscami przylega ale ogulnie robi się jeden wielki bąbel. Jeśli zaś planujecie je malować to oczywiście papier matowienie i jest specjalny przeżroczysty podkład do plastików który przytapia llekko powierzchnie takrze jak są jakieś małe pęknięcia to wszystko pięknie się kleji. I tyle
-
[ALL B5] Lusterka boczne
!Tommy pisz na PRIV a zobaczymy:D może myślisz o tym samym co ja myśle :>[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2008, 16:36_________________________________________________nie starajcie się nawet galwanizować oryginalnych lusterek, to jest posrany pomysł lepiej pomalujcie
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
już wiem co jest wtryski gazu które zostały założone były przeznaczone do aut o zdecydowanie wiekszej mocy dlatego tak pali jak smok. Silnik dostaje bardzo bogatą mieszanke i dlatego tak jezdzi:) Szczerze gdyby palila 15 to nie zmieniał by tego bo auto chodzi dużo lepiej niż na benzynie
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
teraz musze szukać takiego zdjęcia:)
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
teraz lepiej idzie z dołu niz na benzynie ma takiego powera że w szoku byłem. Ale 20 wychodzi lekko:/[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 19:49_________________________________________________pytanie ma ktoś z was 1.6 w gazie? jaki kolor wtryskiwaczy od gazu macie??
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
no nie wierze jak widziałem zdjęcia amerykanskich S4 i innych to tam jest z boczku jakiś odblask chyba albo to tak tylko wyglada
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
nie maja jakiegoś odblasku na boku? albo takies szerokiej pozycji że z boku ją widać?
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
!Tommy z tyłu w lampach kierunki na pomarańczowo świecą??? i jak jest z tą obrysówką w tylnej lampie??
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
no i widzisz Lewy01 moja poniżej 20 nie zeszła:( jeszcze rozrząd do oblukania mam. będe widział znaki bez zdejmowania całego przodu??
-
[ALL B5] Opinie o sprzęcie lub może coś innego podrzucicie.
no i tyle informacji mi wystarczy wiem już w co mniej więcej inwestować i uwagi rozważe dziękuje wam bardzo
-
[ALL B5] Opinie o sprzęcie lub może coś innego podrzucicie.
a potrafisz zaproponować coś? Nie wiem co najlepiej bedzie grało w moim sedanie. Mam co prawda blache pod półką ale fotele to nie powinna być wielka przeszkoda dla dzwieku. Chyba
-
Co sądzicie o takim subwooferze
a jakby JBL GT5-12 w zamkniętej skrzyni?? Jak by działało w sedanie?
-
[ALL B5] Opinie o sprzęcie lub może coś innego podrzucicie.
żebyś kiedyś nie potrzebował pomocy. Co za agent
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
nie nie miałem okazji wcześniej jakieś 4miechy tak, ale zaraz przed gazem nie
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
powiem Wam że chciałbym zeby to było coś tylko żle ustawione. Dopale zbiornik i jade do tego łosia.
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
nie no benzynki paliła mi 13 jak męczyłem ją. ale z tym gazen to przegięcie. Przeczyszcze przepływke jeszcze i lukne na filtr powietrza. Agazownika to pod ścianą postawie:)
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
jak ona ma wpierdzielać 20L to ja dziekuje za taką instalacje :gwizdanie: ale jak stoi sie za autem gdzy silnik pracuje to tak jakby nie spalony gaz było czuć. Możliwe??