Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie będę go bił bo starych osób się nie rusza bo jeszcze upadając coś sobie zrobią :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja cie no teraz to się prawie obraziłem :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To po co ty masz tą twoją skoro i tak ty wszystko robisz :gwizdanie: A co do tego lodu pod śniegiem na arenie o którym pisał Pelex to ja słyszałem że to jakichś dwóch debili w z czego jeden miał tak załatwili parking i rondo :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obadamy obadamy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam wszystkich w nowym roku prawie trzeźwy kto melduje się na jutrzejszy spocik? :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hmm no fajne :polew: też bym sobie takie sprawił ale w tym jakoś kształt przodu mi nie odpowiada możecie mówić że mam dziwny gust no ale poprostu nie podoba mi się ten przód
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ech no trudno to trzeba będzie przenieśc jeden spocik na sobotę :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No prosze to załatw tak żeby ten weekend zaczął się od piątku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie zamilkłem tylko zapadłem w sen zimowy ........ w końcu trzeba się kiedyś wyspać bo takim obżarstwie PS. też mam nadzieję że na spociku będzie tyle osób co było na pierwszym ale aż tak grzeczni chyba nie byliśmy a Pelex to na pewno nic nie dostał za to że nabijał się z tego kolesia w tico co to nie umiał odpalić swojego złomu pod forum ......... może to był święty mikołaj :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurde i wydało się no :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to panowie zabierać dzisiaj ze sobą opłatki :polew:
-
[B5 ADP] Falujace obroty
Jeżeli problem występuje tylko na gazie to tak jak wyżej kolega napisał będzie to pewnie wina instalacji LPG U mnie był to czujnik halla (oczywiście nie mam instalacji LPG i mówię o tym problemie na benzynie)
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Tego słowa mi brakło
-
[ALL B6] Dziwne stuki w zawieszeniu
Musisz wjechać gdzieś na kanał i zobaczyć może faktycznie coś się poluzowało i skacze posprawdzaj wszystkie połączenia śrubowe i może coś znajdziesz bo tak to można gdybać i gdybać
-
[B5 AFB] Dziwny brak wspomagania
Może pompa padła
-
[ALL B5] Jak sprawdzić przegub ?
Jak skręcasz (oczywiście jadąc) i słyszysz stukanie z danego koła tzn że przegub do wymiany
-
[B5 AEB] Przerywający klakson
Podepnij się miernikiem gdzieś na linii pomiędzy kierą a klaksonem i zobacz czy miernik też będzie reagował na kręcenie kierownicą jak tak to szukaj gdzieś od kierownicy jak nie to klakson
-
[B5 ARG] Falujące obroty
A gdzie i co tankowałeś??
-
[B5 ADR] Silnik sam z siebie gaśnie
Jak obroty skaczą to może też by wina ów sławnego czujnika halla bo ja miałem taki problem jak np dojeżdżałem na luzie do skrzyżowania to tak mi obroty skakały że czasem gasł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko :> :kox: A Miron pewnie kupił nową karoserię do swojego piździka i teraz nas wkręca :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czekaj Pelex niech policzę ściągacze do sprężyn tak ?? Hmmmm 100 zł za 1 dzień + 22 procent vat-u a no i bym zapomniał + 15 procent za niedziele i święta. No spoko dogadamy się jakoś :> :polew: :polew: Nie no żart bo nawet nie mam ściągaczy :polew:
-
[Inne] Problem z odpaleniem
Przyczyn może być tysiąc ale tak jak kolega wyżej ja zacząłbym od sprawdzania pompy paliwa
-
[B5 AHL] wyświetlacz klimatronika
Ja się nie bawiłem w żadne naprawy tylko kupiłem na allegro cały klimatronik pamiętaj tylko że numery klimatronika muszą się zgadzać a nie że kupisz sobie obojętnie jaki
-
[B5 ADR]Problem z klimatronikiem i termostatem
Jak będziesz kupował termostat to kupuj tylko oryginalny (koszt niecałe 100 zł) a co do klimatronika to prędkość zawsze będzie się różniła bo oszukuje to fakt ale nie klimatronik tylko prędkościomierz zawsze troszkę zawyża a o ile to zależy ile jedziesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to teraz ja zapytam kto bedzie w piątek na spocie ?? i oczywiście widze co najmniej 20 pozytywnych odpowiedzi bo to przecież będzie prawie jak spotkanie wigilijne klubowiczów :polew: