Treść opublikowana przez P_R_Z_E_M_O
-
[ALL] Olkusz i okolice
Lista: 1. pablo_ua4 2.P_R_Z_E_M_O
-
Sposoby zwalczania KACA
Z powodu wczorajszych imienin dziś raczej nie usiąde za sterami. Może ma ktoś patent na zwalczenie kacora?
-
Ma ktoś z was koledzy Mercedesa ML ? seria 163 do 2005 roku
Dziekuje Panowie ze cenne uwagi , auto chce kupić mój ojciec i on jest wielkim wrogiem gazu ,w gre wchodzi tylko diesel i tylko 2,7 L Amg 55 jest naprawde super ale to już troche inne pieniadze. Nie chce wydac więcej jak 50 tys na czysto
-
Ma ktoś z was koledzy Mercedesa ML ? seria 163 do 2005 roku
Szukam diesla 270 .Tylko ten wchodzi w gre
-
Ma ktoś z was koledzy Mercedesa ML ? seria 163 do 2005 roku
Proszę o opinie o tym aucie . Jeśli macie czas to proszę o pare słów na co zwracać uwage przy kupnie itd
-
[B6 AWX] Którą markę wybrać?
filtron
-
[ALL] Fotele a4
Szukam czegoś po pieniądzach , najlepiej coś ala kubełki , może być półskóra ale żeby wzór tapicerki pasowąl mi do tylniej kanapy hehe
-
[ALL] Fotele a4
Jak myslicie dużo byłoby kombinacji żeby zamontowac je do b5 ? http://allegro.pl/a4-cabrio-8h0-skory-boczki-kanapa-fotele-polecam-i1545561960.html
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
Jak się zrobi pare rundek wokół szkoły to i sie coś znajdzie
-
Jaka wódka na wesele ?
krupnik jest ok ale na garażówke a nie na wesele. LUKSUSOWA może ?
-
Jaka wódka na wesele ?
najlepiej bimber
-
Jaka wódka na wesele ?
De luxe jest ok , pomyśl o żubrówce białej też by była w tych pieniądzach. Maximus...może
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
Dziś na parkingu za pałacem zaparkowałem przy autku kogoś z was przyznawac się
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
http://zapodaj.net/77cce5f6f282.jpg.html
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
Sami swoji
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
ja tez zarządzanie sedan tak ale czarny nie był jakis taki bordowy
-
[ALL B5] Wyjące skrzynie ????
JAk to jest z tymi wyjącymi skrzyniami ? Mam ten problem. Jak jade tak 140 to zaczyna buczeć i to naprawde głośno a przy 160 to trzeba zwalniać bo wrażenie jest takie jakby sie miało auto rozlecieć, na nierównej drodze jak się auto buja góra dół buczenie sie potęguje i zcisza , na dół wyje w góre przestaje. Niedawno zmieniłem skrzynie... Pomoże ktoś?
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
Aha ja jestem dopiero na 3 sem . Fajna szkoła Piszę bo widziałem a4 klubową dzis na parkingu
-
[ALL B5] Przyczyna jakiegoś stukania
Ja miałem coś takiego z tym że nie towarzyszłył temu aż tak głośny stuk. Wymieniłem skrzynie i ustąpiło. Płynnie redukuje.
-
Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
elo klubowicze !Chodzi ktoś z was do WSB w Dąbrowie Górniczej ?
-
[ALL] Olkusz i okolice
Pogoda dziś jest nie do zniesienia. Przywiążcie auta bo porwie je wiatr
-
[ALL] Olkusz i okolice
Ilu was było?
-
[ALL] Olkusz i okolice
wstępnie mi pasuje ewentualnie kwestia godziny do uzgodnienia ale ja jestem na tak
-
[ALL] Olkusz i okolice
Czekam niecierpliwie na pogode
-
[B5 AJM] Szary metalik, alu 18", tył diody, ksenon, kiera S.
Autko na poziomie ,podoba się