Treść opublikowana przez tomek198724
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Może za slaby aparat
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no widzisz jak chcesz to potrafisz
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no widzisz jakie masz szczescie
-
Wymiana oleju w skrzyni multitronic
najpierw musze dojsc jak go sie wymienia
-
Wymiana oleju w skrzyni multitronic
a jak jak kupowałem samochód to dal mi z tym olejem G 052 162 A2 i ja dokupilem jeszcze ten olej na wymianę i mam fakturę ze on był lany i mam takie pytanie czy to może być wina oleju ze szarpie przy ruszaniu
-
Wymiana oleju w skrzyni multitronic
Witam mam audi b6 z 2.5 silnikiem 155 km z 2002 r i chcialem wymienic olej w skrzyni i z tego co sie dowiedzialem to tym korkiem co sie wylewa olej to tym samym się wlewa czy ktoś zna inny sposób wymiany i czy ktos wie gdzie można kopic filtr do skrzyni on jest obok skrzyni okrągły bo jak sie dowiadywałem to go w Polsce nie ma proszę o pomoc
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie kłam mów prawdę gdzie byłeś he he
-
[ALL B5] Wymiana na pól FIS
Witam mam takie pytanie moze mi ktos powiedziec jak zmienic piny z normanego licznika z 97 r na pół FIS
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
duzo nie wezmiesz za tego kota jak dobrze pamietam to 150 zl kuby brat skupuje
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Mowilem Michałowi zeby zrobil zdjęcie ale nie chcial ciekawe czemu ????? :>
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
zeby pompe zablokowac to masz tam blokade na 11 lub 12 klucz nasadowy na mała grzechotke tylko dlugi klucz a wal to masz znak na kole zebatym no i na walku tez masz znak
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie ma to jak dobry spot :>
-
[B8 CAG] Kontrolka świec żarowych
a jak ci zacznie mrugać kontrolka od swiec to spróbuj wcisnac hamulec i zobacz czy zgaśnie :>
-
[B5 AFN] Po odpaleniu szarpał zaczął kopcić na biało i zgasł
2 litry benzy to jest nic na pełen bak , kolego mial podobny przypadek i mu zlapala ropa i tez na plaka odpalil i chodzi tezaz jak trzeba wlej mu jakiejs lepszej ropy
-
[B5 AFN] sprawdzenie układu ciśnienia i inne AFN
Z tego co ja wiem to zaworu N75 to sie nie czysci
-
[B5 AFN] Pompa wtryskowa cieknie
Witam a ja mam taki problem ze tez sie leje i to ciurkiem i to z dolu pompy gdzies kolo czujnika i pytalem sie pompiarza i on powiedzial ze tam sa tulejki i ze one sie wyrabiają słyszał ktoś o takim czymś
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No wlanie także cieszmy sie z tego co jest :>
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie ma to jak duży spot :>
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Ja tez sie pisze
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Co za dobry aparat te zdjecia zrobil :>
-
[B5 AFN] Panel środkowy
własnie nie widziałem jeszcze po lifcie z zwykłym nawiewem a masz zdjecie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
No nie kiepski ten nowy zakład blacharski :>
-
[B5 AFN] Panel środkowy
Witam mam takie pytanko mam a4 z 97 r i mam chęć siebie wymienić panel środkowy na po lifcie tylko nie wiem czy sie uda mi bo ja mam zwykły nawiew i nie wiem czy po lifcie tez był zwykły nawie i czy to będzie pasowało może ktoś mi pomoc Dzięki z góry
-
[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
No fajnie wyglada moze i ja sie skusze na takie cos
-
[B5 AHU] Ciężko odpala po wymianie rozrządu
To idzie samemu zrobic poluzuj sobie pompe i sprubuj po troszku przekrencac w lewo lub w prawo.