Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jeszcze przysiądź do teorii Mam w c**j starych zdjęć ale takiego nie pamiętam Znalazłem nawet zdjęcie z pod Imerium Z pod Imperium? oo masakra, przecież my nic nie pamiętali No nie pamiętali ale zdjęcie jest To jeszcze przysiądź do teorii Jeszcze nie zasiadłem do teorii a czas się kurczy jak góralski sweter po praniu także jak to Miron pisał będzie poprawka drugi termin To proste rzeczy są- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To jeszcze przysiądź do teorii Mam w c**j starych zdjęć ale takiego nie pamiętam Znalazłem nawet zdjęcie z pod Imerium- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przenieść CI post na bazar czy sam to zrobisz ? Bardzo zabawne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie poszukuję wtyczek do lamp Valeo. Ma ktoś coś takiego na zbyciu może?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj się bronią, będą się bali użyć broni gładkolufowej... Niestety wyszkolenie w naszej policji jest zerowe...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlatego dzisiaj niebiescy powinni dostać ostrą amunicję zamieszki jak by się zaczęły to skończyły by się po 2 minutach- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak dla mnie to powinni Walić od szyi w górę kto kolesiowi kazał biec przez pół boiska po drugie Pucek strzelać w okreslone miejsce to można manekinowi a nie kolesiowi na boisku co biegnie zygzakiem , raz wyprostowany a sekunde póxniej już schylony - w takich akjach regulaminy to se można wsadzić w tyłek - mają pilnować porządku - a zadymiarze sami się o to proszą Wczoraj zginął kibic i co ? i na dziś oczywiście znowu się szykują zadymy po przeca trzeba pokazać jak co oni nie są Co się musi stać żeby te debilstwo w domach siedziało ? chyba tylko jedno - wszystkich metr pod ziemię. Juz pełno policji na drogach, jest polsat jest już TVN 24 i policyjny śmigłowiec - a wszystko za grube miliony kóre niepotrzebnie są wydawane z naszych podatków tylko po to żeby pilnować debili a Ci i tak są niedoupilnowania bo jak nie dzis to jutro lub pojutrze się odegrają I tarez jak ma np. iść do pracy zwykły policjant mający np. 3 dzieci wiedząc że komistariat jest celew 200 psychicznych Ktoś kto ma dla nas pilnować porządku idzie posrany do pracy z myślą czy z niej wróci. Ja tam jestem prosty i ja bym miał tylko jedno wyjście - domagasz się , znasz konsekwencji, przekroczyłeś granice, kulka - następny Nic dodać, nic ująć Strzelanie, strzelaniem. To są sytuacje dynamiczne. Albo robisz coś instynktownie albo źle. Tutaj nie ma czasu na myślenie. Strzelanie do tarczy jest banałem, strzelanie na zamieszkach to już inna bajka. Fakt, faktem, że nasza policja nie jest dobrze też przeszkolona do obsługi broni gładkolufowej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mogą to fakt tylko weź pod uwagę że jak ktoś robi burdę to nie powinien mieć taryfy ulgowej. Ja to bym w ogóle dał im ostrą amunicję... 3 mecze i nie było by żadnych więcej zadym na meczach. Co to znaczy że nie powinni celować powyżej pasa? Robisz burdę to ponosisz konsekwencje. Nikt tego kolesia siłą na murawę nie wypychał z trybun. Wiedział w co się pakuje myśleć trzeba przed Dokładnie No wiem wiem... ani mi nie gadaj... ogarnij co trzeba Co ty.. w tym roku mogę zapomnieć raczej o jakichkolwiek wyjazdach...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mogą to fakt tylko weź pod uwagę że jak ktoś robi burdę to nie powinien mieć taryfy ulgowej. Ja to bym w ogóle dał im ostrą amunicję... 3 mecze i nie było by żadnych więcej zadym na meczach. Co to znaczy że nie powinni celować powyżej pasa? Robisz burdę to ponosisz konsekwencje. Nikt tego kolesia siłą na murawę nie wypychał z trybun. Wiedział w co się pakuje No wiem wiem... ani mi nie gadaj...Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE