Treść opublikowana przez Guregoru
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No spocik całkiem całkiem tylko ta pogoda ale mnie interesuje kogo to nie było bo miało być 30 aut a tu co tylko (ale może aż) 21. Do zobaczenia na najbliższym i pozdro for all.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No panowie jutro wielki dzień mam nadzieję że wszyscy z listy się pojawią bo widzieć 32 to musi być piękny widok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wejdź sobie na www.zumi.pl i jako czego szukasz wpisz forum a miasto, ulica, numer wpisz gliwice, lipowa 1 i tam możesz sobie zobaczyć jak i skąd dokładnie dojechać
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Według mnie są dwa podstawowe materiały: 1. zwykłe plexi glass o grubości co najmniej 5mm 2. materiał zwany teflonem, który doskonale sprawdza się w takich innowacjach (niestety piekielnie ciężko go zdobyć)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No w ostateczności od razu możemy spotkać się na parkingu przy Arenie tam zawsze tył parkingu jest pusty a z tego co słyszałem w pogodzie to nie powinno padać ale to się im jeszcze pewnie 5 razy zmieni do piątku ale z drugiej strony ten parking po drugiej stronie ulicy też nie jest w żaden sposób kryty to to już nie robi żadnej różnicy. Ja jak już mówiłem lekko się spóźnię tak ok 30 minut może to najwyżej jak was nie bedzie to będę dzwonił pod wcześniej podany numer bo z jeszcze innej strony pomysł z parkingiem pod forum jest chyba najlepszy a czy bedzie miejsce to zaobaczymy jak pojedziemy.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
pomysł fajny sam niedługo będę robił kapitalny "remont" mojego car audio, widzę tylko jeden problem a mianowicie mam nadzieję że uszczelnienie silikonem nie było wykonane takim silikonem jaki używa się w budownictwie bo jego opary rozpuszczają zawiewszenie w niektórych głośnikach
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeżeli chodzi o miejsce na następne spotkania to zawsze może być parking pod M1 ale z tym lotniskiem to jest jeszcze sprawa do ogadania czy nas wpuszczą czy nie bo dyrektor lotniska to mój sąsiad także zawsze można coś ładnie się do niego połasić ale to dokładnie obgadamy na miejscu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za zaproszenie napewno się pojawię choć z drobnym poślizgiem bo do 18 pracuje. Ale szczerze wstyd się pokazywać moją furką bo ostatnio dostałem w dzwi od jakiejś g.... kobiety i jak na nie patrze to mi się płakać chcę.
-
[B5 AEB] Błąd 15.7??
zrobiłem skan klimy
-
[B5 AEB] Błąd 15.7??
No i chciałem pojechać wykasować błędy a tu wchodzę do auta i sobie myśle a sprawdze jeszcze raz i ........ niespodzianka zamiast błędów stoi prosto piękne 0 super ale przecież błędy nie mogły się same wykasować prawda??
-
[B5 AEB] Błąd 15.7??
No i wymieniłem cały sterownik klimy na nowy (o takich samych numerach mi się udało znaleźć ) i co ciekawe wyskakuje bład 15.7 klapa powietrzaa czasem blokowana ale o dziwo i na szczęście wszystko działa jak należy tzn normalnie mogę zmieniać kierunek nawiewu, temperaturę nawiewu, normalnie działa klima i normalnie włącza się obieg wewnętrzny a nie miałem jak sprawdzić czy przed wymianą sterownika też był ten błąd ale skoro wszystko działa to przyjmuję że wystarczy go po prostu wykasować?? Mam rację??
-
[B5 AEB] Jak naprawic wyświetlacz komputera FIS (brak linii pikseli) ?
A mógłbys podać linka do tego kolesia bo nie mogę go znaleźć na allegro
-
[B5 AEB] Jak naprawic wyświetlacz komputera FIS (brak linii pikseli) ?
Mam taki mały problemik a mianowicie na wyświetlaczu z komputera (tym pomiędzy zegarami) znikł mi jeden pionowy pasek pikseli (cały od góry aż do dołu) co mogło się stac?? Czy i jak można to naprawić?? Jak nie można naprawić ile kosztuje nowy wyświetlacz?? Można kupić sam wyświetlacz czy trzeba całe zegary wymienić??[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 12:10 _________________________________________________Aha i jeszcze jedno może ktoś dokładnie powiedzieć lub podać jakiś link jak wyjąć zegary z auta bo muszę żarówkę wymienić jedną a nie chciałbym nic popsuć
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
Spróbuję zasugerować mechanikowi żeby sprawdził ustawienie zapłonu i rozrządu i zobaczymy może faktycznie to tylko to. Ps. a ile chcieli w aso skasować cię za wymianę halla?? (za robociznę i za czujnik) [br]Dopisany: 17 Marzec 2008, 19:45 _________________________________________________No i jestem ugadany z mechanikiem za 2 tygodnie (myślałby kto że ma tyle roboty że wcześniej nie może) ale tak siedziałem i tak sobie myslałem nad tym ustawieniem rozrządu i zapłonu i wydaje mi się że to jednak bedzie czujnik halla bo czasami się zdarza że autko dobrze jedzie i nie skacze na obrotach a więc raczej to nie będzie ustawienie zapłony i rozrządu bo (nie wiem czy dobrze kombinuję ale na chłopski rozum) jakby to było to to zawsze by skakał na obrotach i nie było by szansy żeby czasami dobrze chodził dobrze kombinuje??
-
[B5 AEB] Panel klimatronika/wyświetlacz/pytanie
Dzięki wielkie za pomoc
-
[B5 AEB] Panel klimatronika/wyświetlacz/pytanie
Ja mojego nie naprawię bo wyświetlacz jest popękany dlatego muszę wymienić
-
[B5 AEB] Panel klimatronika/wyświetlacz/pytanie
Mam takie pytanko muszę kupić panel sterowania klimatronikiem bo mój się zepsuł (tzn sam się nie zepsuł ) a w zasadzie nawet nie cały panel tylko wyświetlacz. I tu mam problem bo wiem że trzeba kupić taki sam panel o takim samym oznaczeniu bo np panele z samochodów z silnikiem diesla nie pasują do aut z silnikiem benzynowym (nie działają niektóre opcje itd) ale czy problem ten dotyczy też wyświetlaczy?? Czy mogę kupić dowolny panel o innym numerze i podmienić do mojego sam wyświetlacz?? Będzie to działało tak jak powinno?? Proszę o pomoc.
-
[B5 ADR] Falowanie obrotów po odpaleniu i na biegu jałowym?
Ja też w końcu (po latach ) pojechałem do dobrego mechanika który podpiął mnie pod kompa i w końcu coś z tego wyszło a co?? Odpowiedź bardzo prosta błąd 515 czyli po prostu czujnik halla. Będę jechał go wymienić za jakieś dwa tygodnie ale jeszcze przed wymianą czujnika wymienię filtr paliwa bo to też może mieć duży wpływ. W sumie nie planuje wydać więcej niż 400 zł bo 120 za robote i czujnik od 75 do ok 300 zł (zależy jaki mam). Dam znać czy to coś pomogło. Ps. Przesteńcie zwalać wszystko na silniczek krokowy bo to już się nudne robi i tak w silnikach AEB nie ma silniczka krokowego.
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
no i mit o słabym aku padł bo wyjąłem mój i jeżdżę na pożyczonym (na pewno dobrym) a obroty i tak skaczą, jak naładuję i zamontuje mój w autku to jeszcze napisze ale wątpię czy to coś zmieni jeszcze będę próbował z przepustnicą i na końcu czujnik temperatury jak będzie coś nowego dam znać jeżeli ktoś już na coś wpadł proszę o opis co to było z góry dzięx
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
sprawdzę kolektor i uszczelki ale tak profilaktycznie czy ktoś może opisać jak zaadaptować przepudtnicę?? Byłbym bardzo wdzięczny
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
No może to być wina słabego aku bo mój najmocniejszy to nie jest chyba faktycznie będę musiał od kogoś pożyczyć i podmienić i zobaczymy jakby już ktoś znalazł przyczynę dajcie znać w miarę możliwiści jak ja coś wykryję też napisze o co biegało
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
I jest jeszcze jedno co zauważyłem nie wiem czy mam rację ale wydaje mi się że jak naleje mu wiecej paliwa np za 100 zł to obroty mniej skaczą a jak np zatankuje go za 50 to wiecej skaczą nie wiem ile w tym racji bo trudno to jednoznacznie określić ale tak mi się wydaje może to zależeć od tego tzn np nie wiem pompa paliwa przytkana czy coś takiego?
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
Obroty falują tylko jak dam na luz i jak dojeżdżam do skrzyżowania bo jak już stane na światłach to się stabilizuje i jest wszystko ok tylko jak daje gazu zanim puszczę sprzęgło muszę dać minimalnie wcześniej gazu bo jak mu ciskam gaz jak ruszam to zanim obroty wejdą to jeszcze raz spadną ale tylko w momencie jak ruszam jak mu zaczynam dawać gaz
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
Czyli nie ma innego sposobu muszę zrobić gniazdo do kompa żeby znaleźć przyczynę?? I jeszcze jedno pytanko gdzie można kupić gniazdo do VAG'a??
-
[B5 AEB] Skaczące obroty
To może od innej strony tzn jak można naprawić gniazdo VAG'a bo może jak naprawie to wtedy się bez problemu znajdzie przyczyna tylko potrzebowałbym jakąś rozpiskę pinów w gnieździe bo jak już wyjmę stare to głupio by było zostać z szesnastoma pinami na wierzchu i nie umieć tego poskładać