Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Mam taki nietypowy problem tzn jak odpalam auto często gaśnie przy pierwszym odpaleniu tzn zapala się pochodzi kilka sekund i obroty spadają bardzo nisko nawet do 300 i zwykle gaśnie ale czasami się z tego podnosi i chodzi dalej. Taki sam problem jest jak jadę tzn jak trzymam nogę na gazie wszystko jest ok ale jak wrzucę na luz i dojeżdżam do skrzyżowania to obroty spadają do 400 i czasami niżej podniosą się i za chwilę znów spadają i tak w kółko zdarza się że gaśnie na zakręcie (mało bezpieczne ale jak obroty mu spadną do 400 a ja w tym momencie przekręcę kierownicą no i jak zadziała wspomaganie to nie ma szans żeby obroty podeszły do góry). Byłem już u różnych mechaników i w zasadzie nie wiedzą co to może być a nie mam jak podpiąć się pod komputer bo mam uszkodzona wtyczkę Słyszałem coś o silniczku krokowym bo on jest od wolnych obrotów ale czy to na pewno to??
  2. O właśnie ten sterownik z numerami 8DO 820 043 F jest właśnie z diesla 1.9 TDI z roku '95 to chyba będę go musiał wziąść :> superowo ale jeszcze się zapytam tak profilaktycznie czy ktoś się orientuje czy z audi A3 pasują same wyświetlacze?? RafQ dzięki
  3. No opis dobry tylko ja nie mogę naprawić mojego wyświetlacza bo cały kłopot w tym że jest on pęknięty więc muszę wymienić panel lub sam wyswietlacz za to już wiem że nie mogę kupić 8LO 820 043 B tylko co dalej może mi ktoś coś poradzić bo nowy sterownik w serwisie kosztuje ponad 2 tyś. [br]Dopisany: 10 Październik 2007, 13:04 _________________________________________________Znalazłem panel z diesla o numerach 8DO 820 043 F z audi A4 1995rok a ja mam na końcu H to będzie pasował wyświetlacz ??[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 13:09 _________________________________________________Znalazłem jeszcze sterownik z oznaczeniami 8DO 820 043 D co ciekawe z diesla a z tego co wiem to diesle miały początak 8LO teraz ju sam nie wiem czy ktoś może mi pomóc
  4. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest różnica pomiedzy wyświetlaczem klimatronika z benzyny i z diesla?? Wiem że same panele mają jakąś różnicę i nie działają niektóre opcje sterowania jak się podepnie panel z innego silnika ale ja bym musiał wymienić sam wyświetlacz i nie wiem czy może być jakaś różnica na pinach z wyświetlacza bo podobno inaczej są programowane sterowniki klimy do benzyny a inaczej do diesla?? Z góry dzięki za wszelką pomoc
  5. Wiatm wszystkich szczęśliwych posiadaczy tak cudownego autka jak audi :> Ja też jestem posiadaczem takiego cuda jak Audi A4 B5 1996 rok silnik 1.8 Turbo no i Quattro . Jestem posiadaczem tego autka od kwietnia i jeżdże sobie nim po Gliwicach (kolor biały :> piekny :>) Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.