Treść opublikowana przez michael130
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
A dlaczego trzeba kodować większe hamulce w ABS, co się stanie jak nie zakoduje ?
-
Jaki olej do silnika 2.0 TDI DTPA w Audi A4 B9?
W instrukcji jest klasa 507 i 509 , jaki lac olej 5w30 czy 0w30 czy 0w20 . Auto z roku 2021 2tdi mildhabryt silnik DTPA
-
Awaria Pre Sense w Audi A4 B9
-
Audi Connect myAudi w Audi A4 B9
Możecie pomóc mam Audi a4 b9 z 2021 roku duża navi i jest cały czas inicjowanie map . I teraz pytanie czy ja muszę wgrać aktualizowanie map , czy coś wykupić?
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
A jak wyłączyć tylną wycieraczkę przy wstecznym ?
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Sprawdziłem test zegarów działa prawidłowo ., siedzenia piszczą ale nie sygnałem ciągłym tylko co jakiś czas ,. Czy da się to całkiem wyłączyć ? A czy da sie jak w b8 aby ręczny sam się wyłączał przy ruszaniu bez zapiętych pasów
-
Czy gdzieś można zrobić chip tuning A4 B9 2.0TDI 204km 2021r.?
Witam , czy ktoś wie gdzie robią dobrze , czy wogule gdzieś robią chipowanie 204konnej a4 b9 z 2021roku . Dzwoniłem do Aligatora mówił że jeszcze tego nie robi
-
Kodowania Audi A4 B9 8W 2016-2020
Są już jakieś kodowania do rocznika 2021 , np. wylaczenie pasow bezpieczeństwa, bez zapiętych pasów ręczny sam się odblokowuje
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Sprawdzone u mnie .Nawigacja 3GHigh czujniki parkowania tylko z tyłu- kamerka działa ?
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Bez czujników parkowania z przodu nie będzie działać kamera ? Tylne.mam
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Mam 3G high z HDD i parktronik tylko na tył czy to będzie działało? I nie trzeba dokupywać żadnego modułu kamery cofania ?
-
Led D3S
Witam , czy ktoś zontowal takie Ledy https://allegro.pl/oferta/2x-zarnik-d3s-led-xenon-canbus-6000k-35w-d-series-13357578330 Jak się sprawują?
-
Telepanie na zimnym silniku
Nikt nie pomoże?
-
Nierówna praca na zimnym analiza logów
Proszę o analizę logów , nierowna praca na zimnym ,Jak się rozgrzeje do 90 stopni to jest ok. Zawór regulacyjny na listwie zmieniony i dalej jest to samo . LOG-01-171-181-191-201-401-411-501-511-541-551-871-1001 (1).csv
-
Telepanie na zimnym silniku
Zrobiłem moje logi , proszę o ocenę LOG-01-171-181-191-201-401-411-501-511-541-551-871-1001.csv
-
Telepanie na zimnym silniku
U mnie dokładnie to samosie dzieje , wymieniłem regulator na listwie wtryskowej i to samo . W B8 logi sa nazwane i które dokładnie sprawdzić?
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
-
Nierówna praca na biegu jalowym 170 CAHA
Ktos wie jak zrbic adaptacje czujnika szyny cr?
-
Nierówna praca na biegu jalowym 170 CAHA
Zawor regulacji na listwie wtryskowj wymieniłem, zajęło mi to 15 minut . Wymienia sie bez wyciagania listwy wtryskowej .Nowy Boscha 0281006002 . Dalej to samo do póki się nie nagrzeje do 90 stopni nie równo pracuję , podryguje . Ciśnienie paliwa skacze od 200 do 250. W zimę problemu nie ma 20190731_200309.mp4 20190731_200309.mp4
-
Nierówna praca na biegu jalowym 170 CAHA
Da się wymienic bez demontania całej listwy ?
-
Nierówna praca na biegu jalowym 170 CAHA
Trzeba kupić oryginalny w Aso za 1600 czy Boscha za 400 zł. Przy wymianie trzeba zdemontować listwa, czy da sie bez
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Czym się różnią klocki Ferodo FDB4050 od FDB4190
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Powiedzcie mi czy na 100 % pod te fele ( moje zimowki ) podejdę zaciski od s4 345. Jakas fota jak ktoś ma
-
Nierówna praca na biegu jalowym 170 CAHA
Silnik CAHA na postoju , kiedy się nie nagrzeje do temperatury 90 stopni często nierówno pracuję na biegu jalowym , trzęsie buda , czasami falują obroty . Problemu nie ma w zimie , lecz teraz kiedy jest ciepło i silnik ma większe obciążenie przez Klima. Co może być problemem , od czego zaczac poszukiwania. Błędów nie ma , sprzęgło ok .
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Kolego Dev ile kosztuje u Ciebie swap z 314 na zaciski s4 i tarcze 345 ? czy koniecznie trzeba zmieniać wtedy tył na 330 ? I jeszcze jedno czy zaciski S4 wejda w felgi fabryczne audi 17 ( moje zimówki )