-
zmaiana felg
Witam jakie polecacie felgi do 2000 tys, obecny felunek 7,5x17 ET 43 s line, opony 235/45 planowana zamiana na 18
-
[ALL B6] Trzęsie autem-przyczyna?
witam mam podobny problem, trzęsie przodem auta przy przekroczeniu 110 - 120 km/h. Drgania lekko ustaja przy jeszcze wyzszych predkosciach. Dodam ze koła zostały wywazone i problem pozostał. Mozliwa uszkodzona poduszka?
-
[B6 AWX] Na postoju palą mi się STOPY po jakims czasie
zdecydowanie czujnik po wymianie wszystko bedzie ok, mialem ten sam problem swiatla zapalaly sie po jakims czasie i padal akumulator
-
[ALL] Webasto przestało działać
ja miałem ten sam problem i pojechałem na vaga. Usunąłem bład,, no flame'; i po sprawie
-
[ALL] Webasto przestało działać
wszystko w porzadku, podpiałem pod kompa skasowałem błedy a był nim bład ,,no flame" i działa
-
[ALL] Webasto przestało działać
znaczy sie to jest fabryczne webasto, a inna droga czy moze cos sie stac jesli do srodka dostanie sie snieg o ile sie dostanie poniewaz tłumik od webasto jest nawet dosyc długi
-
[ALL] Webasto przestało działać
ok podepne pod vaga i odzczytam błedy, a moze to wina słabego akumulatora
-
[ALL] Webasto przestało działać
witam mam problem z webasto, jakis czas temu chciałem właczyc , kontrolka sie zaswieciła , webasto pochodziło niecała minute i sie wyłączyło. Próbowałem kilka razy ale nie wiem co sie dzieje moze to wina słabego napiecia.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jezdze A4 B6 2003 rok 2.5 tdi 163 Hp
Damian22606
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta