-
[ALL B5] Mokra kanapa
Ja tak tez mam w swoim a4 problem polega na tym ze szyby w a4 bardzo czesto lubią sie same otwierać wystarczy podobno tylko zdjąć tapicerkę i usztywnić cały mechanizm szyby , poodkręcać śruby itp
-
[B5 AFN] Nie gra tył -radio alpine nieaktywny tył
Może przestawiłeś w radiu te ustawienia które odpowiadają za przestawienie tonu w głosnikach na tył przód i na boki
-
[ALL B5] Dziwne wtyczki w bagażniku ( BOSE )
A masz zmieniarke podłączoną , a może to kable od czytnika navi który kiedyś tam być może był ? Tylko ze chyba w b5 nie było navi a a może ktoś miał nie oryginalną zmieniarkę ? albo jakiś inny sprzęt nie związany z audi
-
[ALL B5] Radio Audi Delta CC i Audi concert
dobra dzieki temat do zamkniecia
-
[ALL B5] Radio Audi Delta CC i Audi concert
Witam , mam pytanie , posiadam takie radio razem ze zmieniarką tubą i głośnikami bose będzie jakiś problem żeby zamontować radio Audi concert pokazane poniżej ? Na przykład ze zmieniarką czy innymi kostkami w radiu ?? Czy wszystkie podłączenie są takie same, a w concercie dochodzi parę dodatkowych ?? [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2011, 23:38_________________________________________________Odświeżam [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 12:59_________________________________________________Nikt nie wie ?
-
[ALL B5] Grill Audi S4
Z chromowym znaczkiem S4
-
[ALL B5] Nagłośnienie BOSE przerywa przy większej głośności
Witam, mam pewien problem , otóż nagłośnienie działa dobrze , wszystkie głośniki działają , nie mam spadków napięć typu że radio przygasa jak jest głośniej , ale od jakiegoś czasu zauważyłem że moje radio gdy je bardziej podgłośnie przerywa i przez 1-2 sekundy nie gra w ogóle :/ Wie ktoś co to może być ? Moje radio to audi delta CC razem z suboferem , zmieniarką itp [br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 23:01_________________________________________________Odswieżam [br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 10:38_________________________________________________Nikt nie ma na to pomysłu ? :/
-
[ALL B5] Fotele kierowcy i pasażera
Wystarczy do tego samo WD40 czy muszę sie bawić z tawotami , smarami itp ??
-
[ALL B5] Fotele kierowcy i pasażera
Witam , macie na to jakiś pomysł ?? W mojej a4 B5 mam taki problem , że fotele od pasażera i od kierowcy się strasznie ciężko przesuwają (przód-tył) miał już ktoś ten problem ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , nazywam się Robert i jestem szczęsliwym posiadaczem Audi a4 Avant 1.9 tdi Pozdrawiam
robert4337
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta