Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. I to mogę poprzeć w 100 % A i tak pewnie 3/4 by wdupiła
  2. Oj ale wy sobie słodzicie
  3. Nie no avanty nie są takie złe co powiesz o autkach na to jest porażka :gwizdanie: Ps: wiem że nikogo to nie zdziwi bo w końcu "nawet jak mnie nie ma to jestem" jak to ktoś zarzucił (Pelex chyba) no i że jestem tam zameldowany :polew: (jak stwierdził Miron) to jutro będę :polew:
  4. Ała to będzie bolało a zawsze mi mówili że cierpliwość to dobra cecha ;(
  5. Jej jestem kolorowy :> ale teraz to dziwnie wygląda Guregoru + Tomek jak się mogę czepić to wolałem jak było wyjaśnienie że to mój brat bo jak pomorze to zobaczy to oj joj joj :polew:
  6. Nie no miałem być kolorowy a dalej jestem na liście czarny jak Obama :polew:
  7. no to ja też się przyłączę a co tam raz się żyje i raz tylko takie autko się trafia 10500,02
  8. No i zaliczka poszła Ps. Lista dawno nie była aktualizowana czy poprostu 85 % osób nie jedzie
  9. Niech mi lepiej h.... kase za paliwo oddadzą bo jak tam pojadę to ich zaj.... na miejscu pie... sku.... niech sie ku.... nauczą auta naprawiać ja pier..... niech se lepiej pier..... mleczarnię otworzą a nie aso prowadzą ku....
  10. A ja bym się odezwał ale mnie h... jasny trafił :ranting1: jak po powrocie do domciu okazało się że przestało mi działać w autku składanie lusterek i otwieranie tylnych szyb z miejsca kierowcy ;( :wallbash: No co za kur... partacze tam robią w tym aso oczywiście dzwoniłem tam zaraz (tzn na komórkę do kolesia, który zajmował się moim ) i jestem umówiony na sobotę żeby to naprawili
  11. Wpadajcie wpadajcie nie ma co sie bac
  12. No przywiązali mi kilka do drzwi Spokojnie mogą być lampki ori byle by autko czyste a nie tak jak ostatnio :polew:
  13. No i jednak będę to może nie będzie aż tak mało osób tylko troszkę się spóźnię bo mam dopiero po 17 autko odebrać z Rybnika Jak będziesz na spocie to weź ze sobą polarek muszę zobaczyć L-eczkę bo może drugi bym wziął większy tylko nie wiem czy się w nim nie utopię a tak to sobie porównam
  14. A ja albo się spóźnię albo będę musiał wcześniej jechać albo i teraz was zagnę ............... wogóle nie przyjadę bo prawdopodobnie będę musiał odebrać brata (nie Tomka) ze szpitala w zabrzu i nie wiem jak i o której A tak wogóle to to wszystko to wielki znak zapytania bo ja cały czas mam nadzieję że jutro już będzie do odbioru moja strzała z magro bo jak nie to i tak się wszystko sypnie i nie będę miał wogóle czym podjechać nawet na spot ;(
  15. Hmmm to na razie na spocie jestem ja i połowa Mirona ktoś jeszcze :?: :?:
  16. Zaraz zaraz to znaczy że na spocie na chwilę obecną będziemy tylko ja i ja tak?? Meldować mi się tu na piątek kto będzie ino migiem
  17. Ty weź nam prezesa nie drażnij
  18. że niby tym parchem się woziłeś Wiesz nie każdy ma dobry gust :polew:
  19. Ha Ha Ha wiedziałem Miron że będziesz się starał załapać an tą L-kę :polew:
  20. Podjedź podjedź bo furka od Mirona już nam się znudziła i potrzebujemy nowego świeżego mięsa do ujeżdżania :polew: nie pisz tak bo nam kolege wystraszysz [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22: Nie no chyba skumał że to żart był :gwizdanie:
  21. Podjedź podjedź bo furka od Mirona już nam się znudziła i potrzebujemy nowego świeżego mięsa do ujeżdżania :polew:
  22. No co ty już mam zamówione
  23. Dobra dobra co wy tu nie o audi rozmawiacie a tak serio kto będzie w piatek żebym tam sam nie skończył bo ostatnio gdyby nie Pelex to bym się nie mile rozczarował :bicz3:
  24. Nie no po prostu niektórzy jeszcze nie są w stanie wsiadać do auta po sylwestrze albo wogóle włączać komputera :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.