Treść opublikowana przez Guregoru
-
[B5 AEB] Falujące obroty i gaśnięcie
Zgadzam się z kolegą ja też miałem taki problem (tylko mi wyskakiwał błąd czujnika halla jak podpinałem autko do kompa)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ej panowie to kto bedzie bo ja standardowo chyba że mechanik sie nie wyrobi ale na 90% będę :> Ps. a to pakiet "lubie to" :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gratulacje - widzę że na liście zimowego zlotu jesteś [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 09:18_________________________________________________żałował nie będziesz - tych imprez się nie zapomina, nie wspomnę przejazdu przez miasto 60-70 A4 No jestem jestem trzeba się zapoznawać z ludźmi z forum przecież to trzeba gdzieś wyskoczyć na jakiś ogólnopolski itp ale to i tak jeszcze wiele zależy od mojej pracy na 100% dowiem się dopiero w styczniu a na ten przejazd bardzo właśnie licze bo jeszcze tylu jadących w kolumnie nie miałem okazji namierzyć a to musi być widok jedyny w swoim rodzaju :notworthy:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panowie piszcie coś co jest mikołaj wam komputery pozabierał czy jak :>
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No to mnie też wpiszcie na listę choć ostateczną odpowiedź dam dopiero na początku stycznia jak nowy grafik w robocie zobacze i pewnie przyjadę z bracikiem bo mnie męczy czy może to proszę jeszcze dopisać + Tomek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No proszę to mamy chyba najmłodszego klubowicza na naszym forum hehehe a nawiasem mówiąc to jego autko mi coś przypomina :decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja bym się przejechał ale widze że przy tej prędkoścci zapisywania się innych to w piątek pewnie już nie będzie miejsc i trochę mi czasu do namysłu brakuje :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie mam taką małą prośbę jakby ktoś mi mógł na PW wysłać numer do kolegi JARKO byłbym bardzo wdzięczny i jak by się dało jakoś tak szybko będę jeszcze bardziej wdzięczny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoczko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
I zów nikt się nie zdziwi jak napisze że będę tylko z drobnym poślizgiem :> ale na częstochowę odpadam bo nie mam czasu niestety do 18 w robocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ja wrzucę zdjęcie laski w stringach(żeby potem nie było to nie moja laska i nie moje stringi ) :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra to tak jak Miron ostatnio ustalił na spocie tym razem spotykamy się o 18 :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja będę (pewnie nikogo to nie zaskoczyło :polew:) ale znowu z drobnym poślizgiem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No pewnie a co jak już mają przyjechać to niech coś z siebie dadzą a nie tylko na prezesie bedą żerować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ale powiedz im że mogą przyjechać tylko a nie jakąś tam skodą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No spociki zwykle są do 21 albo trochę dłużej, jak z przepływką to nie wiem może nasz etatowy mechanik (chyba wszyscy wiedzą o kim mowa) coś wymyśli a co do kierowcy to tylko twój wybór bo większość z nas niestety nie ma takiego szczęścia żeby mieć drugiego kierowcę chociaż chciało by się dotrzymać starego dobrego hasła "piłeś nie jedź!! nie piłeś to idź się napij!!"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie przesadzajmy bo na jednym spocie mnie nie było i że wogóle co?? że ta opona na drzwiach nie wystarczy?? kurde to po co ja się nadstawiałem tej kobiecie na rondzie jak to i tak nic nie dało :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No no panowie ale sie rozpisaliście a ja dopiero dziś wlazłem i moge coś napisac tylko już nie ma za bardzo o czym bo już wszystko opisaliście Ps. Pelex co ty masz z tym GóRóGóRU sugerujesz że mój nick jest trudny do wymówienia i zapamietania :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
trudno powiedzieć Zależy kto bedzie choć założę się że będą tylko te osoby co zwykle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ojjjjj coś tu cichutko jakoś znowu (odezwał się ten co zawsze najwiecej pisał )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No ja już się wczoraj o to bałem aż tu nagle z głębi parkingu usłyszałem przerażający pisk opon i od razu wiedziałem kto jedzie młody też tylko zdążył powiedzieć że mistrz ręcznego jedzie i po chwili srebrne avant stanęło koło nas wpadając w miejsce parkingowe nieomal że bokiem :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: No ktoś jest ale raczej napewno nie pozwolę go rozkręcać w żaden sposób przykro mi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To zróbmy głosowanie albo niech szefu zadecyduje ja się dostosuję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi tam miejsce wszystko jedno ale na godzinę wolałbym jednak 19 bo do 18 pracuje no a potem zanim coś jeszcze zjem w domu to trochę to trwa...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prosto pod forum czy spod Areny mam taką samą drogę A co do godziny, wcześniej to było by za wcześnie dlatego przenieśliśmy z 18 na 19 już na samym początku