Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Paweł_1989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Paweł_1989

  1. Kurdę 22 mam wesele to dzień po jeszcze procent będzie trzymał
  2. Ja przyciemniałem w Auto-Laser Szyby na ul. Budowlanej. Zostawiasz samochód na około 6-7 godzin. za mojego sedana wyszło 450zł.
  3. Witam, Ja mam coś takiego Tłumik TurboWorks QDD-16 2,5" I jestem zadowolony, trochę zabawy żeby to dopasować jest ale efekt jest tego wart.
  4. Witam. Pozwolę sobie podłączyć się do tematu. Mój 1.8 T AEB został zagazowany jakieś 3 lata temu. Zaraz po zakupie dysponował seryjnymi 150 KM i wtedy został założony gaz. Później przyszedł czas na program na którym udało się osiągnąć 190 KM i 298 Nm, niestety wtedy gazownia tego nie ogarniała. Auto szarpało,dusiło się itp. poprostu nie jechało. Sterownik gazu był to V-TEC, wtryski niebieskie REGi jaki reduktor już nie pamiętam. Regulacja pomagała na tydzień i znów było źle. wtedy przyszedł czas na zmiany, został zainstalowany nowy sterownik LPG-TECH 214, wtryski Hana niebieskie, reduktor AC RC01 czerwony,reduktor pracuje na 1,1bara wszystko ładnie się ustawiło i auto śmiga aż miło. Na gazie przejechane mam jakieś 120 tyś. i to w różnych warunkach po mieście jaki w trasie. W zależności od stylu jazdy i typu trasy spalanie mieści się w granicach 10-15l. Z silnikiem nic się jak narazie złego nie dzieje.
  5. W moim złomie też już 3 razy skrzynie wyciągałem
  6. A co ogołociłeś jakiegoś helmuta z innych?
  7. A Tobie kiedy pasuje żebym po niego podskoczył???
  8. To sprawdź jak możesz co z nim i daj znać.
  9. No i jebneli mi znaczek z grilla...
  10. Przerabiałem kiedyś ten temat, będziesz szukał używki czy pokusisz się na regenerowaną???
  11. Nie chce się czepiać ale boskie macie tam koleiny ;P idzie wahaczem zarąbać
  12. Ja wczoraj odwiedziłem Twoje tereny
  13. Kurde a ja taki nie uczesany
  14. To jakaś przejeb..... sobota była. ---------- Post dopisany at 12:02 ---------- Poprzedni post napisany at 12:00 ---------- Nie mów że to tam u Twojego koleszki pod domem gdzie wczoraj stała.
  15. U nas nie biją więc pytać nie trzeba o pozwolenie
  16. Piotrek ja Ci od ojca paździerza mogę na przymiarkę urzyczyć na chwile
  17. dymek Sprzedałeś audi???
  18. Teraz na takie akcje chyba trochę za zimno
  19. Ja też mogę to z Karolem jest nas 2
  20. Nie czekalem na Ciebie prawie wcale zjechaliśmy się prawie równo
  21. Całe szczęście nie mnie drapneli ale szybka jest,widziałem ją wczoraj w akcji na Garwolińskiej.
  22. Srebrna Skoda Octavia II nr. rej WS 41031- Panowie Policjanci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.