Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I to mogę poprzeć w 100 % A i tak pewnie 3/4 by wdupiła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj ale wy sobie słodzicie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no avanty nie są takie złe co powiesz o autkach na to jest porażka :gwizdanie: Ps: wiem że nikogo to nie zdziwi bo w końcu "nawet jak mnie nie ma to jestem" jak to ktoś zarzucił (Pelex chyba) no i że jestem tam zameldowany :polew: (jak stwierdził Miron) to jutro będę :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
He he dzięki
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ała to będzie bolało a zawsze mi mówili że cierpliwość to dobra cecha ;(
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jej jestem kolorowy :> ale teraz to dziwnie wygląda Guregoru + Tomek jak się mogę czepić to wolałem jak było wyjaśnienie że to mój brat bo jak pomorze to zobaczy to oj joj joj :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Nie no miałem być kolorowy a dalej jestem na liście czarny jak Obama :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to ja też się przyłączę a co tam raz się żyje i raz tylko takie autko się trafia 10500,02
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No i zaliczka poszła Ps. Lista dawno nie była aktualizowana czy poprostu 85 % osób nie jedzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niech mi lepiej h.... kase za paliwo oddadzą bo jak tam pojadę to ich zaj.... na miejscu pie... sku.... niech sie ku.... nauczą auta naprawiać ja pier..... niech se lepiej pier..... mleczarnię otworzą a nie aso prowadzą ku....
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja bym się odezwał ale mnie h... jasny trafił :ranting1: jak po powrocie do domciu okazało się że przestało mi działać w autku składanie lusterek i otwieranie tylnych szyb z miejsca kierowcy ;( :wallbash: No co za kur... partacze tam robią w tym aso oczywiście dzwoniłem tam zaraz (tzn na komórkę do kolesia, który zajmował się moim ) i jestem umówiony na sobotę żeby to naprawili
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wpadajcie wpadajcie nie ma co sie bac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No przywiązali mi kilka do drzwi Spokojnie mogą być lampki ori byle by autko czyste a nie tak jak ostatnio :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i jednak będę to może nie będzie aż tak mało osób tylko troszkę się spóźnię bo mam dopiero po 17 autko odebrać z Rybnika Jak będziesz na spocie to weź ze sobą polarek muszę zobaczyć L-eczkę bo może drugi bym wziął większy tylko nie wiem czy się w nim nie utopię a tak to sobie porównam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja albo się spóźnię albo będę musiał wcześniej jechać albo i teraz was zagnę ............... wogóle nie przyjadę bo prawdopodobnie będę musiał odebrać brata (nie Tomka) ze szpitala w zabrzu i nie wiem jak i o której A tak wogóle to to wszystko to wielki znak zapytania bo ja cały czas mam nadzieję że jutro już będzie do odbioru moja strzała z magro bo jak nie to i tak się wszystko sypnie i nie będę miał wogóle czym podjechać nawet na spot ;(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmmm to na razie na spocie jestem ja i połowa Mirona ktoś jeszcze :?: :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaraz zaraz to znaczy że na spocie na chwilę obecną będziemy tylko ja i ja tak?? Meldować mi się tu na piątek kto będzie ino migiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty weź nam prezesa nie drażnij
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
że niby tym parchem się woziłeś Wiesz nie każdy ma dobry gust :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ha Ha Ha wiedziałem Miron że będziesz się starał załapać an tą L-kę :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podjedź podjedź bo furka od Mirona już nam się znudziła i potrzebujemy nowego świeżego mięsa do ujeżdżania :polew: nie pisz tak bo nam kolege wystraszysz [br]Dopisany: 11 Styczeń 2009, 22: Nie no chyba skumał że to żart był :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Podjedź podjedź bo furka od Mirona już nam się znudziła i potrzebujemy nowego świeżego mięsa do ujeżdżania :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co ty już mam zamówione
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra dobra co wy tu nie o audi rozmawiacie a tak serio kto będzie w piatek żebym tam sam nie skończył bo ostatnio gdyby nie Pelex to bym się nie mile rozczarował :bicz3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no po prostu niektórzy jeszcze nie są w stanie wsiadać do auta po sylwestrze albo wogóle włączać komputera :polew: