-
[ALL B6/B7] problem z podłączeniem wzmacniacza + sub
Zaczynając wyjaśnię, oryginalnie nie miałem instalacji ori w aucie... Więc tak, kupiłem radio (concert II) i wzmacniacz z sub pociągnąłem kable do bagażnika, podłączyłem wg podanego schematu http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_hnwrhea.jpg/ ... sygnał liniowy dochodzi do radia (prawy tył i lewy tył - dwa kabelki z radia + wspólna masa), ten "remote" to rozumiem że mam podpiąć z pinu 9 w wzmacniaczu do pinu 6 - sterowanie wzmacniacza +12 w radiu? Zasilanie wziąłem z zapalniczki w bagażniku. Popiołem tak i nic... sygnał liniowy z radia dochodzi a nic nie wychodzi na głośniki ani na sub :/ ... czy ktoś ma jakiś pomysł w czym tkwi problem? Wzmacniacz kupiłem na allegro więc pewności do działania nie mam, jak sprawdzić czy nie jest uwalony? Nie mam nikogo żeby podmienić się wzmacniaczami, jestem z Wrocławia... Dzięki za wszelkie sugestie
-
[ALL B6] tył przez wzmacniacz i w kostce zamiast przodu, mozna tak ?
Podepnę się trochę z innym problemem, nie miałem instalacji ori w aucie... Więc tak, kupiłem radio (concert II) i wzmacniacz z sub pociągnąłem kable do bagażnika, podłączyłem wg podanego schematu http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_hnwrhea.jpg/ ... sygnał liniowy dochodzi do radia (prawy tył i lewy tył - dwa kabelki z radia + wspólna masa), ten "remote" to rozumiem że mam podpiąć z pinu 9 w wzmacniaczu do pinu 6 - sterowanie wzmacniacza +12 w radiu? Zasilanie wziąłem z zapalniczki w bagażniku. Popiołem tak i nic... sygnał liniowy z radia dochodzi a nic nie wychodzi na głośniki ani na sub :/ ... czy ktoś ma jakiś pomysł w czym tkwi problem? Wzmacniacz kupiłem na allegro więc pewności do działania nie mam, jak sprawdzić czy nie jest uwalony? Nie mam nikogo żeby podmienić się wzmacniaczami, jestem z Wrocławia... Dzięki za wszelkie sugestie
-
[ALL B6/B7] Ori subwoofer - jak dziala (&vs wzmacniacz bez suba)
Witam, podepnę się z trochę innym problemem... Więc tak, kupiłem radio i wzmacniacz z sub pociągnąłem kable do bagażnika, podłączyłem wg podanego schematu http://ifotos.pl/zobacz/Beztytulu_hnwrhea.jpg/ ... sygnał liniowy dochodzi do radia (prawy tył i lewy tył - dwa kabelki z radia + wspólna masa), ten "remote" to rozumiem że mam podpiąć z pinu 9 w wzmacniaczu do pinu 6 - sterowanie wzmacniacza +12 w radiu? Zasilanie wziąłem z zapalniczki w bagażniku. Popiołem tak i nic... sygnał liniowy z radia dochodzi a nic nie wychodzi na głośniki ani na sub :/ ... czy ktoś ma jakiś pomysł w czym tkwi problem? Wzmacniacz kupiłem na allegro więc pewności do działania nie mam, jak sprawdzić czy nie jest uwalony? Nie mam nikogo żeby podmienić się wzmacniaczami, jestem z Wrocławia... Dzięki za wszelkie sugestie
-
[B6 ALL] Klima nie działa
Witam, szukam i znaleźć nie mogę rozwiązania mojego problemu... u mnie nie było czynnika chłodzącego (paliło się ECON), nabiłem => wciąż bez zmian => z czytałem błąd z vaga 918- przerwa lub zwarcie plusa (czujnik wysokiego ciśnienia) => wymieniłem => przez chwile klima chodziła i znowu padła => podpięcie pod vaga => 918 za mały sygnał (czujnik wysokiego ciśnienia) => elektryk sprawdził czy układ elektryczny nie jest uszkodzony i stwierdził rozkładając ręce że nie wie co zrobić, czy macie jakieś sugestie?
-
[ALL B6] Wiązka Subwoofera
Dołączam się do tematu... kolego airbob czy juz rozwiazales problem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6, pozdrawiam
kfiatek19
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta