Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Guregoru

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Guregoru

  1. Nie będę go bił bo starych osób się nie rusza bo jeszcze upadając coś sobie zrobią :polew: :polew: :polew: :polew:
  2. Ja cie no teraz to się prawie obraziłem :polew:
  3. To po co ty masz tą twoją skoro i tak ty wszystko robisz :gwizdanie: A co do tego lodu pod śniegiem na arenie o którym pisał Pelex to ja słyszałem że to jakichś dwóch debili w z czego jeden miał tak załatwili parking i rondo :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. Witam wszystkich w nowym roku prawie trzeźwy kto melduje się na jutrzejszy spocik? :>
  5. Hmm no fajne :polew: też bym sobie takie sprawił ale w tym jakoś kształt przodu mi nie odpowiada możecie mówić że mam dziwny gust no ale poprostu nie podoba mi się ten przód
  6. Ech no trudno to trzeba będzie przenieśc jeden spocik na sobotę :gwizdanie: :polew:
  7. No prosze to załatw tak żeby ten weekend zaczął się od piątku
  8. Nie zamilkłem tylko zapadłem w sen zimowy ........ w końcu trzeba się kiedyś wyspać bo takim obżarstwie PS. też mam nadzieję że na spociku będzie tyle osób co było na pierwszym ale aż tak grzeczni chyba nie byliśmy a Pelex to na pewno nic nie dostał za to że nabijał się z tego kolesia w tico co to nie umiał odpalić swojego złomu pod forum ......... może to był święty mikołaj :polew:
  9. Kurde i wydało się no :polew:
  10. No to panowie zabierać dzisiaj ze sobą opłatki :polew:
  11. Jeżeli problem występuje tylko na gazie to tak jak wyżej kolega napisał będzie to pewnie wina instalacji LPG U mnie był to czujnik halla (oczywiście nie mam instalacji LPG i mówię o tym problemie na benzynie)
  12. Tego słowa mi brakło
  13. Musisz wjechać gdzieś na kanał i zobaczyć może faktycznie coś się poluzowało i skacze posprawdzaj wszystkie połączenia śrubowe i może coś znajdziesz bo tak to można gdybać i gdybać
  14. Może pompa padła
  15. Jak skręcasz (oczywiście jadąc) i słyszysz stukanie z danego koła tzn że przegub do wymiany
  16. Podepnij się miernikiem gdzieś na linii pomiędzy kierą a klaksonem i zobacz czy miernik też będzie reagował na kręcenie kierownicą jak tak to szukaj gdzieś od kierownicy jak nie to klakson
  17. A gdzie i co tankowałeś??
  18. Jak obroty skaczą to może też by wina ów sławnego czujnika halla bo ja miałem taki problem jak np dojeżdżałem na luzie do skrzyżowania to tak mi obroty skakały że czasem gasł
  19. Spoko :> :kox: A Miron pewnie kupił nową karoserię do swojego piździka i teraz nas wkręca :polew:
  20. Czekaj Pelex niech policzę ściągacze do sprężyn tak ?? Hmmmm 100 zł za 1 dzień + 22 procent vat-u a no i bym zapomniał + 15 procent za niedziele i święta. No spoko dogadamy się jakoś :> :polew: :polew: Nie no żart bo nawet nie mam ściągaczy :polew:
  21. Przyczyn może być tysiąc ale tak jak kolega wyżej ja zacząłbym od sprawdzania pompy paliwa
  22. Ja się nie bawiłem w żadne naprawy tylko kupiłem na allegro cały klimatronik pamiętaj tylko że numery klimatronika muszą się zgadzać a nie że kupisz sobie obojętnie jaki
  23. Jak będziesz kupował termostat to kupuj tylko oryginalny (koszt niecałe 100 zł) a co do klimatronika to prędkość zawsze będzie się różniła bo oszukuje to fakt ale nie klimatronik tylko prędkościomierz zawsze troszkę zawyża a o ile to zależy ile jedziesz
  24. No to teraz ja zapytam kto bedzie w piątek na spocie ?? i oczywiście widze co najmniej 20 pozytywnych odpowiedzi bo to przecież będzie prawie jak spotkanie wigilijne klubowiczów :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.