Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Paweł_1989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Paweł_1989

  1. Dzień dobry wszystkim z rana ;D ból głowy o 3 rano to oznaka dobrze rozpoczętego weekendu
  2. Jak by spot był dzisiaj to może też bym podjechał.
  3. Witam Panowie:) no i już piątek ;D Mostostal najlepsza opcja:) jak pada można się schować pod daszek;) jak słoneczko wjechać na górny poziom a jak zima to Panowie z napędem Q mają trochę zabawy
  4. No Panowie piękna pogoda się Wam zapowiada,a ja niestety nie będę mógł do Was podjechać
  5. Witam. Ja w ten weekend odpadam...
  6. Witam,Piotrek wyciszyło się trochę z tym tłumikiem???
  7. podobno w weekend ma być bardzo ładnie
  8. Wożę drugi silnik na zapas w razie jak by ten z ramy wyskoczył ;D ---------- Post added at 13:38 ---------- Previous post was at 13:34 ---------- A tak na poważnie to muszę coś z tym zrobić bo patrzeć na nią nie mogę...
  9. http://imageshack.us/photo/my-images/842/felaw.jpg/ z resztą zobaczcie sami tył może nawet być http://imageshack.us/photo/my-images/444/53970338.jpg/
  10. Witam widzę Panowie o ciepełku piszecie ja wczoraj poczułem wiosnę i założyłem kółka lato. 17-tki.tył wygląda jako tako.ale przód tragedia,wysoka jak traktor ;(
  11. myślę że jest nas więcej...
  12. Znając życie frekwencja będzie jak zawsze :/
  13. może jakiegoś spota by ogarnął???
  14. Orientuje się może ktoś czy półosie od diesla (1,9 TDI AFN) podejdą do benzyny (1,8 T AEB) ???
  15. Piotrek zapewne masz rację ale weź tam teraz siedź pod samochodem w kanale jak takie zimno
  16. U mnie przez te mrozy coś ze wspomaganiem kiepsko.Od trzech dni rano jak odpalę to pompa jęczy i kierą ruszyć nie można
  17. Chodzi bestia że kark boli bo ciśnie w siedzenie Dzięki Broda ale jak zima trzyma to ja się nie ganiam.
  18. No kucy przybyło ale niestety trakcja gdzieś się ulatniła przydało by się Q :>
  19. Witam.Wybiera się ktoś dziś na ten spot? Bo cisza jakaś nastała.
  20. Ja się pisze jak coś :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.