-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kurdę 22 mam wesele to dzień po jeszcze procent będzie trzymał
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja przyciemniałem w Auto-Laser Szyby na ul. Budowlanej. Zostawiasz samochód na około 6-7 godzin. za mojego sedana wyszło 450zł.
-
Basowa końcówka do A4 B5 1.8T
Witam, Ja mam coś takiego Tłumik TurboWorks QDD-16 2,5" I jestem zadowolony, trochę zabawy żeby to dopasować jest ale efekt jest tego wart.
-
Ekonomiczna jazda 1.8T
Witam. Pozwolę sobie podłączyć się do tematu. Mój 1.8 T AEB został zagazowany jakieś 3 lata temu. Zaraz po zakupie dysponował seryjnymi 150 KM i wtedy został założony gaz. Później przyszedł czas na program na którym udało się osiągnąć 190 KM i 298 Nm, niestety wtedy gazownia tego nie ogarniała. Auto szarpało,dusiło się itp. poprostu nie jechało. Sterownik gazu był to V-TEC, wtryski niebieskie REGi jaki reduktor już nie pamiętam. Regulacja pomagała na tydzień i znów było źle. wtedy przyszedł czas na zmiany, został zainstalowany nowy sterownik LPG-TECH 214, wtryski Hana niebieskie, reduktor AC RC01 czerwony,reduktor pracuje na 1,1bara wszystko ładnie się ustawiło i auto śmiga aż miło. Na gazie przejechane mam jakieś 120 tyś. i to w różnych warunkach po mieście jaki w trasie. W zależności od stylu jazdy i typu trasy spalanie mieści się w granicach 10-15l. Z silnikiem nic się jak narazie złego nie dzieje.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W moim złomie też już 3 razy skrzynie wyciągałem
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A co ogołociłeś jakiegoś helmuta z innych?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A Tobie kiedy pasuje żebym po niego podskoczył???
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To sprawdź jak możesz co z nim i daj znać.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
No i jebneli mi znaczek z grilla...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przerabiałem kiedyś ten temat, będziesz szukał używki czy pokusisz się na regenerowaną???
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie chce się czepiać ale boskie macie tam koleiny ;P idzie wahaczem zarąbać
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja wczoraj odwiedziłem Twoje tereny
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A ja wiem co to będzie
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kurde było widać
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kurde a ja taki nie uczesany