Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Paweł_1989

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Paweł_1989

  1. HarryH gdzież to wczoraj tak goniłeś swoją czarnula po obwodnicy :gwizdanie:
  2. A że tak zapytam,kiedy teraz jakiś spot ogarniemy???
  3. 11 godzin w kanale,ale wrażenia i satysfakcja z wykonanej pracy bezcenne :>
  4. No nieźle to mało powiedziane ale już skrzynia zespawana,czekam tylko na części i jak dzisiaj będą to maszyna będzie gotowa :>
  5. No Trzeba bo luz ma konkretny więc nie ma sensu go wsadzać.Więc pójdzie nowy dwumas,docisk.tarcza,łożysko oporowe.Jeszcze dochodzi do tego spawanie obudowy skrzyni biegów która ucierpiała w tym wszystkim.
  6. no innego wyjścia nie ma.jutro już powinna być gotowa,dobrze że udało mi się ogarnąć taniej części to w 2 tyś z robocizną się zmieszczę.
  7. Niestety Panowie nie wystarczyło odpowietrzyć wysprzęglika. Docisk pękł i pogruchotał wszystko wkoło
  8. Panowie wiem że to nie ten dział ale mam taki problem.Wczoraj jak dałem trochę ognia mojej rakiecie to coś zwaliło się w sprzęgle chyba.nawet jak na maxa jest wciśnięte to nadal ciągnie i nie ma się wrzucać biegów.
  9. A Innym jak pasuje najbliższa niedziela???
  10. Dla odzyskania zdrowia po baletach,przejdziesz się do kolegów pod Mostostal
  11. Może najbliższa niedziela???
  12. Dzisiaj o 19.00 pod Mostostalem na ul.Terespolskiej
  13. No zapewne racja niektórzy wyjadą inni będą pić [br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 21:45_________________________________________________To na następnego spota przyjadę już zagazowaną rakietą :>
  14. Witam.Kiedy Panowie Spot teraz???Bo jakaś cisza w temacie.
  15. Widzę że niestety sporo mnie ominęło No ale cóż siła wyższa Może następnym razem dotrę.
  16. Oczywiście ja też się pisze :)i myślę ze Neokamil też.
  17. No to zawsze można spotkać się dwa razy przecież :> A jeżeli chodzi o godzinę to może tak jak zawsze o 16.00???
  18. Witam.no właśnie mogło by coś być to wpadli byśmy pogadać
  19. witam;) panowie flacha będzie jak powiecie jeszcze jak położyć tylną kanapę u neokamila;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.