Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Paweł_1989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Paweł_1989

  1. a jakaś konkretna godzina???
  2. Ja zakładałem na Sportowej i nie narzekam,do tej pory większych problemów nie było.
  3. ja również gaz cały czas w podłogę,jak tylko widziałem że bedziesz probował uciekać :> szczerze powiem że przez jakiś czas próbowałem gonić za tym czerwonym Lancerem na blachach WS ale zwiał mi na zakrętach a później to już po zawodach było
  4. no i często stoją tam Panowie z niekoniecznie smacznymi "lizakami" ja moje T kupiłem w sumie z przypadku i jak narazie śmiga raczej bezproblemowo
  5. Broda to chyba z Tobą miałem przyjemność wczoraj wieczorem na trasie Skórzec-Siedlce???
  6. Chętnie bym pomógł,ale sam nie bardzo się znam;) [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 20:21_________________________________________________ramzes2411 A jaki chcesz silnik,rocznik itd,rozpisz się coś o tym;)
  7. myślę że sobie poradzę
  8. Witam Panowie.ostatnio dawno tu nie zaglądałem.Mam takie pytanko.Jakiej firmy tarcze hamulcowe proponowali byście kupić i czy ciężko je wymienić we własnym zakresie w warunkach garażowych???.Chodzi tylko o tył.
  9. Mi jak najbardziej pasuje 17...
  10. chyba niedziela to najlepsza opcja...
  11. hej.Są chętni na spotkanie w najbliższy weekend???
  12. To była grubsza akcja bo ogarneli około 10 samochodów na tym parkingu...i jeszcze kilka na innym...jak nie udawało się z zamkami to pod młotek szły szyby...jeden chłopak w hondzie miał przez to niezłą kałużę...
  13. Powiem Wam Panowie że łobuzów w Siedlcach nie brakuje.W nocy z niedzieli na poniedziałek zawineli mi radio z samochodu ;(zepsuli zamek i wyłamali schowek ;(
  14. Mi piątek również pasuje
  15. W porównaniu tych dwóch sytuacji to co się stało z B6 to mały pryszcz Jak miałem kiedyś Vento to na porządku dziennym był u mnie jakiś zając na zderzaku
  16. Witam.Szkoda feli z B6,ładne były a z A4 masz jeszcze jakieś częsci??
  17. teraz wieczory długie więc wszystko przed Tobą
  18. Czyli było by nas trzech jak coś
  19. A może jakiegoś spota ogarnął w najbliższy weekend???
  20. A no było ale całe szczęście nie moją piękną Tatuś potanił Golfa i trzeba malarza zatrudnić :gwizdanie:
  21. Korzeń chodzi mi o ten plastik pod machą co osłania filtr kabinowy. Gdzie znajdę w Siedlcach dobrego lakiernika???
  22. Panowie gdzie dostanę podszybie,w rozsądnej cenie???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.