Treść opublikowana przez Roogall
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
wlasnie nie wiem czy czekac na tym forum puki sie ludzie zgraja (chodzi o kase czyli wiecej ludzi wiekszy upust) czy samemu sie Z Tym panem skontaktować :mysli: do warszawy mam 200 km ;p
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
aha rozumeim bo kumpel podobne robil mahinacje lecz wniosek z tego iz mu silnik sie skonczyl przez to ;/ a Kolega Kowi Mowi 145?? przy 115stce spalanie 6.4 czyli bedzie ponad 7 (sknera sie odzywa we mnie sory)
-
Dobrzy chiptunerzy
Spojrzał byś trochę niżej i wszystkie odpowiedzi są w tym dziale. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166743.45 Dzięki za wskazówke.
-
[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)
witam. Posiadam a4 115 koni z 2000r czy może ktoś powiedzieć mi ile koników mogę pociągnać z tego silnika (tak aby nie przesadzić i aby jeszcze pojeździł trochę bo boje się ze z nadmiaru koni korbowód bokiem wyjdzie bo nawet nie wiem czy taki tuning jest zdrowy dla auta ;/ i zapewne spalanie tez do góry... ) i jakie podjąć kroki by sprawdzić zdrowotność mego silnika i podzespołów (błędy i słabą praca podzespołów zmniejszają powodzenia jakościowego tuningu tak myśle :>) cena z tego co czytam 900 zł u Pana Rogala, proszę o te info. to się zapisze do listy. Sory za Tyle pytań proszę o odpowiedz i o cierpliwosc Pozdrawiam:)
-
Dobrzy chiptunerzy
no juz to jakby zrobilem i z tego co czytam najblizej do warszawy do Tego Pana Rogala ;p i nikt tez na forum nie chwali sie jaka kase zabulil za te operacje widocznie trzeba na priv pisac z Tym czlowiekiem.[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 23:35_________________________________________________a nie znajdzie sie jakas firma z Bialegostoku?
-
Dobrzy chiptunerzy
ja zaówazyles moja range to dziwisz sie ze ciezko na raz ogarnac to?
-
Dobrzy chiptunerzy
a moze ktos podac koszty takiej operacji?? i ogolnie opowiedziec cos o zasadzie przeprowadzenia tego zabiegu( +osiagi szkodliwosc na silnik spalanie + czy - itp) no jakis przyklad firmy z Bialegostoku to bede mial blizej;p Z gory dziekuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A4 B5