Treść opublikowana przez MłodyA4
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
nie nie butla ma pojemność 52L niby ale wchodzi 80%. weszło 45 L byłem na stacji. Ale spalanie jest masakryczne:/
-
[B5 ADP] Wysokie spalanie LPG
Panowie jest masakra założono do 1.6ADP gaz BRC w butle weszło 45L max i na połowie butli przejechałem 100km. Tragedia przecież teraz to na 100km wychodzi średnia ponad 20L. Co może być nie tak?? Zauważyłem że z niskich obrotów lepiej się zbiera niż na benzynie.
-
[B5 ADP] Którędy kabel
właśnie zrobiłem tak przez ECU i lewym progiem potem pod tym boczkiem kanapy aż do bagaznika 5m kabla nawet troszke za dużo:D już wszystko podłączone tylko suba brak narazie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Opinie o sprzęcie lub może coś innego podrzucicie.
Witam co myślicie o JBL GT5-12 w zamkniętej skrzyni do A4 w sedanie?? Może polecicie coś innego w tej cenie a wg. Was lepszego?
-
[ALL B5] Lusterka boczne
jak będą to odrazu dam foty
-
[ALL B5] Lusterka boczne
a i dobrze bo efekt może być już za tydzień oby się to powiodło i nie rozbudzałem ciekawości na marne
-
[B5 ADP] Którędy kabel
fiszmenbrzeg problem w tym że ja klimy nie mam a nie widziałem tam żadnej szpary żeby się do środka przecisnąć:/
-
[B5 ADP] Którędy kabel
a jak próg zdjąć? Rozkrecałeś całą obudowe ECU?
-
[ALL B5] Lusterka boczne
nie no to by było zbeszczeszczenie wozu:) tylko jak lustra rozebrać?
-
[ALL B5] Lusterka boczne
a kolego jak moje myśli się zmaterializują to zobaczycie:D dziekuje Ci bardzo:D
-
[ALL B5] Lusterka boczne
Witam Panowie mam pytanko. Wiecie może z jakiego materiału są wykonane lusterka boczne? Mam je nie lakierowane a pewien pomysł mi wie w głowie zrodził. Lecz potrzebne mi informacje jaki to materiał?
-
[B5 ADP] Którędy kabel
Witam. Panowie mam takie pytanko któredy przeciągnąć do środka kapel "+" idący od aku do wzmacniacza? Nie mam zupełnie pojęcia tak można by go było przeciągnąć z komory silnika do wnętrza. Prosze o szybką pomoc:/ Pozdrawiam
-
[ALL B5] [ALL B5] Kierunki przód
a jak wyciągnąć stare kierunki?
-
[ALL B5] [ALL B5] Kierunki przód
Witam. Jak go wyciągnąć? Czy potrafi mi ktoś powiedzieć czy kierunki przednie amerykańskie pasują do lamp przednich typ Valeo?? i czy w tych Kierunkach jest osobna lampka która się pali jako obrysówka??
-
[B5 ADP] Jaki Subwoofer kupić
no to teraz powaga i trzeba sie zastanowić. chyba pomyśle nad przodem
-
[B5 ADP] Jaki Subwoofer kupić
ogulnie z muzyką to jest różnie słucham prawie że wszystkiego ale najcześciej klubowe kawałki. Radyjko mam Pioneera DEH-6900IB więc żle raczej nie jest. Kompletuje wszystko powoli zacząć chciałem od subwoofera dlatego pytam jaki w tej kwocie lepiej wziąć.
-
[B5 ADP] Jaki Subwoofer kupić
Witam. Czy potrafił by mi ktoś podrzucić jakiś pomysł jaki subwoofer do mojej A4 kupić i żeby było go słychać w środku? Nie znam się zbytnio na tym ale może ktoś doradzi co najlepiej kupić tak do 400zł. prosze o pomoc
-
jakie radyjko do 1000
a ja proponował bym Pioneera DEH-6900IB:D
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich bardzo serdecznie:D