Treść opublikowana przez lolek1977
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Hej Bartku, Po przygodzie ze sterownikiem wróciłem do domu, jazda prawie ok gdyby nie tarka wibracje podczas przyśpieszania ok 90 do 120km/h potem cisza i w okolicy 150km znowu wibracje chociaż delikatniejsze. Na jednym z forów ktoś opisywał to zjawisko podobno wymienił kilka elementów przy skrzyni tj: półosie przegubami, poduszki pod skrzynią i silnikiem i nic dalej miał wibracje. Dopiero zabieg reanimacji skrzyni załatwił sprawę. u mnie po naprawie wałka sytuacja sie poprawiła, ale nie do końca, nie wiem czy to nie ma jakiegoś związku z łańcuchem ( może wyciągnięty) i on to powoduje.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Spoko, jesteś chyba ostatnią osoba, która jest mi wstanie pomóc. Szkoda że te samochody tego typu to porażka tzw z Niemiec i innych krajów, a my jesteśmy w to uwiklani którzy sie na to dają nabrać na super stan.Ale każdy Polak madry po szkodzie.Ale jak by takich nie bylo to pewnie nie bylibyśmy zieloną wyspą......
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Chciałby nadnienić,że stara skrzynie mam ale w sześciach bez forwardu i sterownika bo mam zamontoaną w tzw nowej po przegladzie pewnie koszty byly by za duze i firma mniej by na mie zarobila wiec kosz i sprzegla stare 6 lamel
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam kolegę Bart-S, jestem kolejinym nieszcześnikem skrzyni multirtonic.Audi A 6 2002 rok 6 lamel FSC. Samochód nabylem 2010 r z Niemiec super stan 190tys przebieg itp i juz po kupnie 1000km wymiana silnika pospoadały dźwigienki i tłok urwany wiadomo co sie dzieje - masakra,później po kolejnych 5tys skrzynia szarpie i warszat analiza wymiana na stara złom. 7 tyś i już działa 1 rok i znów poślizgi tzw falowanie obrotów mam już dość warsztat mówi oczywiscie gwarancja mineła 2500 zł i naprawimyale co...? znowu nerwy z właścicielm Palką nie... A więc do dzieła sam Vag tem skrzyni 70 stopni blok 10 ok adp i 11 ok adp oporność 265ma jedno i drugie, błędy brak, proszę o pomoc.