Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomek198724

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomek198724

  1. no widzisz jak chcesz to potrafisz
  2. najpierw musze dojsc jak go sie wymienia
  3. a jak jak kupowałem samochód to dal mi z tym olejem G 052 162 A2 i ja dokupilem jeszcze ten olej na wymianę i mam fakturę ze on był lany i mam takie pytanie czy to może być wina oleju ze szarpie przy ruszaniu
  4. Witam mam audi b6 z 2.5 silnikiem 155 km z 2002 r i chcialem wymienic olej w skrzyni i z tego co sie dowiedzialem to tym korkiem co sie wylewa olej to tym samym się wlewa czy ktoś zna inny sposób wymiany i czy ktos wie gdzie można kopic filtr do skrzyni on jest obok skrzyni okrągły bo jak sie dowiadywałem to go w Polsce nie ma proszę o pomoc
  5. Nie kłam mów prawdę gdzie byłeś he he
  6. Witam mam takie pytanie moze mi ktos powiedziec jak zmienic piny z normanego licznika z 97 r na pół FIS
  7. duzo nie wezmiesz za tego kota jak dobrze pamietam to 150 zl kuby brat skupuje
  8. Mowilem Michałowi zeby zrobil zdjęcie ale nie chcial ciekawe czemu ????? :>
  9. zeby pompe zablokowac to masz tam blokade na 11 lub 12 klucz nasadowy na mała grzechotke tylko dlugi klucz a wal to masz znak na kole zebatym no i na walku tez masz znak
  10. a jak ci zacznie mrugać kontrolka od swiec to spróbuj wcisnac hamulec i zobacz czy zgaśnie :>
  11. 2 litry benzy to jest nic na pełen bak , kolego mial podobny przypadek i mu zlapala ropa i tez na plaka odpalil i chodzi tezaz jak trzeba wlej mu jakiejs lepszej ropy
  12. Z tego co ja wiem to zaworu N75 to sie nie czysci
  13. Witam a ja mam taki problem ze tez sie leje i to ciurkiem i to z dolu pompy gdzies kolo czujnika i pytalem sie pompiarza i on powiedzial ze tam sa tulejki i ze one sie wyrabiają słyszał ktoś o takim czymś
  14. No wlanie także cieszmy sie z tego co jest :>
  15. Co za dobry aparat te zdjecia zrobil :>
  16. własnie nie widziałem jeszcze po lifcie z zwykłym nawiewem a masz zdjecie
  17. No nie kiepski ten nowy zakład blacharski :>
  18. Witam mam takie pytanko mam a4 z 97 r i mam chęć siebie wymienić panel środkowy na po lifcie tylko nie wiem czy sie uda mi bo ja mam zwykły nawiew i nie wiem czy po lifcie tez był zwykły nawie i czy to będzie pasowało może ktoś mi pomoc Dzięki z góry
  19. No fajnie wyglada moze i ja sie skusze na takie cos
  20. To idzie samemu zrobic poluzuj sobie pompe i sprubuj po troszku przekrencac w lewo lub w prawo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.