Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Lej na zajęcia wpadaj na spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A czemu tylko może
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie a ten już swoje tematy na forum wniósł [br]Dopisany: 05 Luty 2009, 09:02_________________________________________________Kogo jutro na spocik przywieje bo jak tak czytam to chyba rekordu nie pobijemy :?:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Hmmm widze że część osób planuje zostać do poniedziałku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nieeeee akurat ta piątkowa i sobotnia robota - to mus - najchętniej bym w domu posiedział ( w soboty pracuje sporadycznie - ale teraz muszę ) A tłumaczy się tylko winny :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oj ktoś tu na A5 zbiera coś mi się wydaje Ja w piątek będę (standart ) tylko spóźniony jakieś 30 min (standart ) Zresztą po co ja to pisze i tak wszyscy wiedzą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest tam jakieś ograniczenie co do wielkości pliku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bardzo ładna ale hehe nie wiem czy bym ją wziął na twoim miejscu biorąc pod uwagę że to Quattro z napędem na jedną oś :polew: (tak wynika z opisu )[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 14:55_________________________________________________Panie Czester to jak chcesz jechać z +1 na ogólnopolski to patrz ile się miejsca zrobiło wolnego na liście :> Ps. Dość dziwnie zabrzmiało to stwierdzenie że mieliśmy być razem w pokoju :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: co za poracha ja pier..... :polew: Ja będę dziś znowu spóźniony tak 30 minut :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No dobra jest to jakieś wytłumaczenie :gwizdanie: Jakaś aluzja :?: Jak nie pojedziesz do Rybnika to może wszystko będzie działać :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobrze sprawdze sobie Kolega lepiej powie czemu się na spocikach nie pokazuje co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek spokojnie na pewno dostaniesz Ps. to kto się melduje na jutro na spocik :?: :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tu masz linka z forum to jest to o czym mówiłem na ostatnim spocie jakbyś był to byś wiedział :gwizdanie: http://www.joemonster.org/art/10654/Miejsce_w_ktorym_wyladowalo_UFO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu nie przejmuj się przyjedziesz na spocika to ci VAG-iem ten hak wyprostujemy
-
Odwołanie Hestia...
O ile pamiętam (jeżeli dobrze pamiętam) to jak miałeś zwolnienie lekarskie na 7 dni to nie jest to stłuczka tylko wypadek czy jakoś tak (nie wiem czy czegoś nie pokręciłem bo dawno prawa nie miałem na uczelni już) a w takim przypadku jak najbardziej możesz starać się o odszkodowanie za straty moralne ale ile to lepiej niech doradzi ci adwokat
-
[B6 AWX] Za mała wycena
A widzisz ja myślałem że wzywałeś policję bo ja wzywałem i nie miałem żadnych problemów później w ASO
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No proszę coraz nas więcej to mi się podoba a co do wizyty w ASO okazało się że wtyczka była zaśniedziała i jełopy jak mi drzwi robili to oczywiście nie mogli od razu sprawdzić i popsikać tylko musiałem się powku.... przez tydzień ale teraz jest już wszystko ok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja sie jak zwykle odzywam ostatni po spociku ale w piatki wieczorem nigdy nie mam dostepu do kompa a teraz siiedze sobie w magro i czekam na moja strzale powiedzieli ze zrobia przeglad calej elektryki no I oczywiscie rozloza drzwi I zobacza co nie gra Ps. Miron moze to I praktykanci ale sie staraja chyba sie zaczeli bac jak im powiedzialem jaki moze ich czekac opis na forum
-
[B6 AWX] Za mała wycena
Jedź do ASO niech ci zrobią swoją wycenę naprawy i niech prześlą to do Hesti do zaakceptowania Ja tak zrobiłem bo dostałem wycene z HDI na 1800 zł a w ASO zrobili na prawie 5000 i w zasadzie HDI przystało bez problemu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie takiej odpowiedzi oczekiwałem
-
[ALL] ojojojojoj
;( To jest gorsze niż brak piwka w lodówce
-
Na ile grup dzieli sie samochody
Fury i padła
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No proszę i PW rozwiązało problem zaliczek a swoją drogą ciekawe ile osób by sie nie kapnęło jakbyś nie powysyłał PW
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czyli ile mamy osób na jutro ??
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No racja ale ludu się wysypało