Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. No proszę kolejny spocik za nami a my tej jeb... strony 100 to chyba nigdy nie ubijemy
  2. Jest tylko jeden rodzaj iso fixu (tzn jest jeszcze odmiana amerykańska ale biorąc pod uwagę że masz audi to raczej odpada) więc każdy fotelik na iso fix będzie pasował
  3. E tam zaraz experta po prostu siedzę w tym to wiem na co uważać i na co zwracać uwagę Furka z 250 konikami pod maską wypas (sam nie jechałem ale po reakcji Mirona było widać że jest delikatnie mówiąc ok) jak będzie ciepło i sucho to nie odpuszczę sobie karniaka jak kolega się zgodzi :gwizdanie: Spocik jak zwykle udany pozdro dla wszystkich którzy byli a ci co nie byli mogą żałować
  4. Iso fix mówią że zwiększa bezpieczeństwo (niedługo nie bedzie można produkować fotelików bez iso fixu) ale jak maluch ma 7.5 miesiąca to jeszcze poczekaj bo i tak do 9 miesiąca musi jeździć tyłem do kierunku jazdy[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 22:00_________________________________________________A co pocenia się dzieci to materiały mają niewielki wpływ na to pewnie że jak materiał jest całkiem sztuczny to dziecko będzie się trochę bardziej pociło a w pełni naturalnym mniej ale i tak w większości zależy to od dziecka są dzieci które w naturalnych się pocą a w sztucznych materiałach nie
  5. Zależy w jakim przedziale wiekowym chcesz ten fotelik: jak 0 - 13 kg polecam maxi-cosi citi (ok 409 zł) albo jak na isofix to cabrio fix (fotelik około 565 zł ale potrzebujesz jeszcze do niego bazę na isofix która kosztuje ok 700 zł) przedział 9 - 18 tu liczą się w zasadzie 2 foteliki z bebe confortu fotelik nazywa się axis (ok 949 zł) jest o tyle fajny że można go obracać o 90 stopni podczas wsadzania lub wyciągania dziecka z samochodu ma też fajnie rozwiązany napinacz pasa samochodowego a drugim fotelikiem jest z maxi cosi fotelik priori xp (ok 785 zł) ważne żeby było xp a nie zwykły priori bo tam chodzi o napinacz pasa Jeżeli coś z isofixem to fotelik z maxi cosi priori fix (ok 1400 zł) albo chicco key1 isofix (ok 1000 zł) Przedział 15 - 36 kg i tu bym nie polecał fotelików z maxi cosi (bo niczym firma się nie popisała w tym przedziale) raczej coś z chicco a mianowicie fotelik key 2-3 (cena ok 500 zł) a czemu?? przede wszystkim boki fotelika są pod kątem prawie 90 stopni (przy czym na zimę jak się dziecko grubo ubiera można boki rozszerzyć po ok 1 do 1,5 cm z każdej strony) po drugie pod podstawą jest taka "stópka" którą się wysuwa dzięki czemu oparcie fotelika jest pod kątem i główka dziecka nie leci do przodu jak dziecko zaśnie tylko leży na foteliku po trzecie w przyszłości zostaje ci z niego sama podstawka bo plecy się odpina (ale tak już ma większość fotelików w tym przedziale) a więc masz fotelik do końca po czwarte dobry materiał i co mi się najbardziej podoba podnosząc stopniowo zagłówek (jak dziecko będzie rosło) boki fotelika też idą do góry a więc ręce i barki dziecka są cały czas chronione a nie tak jak w innych fotelikach do góry idzie sam zagłówek I ważne nie kupuj fotelików 9 - 36 kg bo to gó... jest nie ma tam pozycji leżącej (fotelik ma tylko jedną pozycję siedzącą) i przede wszystkim to nie są foteliki dla dzieci od 9 kg ale to już dłuższe opowiadanie to nie będę się rozpisywał Jak będziesz miał jakieś pytania jeszcze to pisz albo wal na PW z chęcią pomogę
  6. No to full ludzi zameldowało się na dziś jakieś 3 osoby zobaczymy ile będzie faktycznie
  7. A właśnie że 1.8 bo cie jeszcze moje sto arabów objedzie i bedzie łyso na te poobijanie i na te w dobrym stanie Tak a ciebie jak zawsze wszędzie pełno tylko na spocikach się nie odzywasz I nie bój nic moje 150 arabów jest odpowiednio wytresowane a nie tak jak twoje 100 leci gdzie popadnie :gwizdanie:
  8. Samochody w których jest silnik i te co mają pojemności mniej niż 1.8
  9. dziś nie musisz być bo i tak nikt w środy nie przyjeźdża ale bądź w piątek [br] Panowie pobudka Miron ma rację Piterra nie musi dzisiaj być bo spoty są w piątki ale Mironie dziś mamy czwartek a nie środę :gwizdanie:
  10. No właśnie jeszcze troche i lud z polski pomyśli że w gliwicach nic się nie dzieje [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 14:56_________________________________________________Ale co się dziwić Piterra pewnie siedzi na jakiejś imprezie Pucek zapierdziela na nadgodzinach żeby uzbierać na twoją B6 Sparki pewnie zawiesił się na jakimś wątku technicznym i zapomniał że są jeszcze inne podstrony Pelex to aż strach pomyśleć co się z nim dzieje bo swoją "probówką" do sprawdzania fazy rozwalił sobie siedzenie i pewnie ze złości ją wywalił a jakoś dawno się nie odezwał M@rk siedzi cały czas i się uczy :gwizdanie: (już zapomniałem jak chłop wygląda) Rajmund jeździ gdzieś po świecie Krolu siedzi na uczelni Czester udaje że coś robi Majkiego pewnie jego miss nie puszcza na forum Ty Mironie siedzisz cały czas w pracy :> A ja albo się wku... że znowu ktoś mnie przytarł na parkingu albo siedzę u lakiernika i już to lakieruje I tak to wszystko wygląda
  11. Co tu tak cicccchhhhhhhhhoooooooo :?: Odzywać się wiem że jest dopiero wtorek ale kto się pisze na spota pisać ale już
  12. No dobra przyznaje takiego śniegu u nas nie znajdziesz
  13. No i tak ma być [br]Dopisany: 22 Luty 2009, 22:05_________________________________________________Trzymamy za słowo :gwizdanie:
  14. Byli o ile dobrze pamiętam 2 autka
  15. Widziałem kolano gościa po zderzeniu - tam miał właśnie Cb. Ja mam zamontowane pod półką kierowcy po lewej stronie (koło podnóżka) i nie przeszkadza ani przy wsiadaniu ani przy wysiadaniu ani podczas jazdy a mam przynajmniej do niego cały czas dostęp a grucha leży sobie na półce jak nie używam radyjka
  16. Prezes twoje prezesostwo nie zależy od ilości spotów na których byłeś tylko od tego że to ty rozkręciłeś spoty w Gliwicach i wszyscy za to są ci wdzięczni dlatego tak łatwo się nie wymigasz od swojego stołka
  17. Vice-prezes, vice-prezes przecież nie podsiądę cię na twoim stołku Spoko będzie wszystko opanowane jak zawsze i będziemy czekali na te zdjęcia co się zobligowałeś że wkleisz :gwizdanie:
  18. Jak na dzień dobry nie wyskoczą z tekstem "macie może naklejki klubowe" to nie powinno być problemu :gwizdanie:
  19. No w poniedziałek proszę bardzo ale spocik jest jutro czytaj piątek to gdzie tam jeszcze poniedziałek
  20. To zrób tak żeby nie strajkował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.