Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P_R_Z_E_M_O

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P_R_Z_E_M_O

  1. Lista: 1. pablo_ua4 2.P_R_Z_E_M_O
  2. Z powodu wczorajszych imienin dziś raczej nie usiąde za sterami. Może ma ktoś patent na zwalczenie kacora?
  3. Dziekuje Panowie ze cenne uwagi , auto chce kupić mój ojciec i on jest wielkim wrogiem gazu ,w gre wchodzi tylko diesel i tylko 2,7 L Amg 55 jest naprawde super ale to już troche inne pieniadze. Nie chce wydac więcej jak 50 tys na czysto
  4. Szukam diesla 270 .Tylko ten wchodzi w gre
  5. Proszę o opinie o tym aucie . Jeśli macie czas to proszę o pare słów na co zwracać uwage przy kupnie itd
  6. filtron
  7. Szukam czegoś po pieniądzach , najlepiej coś ala kubełki , może być półskóra ale żeby wzór tapicerki pasowąl mi do tylniej kanapy hehe
  8. Jak myslicie dużo byłoby kombinacji żeby zamontowac je do b5 ? http://allegro.pl/a4-cabrio-8h0-skory-boczki-kanapa-fotele-polecam-i1545561960.html
  9. Jak się zrobi pare rundek wokół szkoły to i sie coś znajdzie
  10. krupnik jest ok ale na garażówke a nie na wesele. LUKSUSOWA może ?
  11. najlepiej bimber
  12. De luxe jest ok , pomyśl o żubrówce białej też by była w tych pieniądzach. Maximus...może
  13. Dziś na parkingu za pałacem zaparkowałem przy autku kogoś z was przyznawac się
  14. http://zapodaj.net/77cce5f6f282.jpg.html
  15. ja tez zarządzanie sedan tak ale czarny nie był jakis taki bordowy
  16. JAk to jest z tymi wyjącymi skrzyniami ? Mam ten problem. Jak jade tak 140 to zaczyna buczeć i to naprawde głośno a przy 160 to trzeba zwalniać bo wrażenie jest takie jakby sie miało auto rozlecieć, na nierównej drodze jak się auto buja góra dół buczenie sie potęguje i zcisza , na dół wyje w góre przestaje. Niedawno zmieniłem skrzynie... Pomoże ktoś?
  17. Aha ja jestem dopiero na 3 sem . Fajna szkoła Piszę bo widziałem a4 klubową dzis na parkingu
  18. Ja miałem coś takiego z tym że nie towarzyszłył temu aż tak głośny stuk. Wymieniłem skrzynie i ustąpiło. Płynnie redukuje.
  19. elo klubowicze !Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
  20. Pogoda dziś jest nie do zniesienia. Przywiążcie auta bo porwie je wiatr
  21. Ilu was było?
  22. wstępnie mi pasuje ewentualnie kwestia godziny do uzgodnienia ale ja jestem na tak
  23. Czekam niecierpliwie na pogode

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.