-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może za slaby aparat
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no widzisz jak chcesz to potrafisz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no widzisz jakie masz szczescie
-
Wymiana oleju w skrzyni multitronic
najpierw musze dojsc jak go sie wymienia
-
Wymiana oleju w skrzyni multitronic
a jak jak kupowałem samochód to dal mi z tym olejem G 052 162 A2 i ja dokupilem jeszcze ten olej na wymianę i mam fakturę ze on był lany i mam takie pytanie czy to może być wina oleju ze szarpie przy ruszaniu
-
Wymiana oleju w skrzyni multitronic
Witam mam audi b6 z 2.5 silnikiem 155 km z 2002 r i chcialem wymienic olej w skrzyni i z tego co sie dowiedzialem to tym korkiem co sie wylewa olej to tym samym się wlewa czy ktoś zna inny sposób wymiany i czy ktos wie gdzie można kopic filtr do skrzyni on jest obok skrzyni okrągły bo jak sie dowiadywałem to go w Polsce nie ma proszę o pomoc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie kłam mów prawdę gdzie byłeś he he
-
[ALL B5] Wymiana na pól FIS
Witam mam takie pytanie moze mi ktos powiedziec jak zmienic piny z normanego licznika z 97 r na pół FIS
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
duzo nie wezmiesz za tego kota jak dobrze pamietam to 150 zl kuby brat skupuje
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mowilem Michałowi zeby zrobil zdjęcie ale nie chcial ciekawe czemu ????? :>
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
zeby pompe zablokowac to masz tam blokade na 11 lub 12 klucz nasadowy na mała grzechotke tylko dlugi klucz a wal to masz znak na kole zebatym no i na walku tez masz znak
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie ma to jak dobry spot :>
-
[B8 CAG] Kontrolka świec żarowych
a jak ci zacznie mrugać kontrolka od swiec to spróbuj wcisnac hamulec i zobacz czy zgaśnie :>
-
[B5 AFN] Po odpaleniu szarpał zaczął kopcić na biało i zgasł
2 litry benzy to jest nic na pełen bak , kolego mial podobny przypadek i mu zlapala ropa i tez na plaka odpalil i chodzi tezaz jak trzeba wlej mu jakiejs lepszej ropy
-
[B5 AFN] sprawdzenie układu ciśnienia i inne AFN
Z tego co ja wiem to zaworu N75 to sie nie czysci